Sklepy w Gorzowie Wlkp

kaluska

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Hej. Jakie proponujecie sklepy odzieżowe z fajnymi, modnymi ciuszkami w Gorzowie Wlkp? Gdzie najwięcej wydajecie kasy i gdzie są ciuchy godne kupna :) ?
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
troche niezwiazane z tematem ale byłam kiedys w Gorzowie Wielkopolskim i bardzo ładna okolica ;) pozdrawiam
 

caaat23

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
:D Witam wszystkich Lubuszan! Mieszkam w Gorzowie(dokładnie w Zieleńcu) i pozdrawiam wszystkich szczególnie ludzi z Zielonej Góry0 bo to fantastyczne miasto !! :)

na zakupy warto wybrać się też do Parku 111. Od kiedy zbudowano Askanę, Park 111 jest trochę zapomniany ale przy odrobinie cierpliwości można znaleźć tam jakiś fajny ciuch :)
 

Attachments

  • a0adfdbd04a8bf0b.jpg
    a0adfdbd04a8bf0b.jpg
    152,1 KB · Wyświetleń: 103

kaluska

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
No właśnie po raz drugi byłam w Gorzowie i musze powiedzieć, że miasto bardzo ładne, a co do galerii to też nie jest źle, bywają lepsze, większe, ale ok :)
 

blejk8

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
będzie jeszcze galeria - NoVa Park ma być otwarta za raok. Zapowiadają nowe marki.
 

nataliakatowice

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat sklepów w Gorzowie? Zapraszam Cię na stronę www.Dood.pl gdzie znajdziesz opinie innych o różnych ciekawych obiektach w Gorzowie i nie tylko. Sprawdź opinie innych o sklepach w Twoim mieście. Dood.pl to portal skierowny do młodych ludzi, którzy poszukują informacji na temat życia, ktore toczy się w ich mieście. Łączy on w sobie cechy portalu społecznościowego i lokalizatora internetowego z możliwością recenzowania lokali. Informuje też o wydarzeniach jakie bedą mieć miejsce, dostarcza wiedzę o jakości, funkcjonalności, użyteczności poszczególnych miejsc i lokali. Serdecznie zapraszam.
 

Konrad Driesen

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Drezdenko
Ja czasem kupuje u Chinoli. Jeśli chodzi o sklepy to kupuję buty w necie, a mierzę ukradkiem w galeriach, choć czasem śmierdzą mi stopy i sprzedawczynie krzywo patrzą. Takie jest życie. Co zrobić.
 
Do góry