Sklepy Typu Second Hand

M

majka_90

Guest
lubie, mozna znaleźć fajne rzeczy. ale nie zawsze mam czas i cierpliwosc. jednak trzeba tam troche poszperac ::)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja czasem chodzę poprzeglądać rzeczy. Rzadko coś kupuję, ale można znaleźć renomowane marki w dobrym stanie.
 

daga80

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2017
Posty
29
Punkty reakcji
1
Ja uwielbiam takie sklepy. Można w nich znaleźć naprawdę super rzeczy. A pamiętam jak byłam w gimnazjum i mama mnie do nich zachęcała a ja że "Daj spokój ! To totalny obciach !" ;-D. Kupiłam sobie tam moją ulubioną ramoneskę.
 

snookie80

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
4
Ja w sumie ubieram się tylko w lumpeksach Można tam znaleźć naprawdę świetne rzeczy i oryginalne a nie takie które ma co druga dziewczyna na ulicy. Jak patrzę na niektóre ceny w galeriach to aż ...
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Mi się kiedyś udało za niecałe 8 zł (na wagę były ciuchy) kupić dżinsy Diesel, sweter Ralph Lauren, narzutke Topshop i bluzkę Topshop, to dopiero był łów, bo wszystko w bdb stanie.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś chodziłam i też wyszukiwałam takich perełek. Dzisiaj nie mam na to czasu...
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Mam jeden sprawdzony ;) I odkąd byłam w ciąży na l4 i później to mogę bywać.
Bo on tylko w środku do południa mniej więcej....
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
cuda niewidy mozna tam znaleźc, ostatnio upolowałam tam boską sukienkę w stylu lat 70tych, teraz mega na czasie :)
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Kiedys kupowałam w takich sklepach o wiele częściej, ostatnio w sumie nie robię zakupów w takich miejscach. Czy Wy również macie wrazenie, ze w sklepach tego typu wszystko jest przebrane i bardzo trudno jest znaleźć dla siebie coś konkretnego? Przynajmniej tak mi się wydaje. Poza tym nie mam zmysłu grzebacza i zajmuje mi to zbyt wiele czasu.

Buty zawsze kupowałam nowe. Wystarczy poszukać w sklepach internetowych aby zobaczyć, ze niektóre z nich mają naprawdę dobre promocje na buty wiosenne, jak np. Pantofelek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Martalett745

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2020
Posty
6
Punkty reakcji
0
Bardzo często umawiam się z przyjaciółką i przekopujemy wieszaki takich sklepów. Niesamowicie ładne rzeczy czasem można znaleźć. Mam nawet marynarkę w idealnym stanie i retro koszulę
 

Allaniss

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja wczoraj stwierdziłam, że nie będę kupowała nowych ubrań, bo mi szkoda kasy, poza tym to zdrowsze dla środowiska. ;) Zazwyczaj jak idę na „łowy” to zawsze coś fajnego znajdę. :)
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Nigdy nie kupiłam niczego w takim sklepie. Brzydzę się nosić ubrań po nie wiadomo kim.
 

fivanna

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2023
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że kiedyś było łatwiej coś znaleźć w second handach, może teraz co lepsze perełki to zaraz lądują w ofercie w sieci.
 
Do góry