Sklepy Typu Second Hand

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
majszka napisał:
ja lubię chodzić to tego typu sklepów, choć nie wszystkich, mam kilka ulubionych, czasem można znaleźć takie perełki, że nawet używane jakościowo są lepsze niż te z sieciówki, ale też trzeba mieć szczęście, aby coś trafić :)
dokładnie jestem takiego samego zdania:)
 

mphtk

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
30
ja bardzo lubie, teraz mieszkam w Gdansku i niektóre sa za drogie ale znalazłam taki w którym w srody i soboty jest -50% i skóry materialy sukienki mozna kupic naprawde w dobrej cenie a przy tym odrazu humor sie poprawia jak znajdzie sie cos super za jedyne 5/10 zł
 

PaulinaPk

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja jak ide do pracy to co poniedzialek przed Second Handami dluuugie kolejki sie ustawiaja, zeby byc w gotowosci o 9 na otwarcie sklepu ;)
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
ja bardzo lubie i czesto chodze :) ale nie wszedzie znajduja sie fajne rzeczy, wole po lumpkach pochodzić niz po galerii handlowej
 

Nowak Nowak

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2014
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja też uwielbiam! Macie może coś fajnego, godnego polecenia w wawce? Na mokotowie?
 

natalia_zkrk

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Mieszkam w Krakowie i nie umiem znaleźć fajnego lumpeksu, ale moja mama ma do tego niesamowity talent i zawsze znajdzie jakąś perełkę
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
natalia_zkrk napisał:
Mieszkam w Krakowie i nie umiem znaleźć fajnego lumpeksu, ale moja mama ma do tego niesamowity talent i zawsze znajdzie jakąś perełkę
Ja często buszuję w Robanie, w Krakowie jest dużo SH z fajnymi ciuchami. Jak jeżdżę do pracy na 9.00 zawsze widzę długą kolejkę do lumpeksu na Grzegórzeckiej:D
 
M

MarcysiaK

Guest
u mnie zalezy, jak idę z zamiarem kupienia czegoś fajnego to wychodzę bez niczego, a jak idę z myslę, ee mam wszystko idę zobaczyć tylko to wychodzę z siata ubrań :d kupuję tylko jak jest najtaniej, abo prawie najdaniej, czyli np. jak dostawa jest w czeartek to ja idę we wtorek albo w środę, może jest najbardziej rpzebrane, ale często jeszcze chowają się jakies perełki, zreszta mam wrażenie, ze dziewczyny z rozmiarem xs rzadko tam bywają :D
 

MmalaMii

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
1
Second hand to fajna sprawa dla ludzi mających duuuużo czasu :)
Sama nie raz znalazłam 'perełki' po długich poszukiwaniach.
Ale chyba jednak wole serwisy gdzie ludzie wystawiają swoje nowe bądź też używane ubrania typu allegro lub odkupuj.pl.
Nie trzeba wychodzić z domu a można przebierać jak w second handzie ;P
 

kamilla_27

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Grzebanie w tej stercie ciuchów jest strasznie męczące, ale jak się znajdzie 'perełke' to zapomina sie o całym zmęczeniu :D
Ja tam raz na jakiś czas lubię wyskoczyć i poszperać w ciucholandach :p
 

Talarka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja muszę mieć dzień na takie zakupy, jednak trzeba odrobinę poszperać by znaleźć coś ciekawego w takich sklepikach
 
M

MarcysiaK

Guest
Ja dziś byłam, 12 zł za kg! kupiłam synkowi 3 pary spodenek na przyszły rok, 2 pary długich i elegancją koszulę, a sobie 3 bluzki i apaszkę i dałam 20 zł :D
 

izzzyy

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
1
W takich sklepach bardzo często są przecież rzeczy jeszcze z metkami ze sklepów, nieużywane, a już w szczególności dziecięce ciuszki.
Ja przyznaję początkowo nie lubiłam takich sklepów, ale z czasem- z kolejnymi znalezionymi przypadkiem, perełkami co raz częściej zaglądam do second handów.
I to prawda, że to może być uzależniające :)
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Ja uwielbiam lumpeksy ;). Mam swoje ulubione w których często znajduję jakieś ciekawe perełki. Pamiętam że kiedyś też za nimi nie przepadałam (bo to 'obciach') no ale z czasem też i jakość tych ciuchów w takich sklepach znacznie się poprawiła. A no i miło jest kiedy ktoś spyta skąd masz taką fajną rzecz :)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Chodzę do tych sklepów głównie przymierzyć i dobrać rozmiar buta czy ubrania :) , a następnie szukam w internecie . Ostatnio robiłam zakupy w KAJA-SPORT kupiłam buty adidasa z najnowszej kolekcji :) , i się opłaciło ;) .
 

Pola_polita

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2015
Posty
60
Punkty reakcji
3
Miasto
Warszawa
Ja uwielbiam lumpeksy ;). Mam z nich ogólnie sporo różnych ciuchów. Teraz jak idę do sieciówki i widzę t-shirt za nie wiem 80 zł to od razu myślę że mogłabym mieć takich kilka z sh.
 
Do góry