Sklepy Typu Second Hand

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ciekawi mnie bardzo co sądzicie o tzw. "ciuchlandach" z rzeczami z drugiej ręki? :>
Bywacie czasem w takich miejscach? A moze się tam ubieracie?

Ja osobiscie bardzo się przekonałam do takich "ciuszków" i mam stamtąd dużo fajnych markowych ciuchów za marne grosze :D B)

No więc jakie jest Wasze zdanie? B)
 

Kunegunda

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dolny Śląsk
Ja też lubię, i lubię chodzić do lumpeksów, bo często są fajne ubrania do przerobienia, gdzie własnych ciuszków bym nie przerobiła tak:p
Ubierając się w takich sklepach można stworzyć swój styl ,a nie dopasowywać się modzie.. ;/
 

dorotas

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Świdnik
A więc droga Małgorzato:D Ja oczywisie nie uwazam, że to obciach, no może trochę :D Nie no tak na serio to chyba nie jest to obciachem skoro wielu ludzi owiedza takie miejsca. Wielu też kupuje tam ciuchy i poźniej sprzedaje je w swoich sklepach za grubą kase. :/ No nie wiem... skoro można coś kupić taniej to po co przepłacać...? B)

P.S. tak jak to napisała Kunegunda. Dzisiaj w sklepach znajdziesz tylko to co jest modne. Jak jest moda na rożowy to wszystko jest rożowe, a jak na brązowy to wszystko jest brązowe. A no i zapomniałabym o rozmiarach uniwersalnych :/
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
Hm... kiedyś zajrzałam do takiego sklepu...
może i tanio,ale ja nie mam jakoś przekonania:/
i raczej tam nic nie kupuje...
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
nie ma sie co zniechecać... tam nie ma rzeczy wyłorzonych tak poprostu, tzreba poszperać, a można odnaleźć... siebie :D hehe...
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Ja Niekiedy Tam Bywam Mozna Trafic Na Firmowe Ciuszki :) Za marne grosze :D Polecam Innym
 

Kunegunda

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dolny Śląsk
No, i tam jest jeden ciuszek na cały sklep, jedyny w swoim rodzaju:)
Ale na to trzeba mieć czas i dobry humor, aby grzebać i szukac czegoś. :) i nie można wiedzieć czego się chce, bo się nigdy nie znajdzie :D
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
hehe niooo... żebyś wiedziała :D ja ostatnio przytargałam do domu 3 spódnice i dwa szaliki :D hehehe... wszystko kosztowało mnie 31 zł :p
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
A ja uwielbiam łazic po ciucholandach bo zawsze znajde tam cos dla siebie. Czasem spedzam tam po 2/3 godziny ale uwazam ze naprawde sie oplaca :D I mozna znalezc naprawde swietne ubrania w ktorych nie zobaczycie nikogo znajomego.
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
szczerze mowiac to w zyciu nie byłam wtakim sklepie i jakos mnie nie ciagnie... wole normalne i miec nowe ciuchy.... :)
raz słyszałam ze sprzedaja tam garnitury ktore sa sciagane z umrzyków....leee ochyda.... :/
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Chyba połowa moich wszystkich ciuchów jest z lumpexów :D Uwielbiam tam łazić, prawie zawsze coś sie znadzie a w mojej okolicy otworzyli rok temu taki duuuuuży, 2piętrowy gdzie są też ciuchy na wage, można kupic sobie śliczny sweterek na 1 zł!!! :D I w dodatku ten zapach... uwielbiam zapach lumpexowych ciuchów, we wszystkich jest prawie taki sam :D I zastanawiam sie czasem jak coś kupie, kto mógł to nosić przede mną... ;)
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
hehe.. no ja też juz mam dużo ciuchów z drugiej ręki :D też obok mnie jest duży 2wu piętrowy, również z ciuchami na wagę :> hehe... nie no jak raz sie spróbuje to juz nie da sie potem odpuścic :>
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
za 20zł kupiłem, kremowe sztruksy marki Wrangler, na metce jest Made In USA- Texas, spodenki bez śladów użytkowania

pozdr. k-x
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
To fajnie macie, kolo nie nie ma zadnego duzego ciucholandu :( musze jechac autobusikiem ok 30 minut. A co do tego ze tam sa jakies ubrania po umarlych czy cos to nie chce mi sie w to wierzyc. Poza tym te ubrania sa dezynfekowane chyba. Ja zawsze kupuje sweterki po 3 zl, ale pikne poprostu :D
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Jakoś nie mam przekonania do takich sklepów... :niepewny:
 

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
mam to wiedzieć
nigdy nie byłam w ciuchlandzie, ale chyba powinnam odwiedzić kilka bo u mnie teraz krucho z kasą a przydałoby się parę ciuszków ;)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Daniellec ja Ci polecam bo za niewielka kase mozesz kupic swietne rzeczy. Tylko zarezerwuj sobie na to troszke czasu :) I powodzenia :eek:k:
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Hmm pare razy byłam w lumpexach ale tylko po to żeby sie pobrechtać z niektórych ciuchów z kumpelą :) Tam się nie da nic ciekawego znaleźć! Oj chyba, że by się spędziło tam cały dzień. :) Nieddawno blisko mojego domu powsatł nowy lumpex :D może się tam wybiere i poszperam.

Zanim wejdę do ciucholandu, rozglądam się raz w prawo, raz wlewo, jescze raz w prawo i do tyłu i patrze czy nikt nie idzie. :D Jak dla mnie to siara :D
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
second hand jest fajny.. czasami naprawde można coś fajnego znaleźć .. tylko , że trzeba mieć dużo cierpliwości i czasu :p
 
Do góry