Sklepy Typu Second Hand

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Ja przepadłam ostatnio w SH - tyyyle ciuszków upolowałam. Ale jakbym miala placic ceny sklepowe to w życiu bym nie wyrobiła.
 

Olka809

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Patyszka napisał:
Ja przepadłam ostatnio w SH - tyyyle ciuszków upolowałam. Ale jakbym miala placic ceny sklepowe to w życiu bym nie wyrobiła.
Ja tak samo. W ogóle gdyby nie lumpeksy to nie miałabym połowy ciuchów.
 

Lila880

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
Bardzo często wpadam do takich sklepów bo można w nich znaleźć naprawdę świetne rzeczy i to czasem nowe z metkami. Moim najlepszym łupem była kiedyś skórzana kurtka. W sumie można powiedzieć że kupuję głównie w takich.
 

Merila

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Zależy od ciucholandu;) przeważnie nie chodzę do takich miejsc, ale mam jeden, niezbyt duży, do którego czasem zaglądam, bo można w nim znaleźć prawdziwe perełki;)
 

Kejtttx

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
też kupiłam ostatnio koszulkę nike za 6zł :D jestem chyba uzależniona.
A kupujecie w second handach internetowych? Znacie jakieś fajne?
 

Kowalmar

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2014
Posty
31
Punkty reakcji
0
ja raz na jakiś czas odwiedzam, jak mam ochotę i więcej czasu ;) Można wyszukać naprawdę fajne ciuchy, potrzeba tylko nieco więcej cierpliwości ;)
 

Renata_876

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
45
Punkty reakcji
2
Ja po prostu KOCHAM lumpeksy ! :). Przykładowo wczoraj znalazłam w jednym z nich super nową bluzkę z metką za 14 zł. Tak więc warto. A najbardziej chciałabym dorwać jakąś ramoneskę ...
 

jessica_drew

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
No czasem można trafić super rzeczy, ale trzeba mieć do tego talent i nieco.. wrodzonej drapiezności. Kolo mojej kamienicy jest lumpeks z dostawami 2x w tygodniu i kobiety stoja tam w dni dostawy pół godziny przed otwarciem - takie babki w średnim wieku, żadne modnisie, ale wpadają do sklepu i łapią najlepsze ciuchy jak leci nawet bez mierzenia. Podobno wykupują rzeczy w duzych lumpeksach za bezcen, a potem w swoich sklepikach w mniejszych miastach sprzedają z przebitką. Tak czy inaczej czulam się tam jak w srodku walki o karpia w Lidlu ;), wiec odpuscilam.
 

Renata_876

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
45
Punkty reakcji
2
A jak ktoś się was zapyta skąd macie taką super rzecz to mówicie że z lumpeksu ? BB)
 

Marika567

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2016
Posty
17
Punkty reakcji
1
Ja kupiłam ostatnio świetną bluzę adidasa. Zawsze chciałam ją sobie kupić ale szkoda było pieniędzy. Da się znaleźć naprawdę świetne rzeczy.
 

junikornka

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
dokładnie. też chodzę do szperaka, ale najlepiej to chyba trafić na dzień dostawy wtedy jest w czym wybierać.
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Mi się ostatnio udało kupić sweter w stanie nowy, jeszcze miał tasiemkę po papierowej metce z ... wełny merynosa :D Ale to nic hitem jest, że kosztował koło 3-4 złotych! Przecież ta wełna jest kosmicznie droga, a tu proszę ;)

Ale ogólnie wolę iść do lumpa i kupić pare ciuchów za 20 złotych, które nawet bym raz ubrała niż do sieciówki po koszulkę za te same 20 zł, która po jednym praniu będzie szmatą. Nie wiem dlaczego, ale te zagraniczne ubrania, nawet z sieciówki (nie dotyczy Atmosphere bo to tragedia) są lepszej jakości.
 

AnkaNowicka

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Toruń
Ja lubie, ale nie mam kiedy chodzic.. Ewentualnie soboty, w inne dni siedzenie w pracy 8-16 mnie ogranicza w zakupowych szaleństwach.
Chociaz mam wrazenie, ze u mnie w Toruniu jeszcze jakies 2-3 lata temu w lumpkach byly fajniejsze ciuchy, teraz ciezko cos upolowac
 

Dagmara34

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
jasne, nawet niejedną, ja czesto chodzę, mam swoje ulubione, wiem kiedy dostawa...nie widzę w tym niczego złego, nie wstydzę się tego
 
Do góry