Sklepy Typu Second Hand

Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
uwielbiam lumpexy, moze mi sie nieudaje tak dobrze wyszukac ciekawych ciuchów, ale mojej babci to wychodzi świetnie, oczywiscie pierwsze co to wrzuca do pralki
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
No wlasnie Przeciez zawsze nalezy najpierw uprac rzeczy kupione w ciuchlandzie... :) Bo mi sie nie podoba ten charakterystyczny zapach... :/
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
nioo okropny jest i mimo że zawsze piore rzezcy z ciuchlandu to czasami mając świadomośc skąd jest ta rzecz ciągle czuje ten zapach... :/ a moja siostra mówi że to zapach płynu do prania a nie ciuchlandu... :D
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Hehe no fakt zapach jest bardzo charakterystyczny. Kiedys mi strasznie przeszkadzal ale teraz juz nie. A tak wogole to mam kolezanke ktora uwielbia ten zapach... :mruga:
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja nie lubie takich ubran! nigdy ich nie kupuje bo jak mam wejsc do takiego sklepu to mi sie robi... porostu dla mnie te ubrania maja taki specyficzny zapach i juz.. ale np. moja kolezanka lubi sie tam ubierac bo mowi ze mozna wiele rzeczy bardzo przerobic i naprawde fajnie wyglada! a ja i tak takiego czegos nie lubie
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Ufolek ... a pralki w domu nie masz ??
Ja też nie lubie tego zapachu ale raczej nie z tego powodu nie kupuje tam ubrań...
 
K

kfiatushekk

Guest
W ciucholandach można znależć naprawde fajne i oryginalne ciuchy.. wystarczy tylko dobrze szukac.
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ee tam nie lubisz bo nie wiesz co tracisz :) ja już chyba do końca zycia będę zaglądała do takich sklepów :p:p:p to chyba uzależnienie... :] a tak swoja drogą to ja nigdy nic nie przerabiałam bo znajduje super ciuchy które nie potrzebują przeróbek :]
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
obciach to nie jest, przynajmniej moim zdaniem, bo niektórzy potrafią znaleźć tam super rzeczy...
Ja do takich instytucji ;) nie chodzę, bo raz byłam, ale nic nie mogłam tam znaleźć i dałam sobie spokój :)
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
mam pralke jasne ze mam!

To kamień spadł mi z serca :lol:
Ale fakt... ja też nie lubie grzebać w tych "pachnących" ciuchach ...
Co oczywiśnie nie zmienia faktu , że jesli ktoś miał by ochote pogrzebać za mnie i znalazł mi coś fajnego to oczywiście bym nie pogardziła :p
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ja w mojej szafie mam mnóstwo ubrań z ciucholandu. Cała moja rodzina sie tam ubiera :D Oczywiście zawsze gdy przyniosę to piorę :p.Ja czasem znajduję rzeczy z metkami wogóle nie używane. moja siostra to właściwie tylko tam się ubiera i wszyscy jej się pytają gdzie się ubiera :) Ale ona idzie do kilku sklepów w ciągu jednego dnia (do tych gdzie jest dostawa).
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja ejszcze nigdy tam nie byłam, zawsze mam firmowe ciuchy, ale chyba przekonaliście mnie i niedługo się tam wybiorę :)
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
widze ze duzo tu zwolenników ciucholandów... :D i ja sie tez przyłączam... :) ponad połowe ciuchów mam właśnie z takich sklepów... :] Ciuchy są jednye w swoim rodzaju... nikt nie bedzie miał tego samego co ty... to jest chyba najważneijszy plus... poza tyum oczywiście ceny często za markowe ciuchy... u mnie w lumpikach są takie kosze z ciuchami za 1zł.... i jak sie poszpera to mozna znaleźć naprawde fajne ubranka.. a poza tym zauważyłam że wiele ciucholandów rezygnuje juz z tych koszów i w większości są ciuchy rozwieszone na wieszakach.. a to duża wygoda ;)

Pozdrawiam wszytskim szperaczy :D
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
dzisiaj doszłam do wniosku że to sie staje uzależnieniem :D heheh :p
 
N

niewysoka

Guest
Jej jakie wy macie problemy z tym zapachem. Ja po prostu przychodzę do domku i od rzu piorę :) Trzeba tylko zainwestować w ładnie pachnący płyn do płukania :) i wszystko jest ok. Prawie cała zawartośc mojej szafy jest z ciuchlandów i jakoś nie mam do takich sklepów żadnych uprzedzeń. Fakt, bywa tak, że wychodzę z pustymi rękami, ale to naprawde rzadkośc... Ostatnio nabyłam świetną, nowiutką (jeszcze z metkami) spódniczkę jeansową za 12 zł. Z resztą co tu dużo mówić ja kocham takie wyprawy do lumpeksów, bo wystarczy kilka złotych i już masz fajny ciuszek :)
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
kupilam dzis dżinsową miniówkę za 4,5 :D:D podobne widziałam w sklepie po 5 dych.... hmm... chyba jest różnica co...?? ;)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
No i co sie tak chwalicie :p Bo ja to nie bylam ostatnio bo czasu nie mam ;( Ale jak pojde to tez sie tu bede chwalic :D
 
Do góry