Sklepy Typu Second Hand

C

*ChMuRkA*

Guest
można czasem tam coś fajnego i markowego znaleźć ja nie szukam bo nienawidze zapachu :/ później mam odruchy zwrotne. Ale mam kilka ciuchów z lumpexów i nikt o tym nie wie :]
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
nom trzeba, ja jako facet nie lubie przeglądać wieszaków, no ale jak zobacze coś ciekawego, o zgrozo.....................
ciuchy są dezynfekowane, sprowadzane ze zbiórek odzieży używanej w angli, niemczech itp.

pozdr. K-x
 

weCa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
że znowu ?;p
ja nie mam nic z lumpeksow:p ale nie mam tez nic przeciw nim:)jezeli trafilo by sie cos fajnego to jasne ze kupie:)

Tiger oswiec mnie gdzie w tarnowie jest lumpeks w ktorym znalazlas ten sweterek? :p
Mi sie nigdy nie zdazylo nic znalezc uczciwego
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja tam czasmi chodze do lumpeksow. Np na Sylwestra nie wiedizalam w co sie ubrac to poszlam do lumpeksu kupilam spodniczke czarno za 3 zl :) znajoma krawcowa troszke przerobila i spodnica boska :)
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
hmm czasem ktoś ma coś ładnego i pytam ale śliczna sukienka gzdie ją kupiłas? awiesz w lumpeksie
no czyli możne jednaka coś tam znaleźć ale ja jednak nie potrafie nie mam czasu na grzebanie w tym a poza tym nie lubie chodzić w czyichś ubraniasz nie ubieram się w takich sklepach
wole po wyprzedażach jezzdić :)
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Tiger oswiec mnie gdzie w tarnowie jest lumpeks w ktorym znalazlas ten sweterek? :p
Mi sie nigdy nie zdazylo nic znalezc uczciwego

Nie mam zielonego pojęcia , mama mi kupila jak mialam z 10 lat :p
Dlugoo był na mnie za duży i dopiero niedawno go w szafie znalazłam :p
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja mam pare ubrań z lumpeksu, bo moja babcia jest jego wielbicielką.
Często jak do niej przyjeżdżam to ona mi je daje, a ja dziekuje i od razu wącham.
Potem do szafy i nie nosze bo mi sie poprostu nie podobają.
Ale gdyby mi sie coś spodobało to bym nosiła. Nie brzydze sie :p
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
czasem mozna cos fajnego dostac, takiego co nikt nie ma :D i tanio :p ale z drugiej strony nie wiadomo po kim to jest :/ moze po jakimś nieboszczyku :/ :/
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
No ja tez sie nie brzydze bo chyba raczej nie ma czego :D Co prawda od niedawna chodze do takich sklepow ale teraz to juz czasem wole isc do ciucholandu bo tam zawsze cos fajnego znajde a w normalnych sklepach to roznie bywa :/
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
u mnie był fajny lumpeks na osiedlu, ale go zlikwidowali.. raczej moja mama tam chodziła, bo ja to w ogóle nie lubię kupować sobie ciuchów :/ grr.. strasznie mnie to denerwuje. Matka mojej koleżanki pracuje koło takiego fajnego ciucholandu i zawsze jej coś fajnego kupi ja niestety nie mam czasu na tego typu wyprawy ;)
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
"czasem mozna cos fajnego dostac, takiego co nikt nie ma i tanio ale z drugiej strony nie wiadomo po kim to jest moze po jakimś nieboszczyku"



przeciez zaden nieboszczyk nie bedzie Cie nękał dlatego ze chodzisz w jego ciuchu :D ludzie nie przesadzajcie! :] !!! tak samo ciuch od nieboszczyka jak i od zywej osoby ktora pewnie sobie teraz lata gdzies w U.S.A a ty chodzisz w jej ciuchu ;/ PARANOJA !

ZAWSZE MOZNA WYPRAC!!!!! <lOL2>
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
czasem mozna cos fajnego dostac, takiego co nikt nie ma :D i tanio :p ale z drugiej strony nie wiadomo po kim to jest :/ moze po jakimś nieboszczyku :/ :/

Co to za róznica, codziennie wdychasz piowietrze którym oddychały miliardy nieboszczyków i nic Ci sie nie dzieje! :p
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ooj tam jasne bez przesady :/ co za teorie... ja przynosze taki ciuch do domu i od razu do pralki, bo zapach charakterystyczny jest nie ma bata... ale po przepierce ładne ubranko pachnące :D hyyh co ja bym zrobiła bez ciuchlandu "mojego" :D
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
a ja tam lubie nawet chodzic do ciuchlandów bo mozna bardzo tanio bardzo ciekawe rzeczy kupic i przynajmniej wiem ze nie zobacze polowy miasta w takim samym czyms
a co do brzydzenia sie to przeciez pierwsze co trzeba zrobic po powrocie z takiego sklepu to wziac sie za pranie tego co sie przynioslo i jest good:)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Ja nie lubię tego rodzaju sklepów - kiedyś miałam ciuchy tylko stamtąd, moja mama namolnie je kupowała i ja musiałam je niestety nosić.
Nie były ani fajne ani nowe ani modne ani trwałe, nie były dobrej jakości. Wynikało to z problemów finansowych, nie stać nas było na markowe ciuchy.
Obecnie pracuję, otrzymuje stypendium, mam troche oszczędności na koncie, moge sobie pozwolić na markowe ciuchy, zwłaszcza ze kupuje na wyprzedazy, gdzie mozna dostac 20-30 zł taniej niz byl na poczatku ciuch wyceniony.
stawiam na jakosc :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
moze bylam raz, ale jakos mnie to nie przekonuje zeby tam kupowac, apoza tym nic ciekawego nie znalazlam
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Ja za pierwszym razem jak poszlam to sie zniechecilam bardzo bo tez nic mi sie nie podobalo. Za drugim razem mialam wiecej czasu poogladalam wiecej i cos sobie wybralam. A tego zapachu mozna sie latwo pozbyc :p Jak napisala Karolina 167 sa przeciez proszki :p
 
Do góry