sklepy internetowe

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
mam pytanie - czy korzystacie ze sklepow internetowych przy zakupie "powazniejszego" sprzetu? wiem, ze jest taniej niz w normalnych sklepach, np na takim agito.pl, ale nie wiem czy to bezpieczne.
chcialabym sobie kupic laptopa i nie wiem czy lepiej zaplacic drozej ale moc go zobaczyc, dotknac etc, czy lepiej zaufac i zaplacic sporo taniej.
 

Luk.t

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
33
w agito kupiłem dwa aparaty, <jeden z całym osprzętem, drugi sam> szczerze pisząc, to w sklepeie mozesz pododtykać a zamów przez neta bo to ten sam produkt, i może sie nie znam ale w takim internetowym to ona raczej nie jest wystawiany, przepakowywany wyjmowany z pudełka co w takim sklepie.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
mój brat wszystkie części do kompa kupuje przez internet - procesor, płyta główna etc.
jak na razie dobrze na tym wychodzi. :)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Tutaj masz opinie o sklepach: http://www.opineo.pl/index.php Kupowałem części komputerowe w tym sklepie i nie ma zastrzeżeń, wszystko sprawnie szybko (produkty dostałem już następnego dnia) i bardzo dobrze zabezpieczone. Bardzo solidnym sklepem jest także Komputronik z tym, że nie należy do najtańszych...
 

samanta23

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Ja na Agito.pl kupilam sobie depilator i nie mam zadnych zastrzezen. Takze moge polecic z czystym sercem.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Ja na Agito.pl kupilam sobie depilator i nie mam zadnych zastrzezen. Takze moge polecic z czystym sercem.

no depilator ma duzo wspolnego z tematem.....


jesli chodzi o sklepy internetowe to tak jak juz ktos powiedzial, komutronik , allegro tez jest dobre tylko trzeba uwazac i czasem trafia sie sprzed przyslowio "na jedno kopyto"
 

zoombie

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
osobiście kupowałem części do PC i laptopa w benchmark.pl i chwalę sobie firmę (na poczcie zgubili mi fakturę VAT, zadzwoniłem i na następny dzień miałem priorytetem dostarczoną fakturę) nie wiem jak z serwisem ponieważ wszystko co mi przysłali chodzi cacy.
Co do lapka tez bym odradzał Acrea. Najlepiej HP, IBM i Maxdata (mam ich laptopa, podobnie dwóch znajomych i zpodobnie jak ja zachwalają jakość)

poza HP który Ci doradził LaggeR mogę jeszcze podrzucić takowy link
 

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
Dzieki za rady. Moze rzeczywiscie ten hp bedzie lepszy, to sprawdzona firma, a nie ma co sie rzucac na najtansze modele. Jedno jest pewne - na pewno kupie przez internet. Bylam w sklepie ostatnio i ceny sa serio sporo wyzsze :mruga:
nie ma co przeplacac!
 

prosper

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
witam, agito.pl to dobry pomysł ja mam duże zaufanie do tego sklepu kupuje tam jakiś czas nawet dość delikatny sprzęt i wszystko zawsze odbywało sie bez problemów. szczerze polecam
 

rastafaray

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2006
Posty
96
Punkty reakcji
0
Najróżniejsze rzeczy tam ludzie kupują. Depilatory to myślę, że akurat nic nadzwyczajnego. Ciekawe kiedy sklep rozszerzy swoją ofertę o więcej zaskakujących artykułów. Osobiście nie miałem nigdy kłopotów z zakupami u nich więc mogę spokojnie polecić.
 

prosper

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
ja też :) bo to jest bardzo ważna sprawa żeby wiedziec ze jak przelewasz kase to dostaniesz sprzęt i ze dostaniesz go w całości :) dlatego ja kupuje w takich miejscach na których moge polegac bo w gre wchodzi juz za duza kasa na ryzyko..
 

samanta23

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
ja tez wole duze sklepy internetowe od aukcji i jakis podejrzanych sklepikow. ceny niewiele sie roznia, a przynajmniej wiemy, od kogo kupujemy.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
To kupuj od zaufany użytkowników.
winkhp7.gif
100 - 1000 komentarzy, 0 negatywów gwarantuje udany zakup.
smilefd8.gif
Jeszcze nigdy nie zostałem oszukany na Allegro.
 

rastafaray

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2006
Posty
96
Punkty reakcji
0
Powiedz to moim rodzicom :) Ciężko ich namówić na prezent na allegro, to graniczy z cudem, a tak to posyłam linka z agito i nie ma gadania. Może jeszcze parę lat edukacji internetowej i się staruszkowie wyluzują, ale póki co...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
tylko ze agito.pl i zaufany uzytkownik allegro ktory zajmuje sie profesjonalnie sprzedarza przez internet to praktycznie jedno i to amo, tyle ze przez allegro jest szybciej :]
 

prosper

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
no nie wiem, zamawiałem na allegro procesor dotarł po tygodniu pan z poczty akurat nie miałem kasy w tym momencie, nie zostawili zadnej karki ani nic wiec ne wiem nawet gdzie mam odebrac...olałem i zamowiłem na agito.pl, przyszło wczoraj. takze różnie to bywa.
 

rastafaray

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2006
Posty
96
Punkty reakcji
0
To też kwestia widzimisię kuriera. Inna kwestia, że jak jest jakiś problem to jest się gdzie odwoływać. Tutaj mam sklep fizyczny wręcz z całym zarządem i tak dalej, nie uciekną mi ;), a tam to różnie może być.
 
Do góry