Sklepy interentowe

brytfanna

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
ja bieliznę kupuję w sklepie corin, polska firma, produkty są dobrej jakości, w ciekawych wzorach a ipromocja czasem się trafi:)
a ubrania zamawiam albo na allegro albo bezpośrednio na stronach producenta jak sie da :021:
 

Modus

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Serdecznie polecam wam sklep www.avlo.pl :) Można tam znaleźć przede wszystkim bieliznę (także w dużych, ciężko dostępnych rozmiarach!!), ale także odzież. Mnie zachwyciły - oprócz kompletów bielizny - sukienki ;)
 

kmroz22

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja zazwyczaj kupuje w normalnych sklepach, ale koleżanka poleciła mi www.kuzniasrebra.pl i w tym roku kupuję prezenty właśnie tam. Zauroczyło mnie parę dodatków więc obdaruję mamę, teściową i babcie oryginalną biżuterią. Sądzę, że będą to trafione prezenty, bo mniej więcej znam ich gusty. Czasem też kupuję coś na allegro jak nie mogę znaleźć tego u siebie w mieście, ale np. ciuchy czy buty wolę przymierzyć.
 

Merg_pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Tam często można znaleźć na produkty niedostępne już w zwykłych sklepach. Ale także natrafić na fajne zniżki i promocję. Zdecydowanie polecam zakupy w sklepach internetowych. Nie dość, że wygodniej to jeszcze korzystniej.
 

Arnold94

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Też polecam sklepy internetowe. Ja często kupuję ekskluzywne ubrania męskie na stronie lavard.pl
Ta marka naprawdę oferuję szeroki zakres ubrań i to promocyjnych. Polecam :)
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić Hibou. Fajne i dobre jakościowo ubrania. Są robione z wysokiej jakości materiałów. Dobre ubrania na lata.
 

RomaK

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2021
Posty
7
Punkty reakcji
0
sklep z modą męską OMbre. Mój chłopak po pierwszych zakupach był bardzo zadowlony i teraz tylko tam kupuje. Największy plus to taki, że nie musi chodzić po sklepach
 

Joana85

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2020
Posty
14
Punkty reakcji
0
ha ha u nas tak samo. Szukał sklepu internetowego, żeby nie musieć chodzić po sklepach. W OMbre ubiera się już od dawna i zawsze ok. Ceny spoko, jakość dobra i szybka przesyłka
 

wwwatujest

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2023
Posty
56
Punkty reakcji
8
Galanteria skórzana - sklep Betlewski.
 

Attachments

  • Zestaw-12-600x600.jpg
    Zestaw-12-600x600.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 1

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
87
Punkty reakcji
0
Polecam wszelkiego rodzaju ubrania z linii basic Wszystko połączysz ze wszystkim - ja zrobiłam to już dawno temu i jestem bardzo zadowolona. Rzadko kiedy moje ubrania do siebie nie pasują. To sporo ułatwia.
Jeśli chcielibyście uaktualnić garderobę na wiosnę, polecam zajrzeć sobie na stronę:

Można zorientować się tutaj w promocjach na ubrania oraz dodatki.
 
Do góry