Sklepy interentowe

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
Byłby już tematy o sklepach w stylu indyjskim, punk itp, więc będzie jeden z wszystkimi sklepami, niezależnie w jakim stylu są. Z ciuchamy, lub samymi np. butami, torbami. Podawajcie polskie, ale także zagraniczne sklepy (choć w wielu nie ma możliwości przesyłki do Polski) ale zawsze można pooglądać ;)

EBTM
andegrand
vintageshop
ninetyeight
balcony
rockmetalshop
toxic candy
glovestar
bucikowo

znacie jeszcze jakies ?
 
I

impresja_switu

Guest
Polecam wszystkim http://1but.pl/. To bardzo dobra stronka dla poszukujących butów w stylu sportowym i nie tylko. Dzięki sprawnej wyszukiwarce, buszowanie wśród bogatych ofert jest bardzo łatwe i przyjemne. Po wyborze butów można zawsze zwrócić się z pytaniami do obsługi; odpisują na maile i są bardzo profesjonalni. Polecam wszystkim gorąco:)
 

marbie

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Odzież i galanteria skórzana BIES.

www.bies.pl.tc

W ofercie dostępne m.in. kurtki, płaszcze, kożuchy, pantofle, torebki, paski, portfele.
 

sylwunia235

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja wam polecam sklep z butami www.schaffshoes.pl dobre caeny bardzo mają i dużo marek
 

sylwunia235

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Własnie dzisiaj odkryłam, że ten sklep ma swój profil na facebooku i jak się zostanie fanem to można brać udział w konkursach :) jeszcze mi się nie udało nic wygrać ale nie jset trudno, więc jak macie konto na FB to polecam bardzo :D
 

speed_mg

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Polecam sklep internetowy typu Outlet posiadający w swej ofercie ubrania firm takich jak:
LEE WRANGLER, TOMMY HILFIGER, RINASCIMENTO
www.net-outlet.pl

Wszystko Taniej o 50% niż w normalnym sklepie.

PPROFESJONALNIE, PEWNIE I SZYBKO

 

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Dzieki Sylwunia!!! Zobaczyłam sobie ten Fanclub na Facebooku Schaffaschoes.pl wziełam udział w konkursie i wygrałam 50zl na buty :) super sprawa, jeszcze mi się nigdy nie udało wczesniej wygrac w czyms takim!! :D
 

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
a powiecie mi co myślicie o takich balerinkach?
http://www.schaffashoes.pl/balerinki--Tommy_Hilfiger,1897
ładne?
 

mrmuscle

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Prosiłbym o wypełnienie ankietki na temat wpływu forów internetowych na decyzje zakupowe ok 2-3min., jest naprawdę krótka.
link do ankiety

Ze względu na temat bez pomocy forumowiczów nie skończę mojej pracy magisterskiej ;) także dziękuję za wszelką pomoc :klaszcz:
 

tajemnica205

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
a ja właśnie szukam sklepów podobnych do boohoo, forever21, asos, czy też wetseal znacie jeszcze inne?
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
oj ja bardzo lubię sklepy internetowe z ubraniami, bo można tam kupić dużo taniej rzeczy. Np w sklepie tanisport.pl można kupić bardzo dobre i oryginalne ubrania w niskich cenach.
a jak ktoś lubi sportowy styl to myślę, że namiar na ten sklep mu się na pewno przyda.
Początkowo ja byłam dość sceptycznie nastawiona do takich wirtualnych zakupów, ale po jakimś czasie strasznie mi się to spodobało, bo można nie tylko zaoszczędzić czas ale też pieniądze.
 

sylwunia235

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ładne takie buciki?
http://www.forumowisko.pl/topic/88891-sklepy-interentowe/page__gopid__2364790&#entry2364790
Co myślicie?
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
sylwunia234 chyba pomyliłaś linki ;-)
Czasem kupuję w necie ubrania, ale nieczęsto. Ostatnio kupiłem sobie kurtkę na zimę i spodnie sportowe. W necie kupuję właściwie tylko jakieś sportowe ciuchy, czy też buty, bo są zazwyczaj tańsze niż w stacjonarnych sklepach. Mam kilka ulubionych sklepów (m.in. tanisport.pl i głównie sklepy firmowe danej marki). I jeśli czegoś szukam to zawsze przeglądam te sklepy.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Ja też zdecydowanie bardziej wolę kupowac ubrania w sklepach stacjonarnych niż internetowych,to dużo wygodniejsze rozwiazanie nie mówiac o niższych cenach.
 

sylwunia235

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Haha no źle zaznaczyłam :p chodziło mi o takie http://www.schaffashoes.pl/balerinki-Colette_5_black_-Tommy_Hilfiger,1895
Jak to Multiperfumeria nizsze ceny w stacjonarnych sklepach? Mi się wydaje, że własnie dużo taniej jest w internetowych sklepach.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Nom, też mam takie doświadczenia ;-) zazwyczaj niższe ceny znajduję w internecie, a na tej stronce co podałem wcześniej są dodatkowo cały czas wyprzedaże i promocje. W stacjonarkach obniżki są tylko sezonowe, ewentulanie jak kończy się asortyment, a w necie w niektórych sklepach obniżki na różne towary są przez caly rok ;-)
 

sylwunia235

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Znalazłam nowy fajny sklep z super ubraniami. www. pearlfashion.pl
szukałam własnie sklepu z tego typu ubraniami :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja polecam sklep internetowy (katalog internetowy) www.halens.pl
wielki wybór i sporo innych marek, które w sklepach nie są dostępne.
 

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Super ten sklep sylwuniea. mega fajne maja tam ubranka a z tego co ie dowiedzialam na facebooku to mają teraz 20% znizki. duzo konkursow tez tam jest na fb w fanclubie wiec polecam
 
Do góry