Sklepy interentowe

brytfanna

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
ja bieliznę kupuję w sklepie corin, polska firma, produkty są dobrej jakości, w ciekawych wzorach a ipromocja czasem się trafi:)
a ubrania zamawiam albo na allegro albo bezpośrednio na stronach producenta jak sie da :021:
 

Modus

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Serdecznie polecam wam sklep www.avlo.pl :) Można tam znaleźć przede wszystkim bieliznę (także w dużych, ciężko dostępnych rozmiarach!!), ale także odzież. Mnie zachwyciły - oprócz kompletów bielizny - sukienki ;)
 

kmroz22

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja zazwyczaj kupuje w normalnych sklepach, ale koleżanka poleciła mi www.kuzniasrebra.pl i w tym roku kupuję prezenty właśnie tam. Zauroczyło mnie parę dodatków więc obdaruję mamę, teściową i babcie oryginalną biżuterią. Sądzę, że będą to trafione prezenty, bo mniej więcej znam ich gusty. Czasem też kupuję coś na allegro jak nie mogę znaleźć tego u siebie w mieście, ale np. ciuchy czy buty wolę przymierzyć.
 

Merg_pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Tam często można znaleźć na produkty niedostępne już w zwykłych sklepach. Ale także natrafić na fajne zniżki i promocję. Zdecydowanie polecam zakupy w sklepach internetowych. Nie dość, że wygodniej to jeszcze korzystniej.
 

Arnold94

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Też polecam sklepy internetowe. Ja często kupuję ekskluzywne ubrania męskie na stronie lavard.pl
Ta marka naprawdę oferuję szeroki zakres ubrań i to promocyjnych. Polecam :)
 
Do góry