Sklepy interentowe

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Dzięki za polecenie sklepu. Wydaje mi sie, że sprzedaż w sklepach interentowych jest coraz bardziej popularna co chyba tylko potwierdza, że to dobry pomysł.
 

Angelles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam wszystkim sklep internetowy veronii.com. To polska firma z Rzeszowa produkująca obuwie taneczne, zwykłe i dla koneserów. Można zamówić sobie fajne buciki (sami wybieramy kolor, fason, rodzaj zapięcia, wysokość obcasa). Można tutaj zamówić również obuwie np. w barwach ulubionego klubu piłkarskiego czy imieniem ukochanej ;-)W veronii.com zamawiałam buty do ślubu. Przetańczyłam w nich całą noc są mięciutkie jak te dla profesjonalnych tancerzy tylko w kolorze śmietankowym. By korzystać z nich przez lata miękką wykonaną ze skóry podeszwę podbiłam sobie specjalną sztywną dzięki czemu buty będą mi służyły jeszcze nie jeden raz na taneczne okazje do białego rana:)
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Jeśli przymierzacie się do rozpoczęcia uprawiania sportu to myślę że spodoba się wam sklep newbalancesklep.pl Możecie tam skompletować pełny strój potrzebny na fitness czy do biegania. Ceny mają tam znacznie lepsze niż w normalnych sklepach.
 

elenoi

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja odkryłam fajny portal o modzie gdzie już wkrótce będzie można znaleźć ubrania początkujących projektantów a dodatkowo reklamować się tam też będą sklepy internetowe z ciuchami. Portal nazywa się modzio.pl i dopiero raczkuje ale już jest fajnie. Konkursy z nagrodami- łatwo wygrać bo na razie niewielu jest odwiedzających :)
 

Erki

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja najczęściej kupuje w www.kufersklep.pl , godny polecenia z dobrą obsługą , można sie też dowiedzieć czegoś na temat bierzących trendów w modzie:)
9342636ee233b493eb54f7bd2d51d7a0.jpg
 

Veronika_K

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja osobiście polecam sklep ButyNaObcasach
Najlepsza obsługa, bardzo dobre ceny i teraz nawet mają wyprzedaże, także można coś upatrzyć :D

http://butynaobcasach.pl/
 
B

ButyJ_zbanowany

Guest
Jeżeli mogę coś dodać,to zapraszam także do sklepu www.ButyJana.pl wybór jest naprawdę szeroki,a razie pytań chętnie pomogę i doradzę:)
 

nencja

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kiedyś obawiałam się używanych ubrań - ale dałam się skusić zakupom na Allegro i jestem zachwycona. Kultura sprzedaży jest na wysokim poziomie - zaczynając od wyselekcjonowanych, czystych, zadbanych ciuchów, kończąc na miłym i profesjonalnym kontakcie ze sprzedawcą. Mam już nawet swojego ulubionego sprzedawcę, na którym się nie zawiodłam. Wystawiają na Allegro a także maja swój sklepik internetowy www.monmar.istore.pl. Kupowałam też od jednego sklepu na Allegro - chyba "BellaZ" - ale już nie mogę na nich natrafić. Może ktoś ma do nich linka.
:papa:
 

nencja

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zajrzyjcie do mojego ulubionego sklepu www.monmar.istore.pl. Już wypróbowany - wcześniej kupowałam u nich na ALLEGRO. :klaszcz:
 

dzunia

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja może polecę kilka sklepów z modnymi torebkami. Sama nie raz już u nich kupowałam, muszę się przyznać, że na punkcie torebek mam świra.
Torebki w tych sklepach są bardzo stylowe, modne, fashion oraz na wzór torebek, które noszą Gwiazdy! Jeśli chodzi o jakość - jestem bardzo zadowolona!

http://etorebka.pl/
http://www.keira.pl/
 

arwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
ja bardzo niedawno, poszukując "wystrzałowej" bielizny w rozmiarze trochę większym, niż 36 (niestety w większości sklepów głównie ten rozmiar jest dostępny, nazywany również "uniwersalnym"), trafiłam na sklep http://hotlady.pl/
a w nim na spory dział z bielizną xxl.
zarówno sklep, jak i bieliznę gorąco polecam (mąż również, bo był zachwycony :))
 

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
ja szukam po ceneo/skapiec i patrze po tamtejszych opiniach co do wiarygodności sklepu, jeszcze się nie przejechałam
 

AfroGirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ostatnio mój zakup to przepiękna biała tunika http://pimente.pl/do/item/3005-1/Cabras. Fajny sklep, szybka wysyłka i dobra jakość materiałów. A prezenty to kupuję w www.mrjoy.pl i tam też wysyłają tego samego dnia kiedy się kupiło. uwielbiam!
 
K

Klaudia192

Guest
Jest wiele fajnych sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą ubrań. Chociaż na pewno każdy ma swoje, sprawdzone - z których usług zawsze korzysta. Ja zazwyczaj kupuję ubrania w sklepie leStyle. Sklep ma naprawdę szeroki wybór towarów. W zasadzie można kupić tam wszystko, od płaszczy po rajstopy :) Ja ostatnio zamawiałam sobie strój kąpielowy. Wiadomo zbliża się lato, więc pora o tym pomyśleć :) Wybrałam ten: http://lestyle.pl/product.php?id_product=4626 Co o nim myślicie? Mi się podoba, no i co najlepsze w komplecie są zarówno figi jak i stringi.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Nie sklep a klub zakupowy, ale też ma spore obniżki cenowe nawet do 80% www.mimomento.pl
warto się zalogować, poczty nie spamują a ma się dostęp na stronie do fajnych okazji.
 
J

jadwinia

Guest
ja polecam kupuje.to :) macie tam ogrom sklepów, a działa to jak allegro.pl. Żeby z kupuje.to korzystać, trzeba mieć konto na FB :)
 

emilanka09

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ja polecam DeeZee- internetowy sklep z butami. Buty są tam rewelacyjne :) I wygodne :D
Ostatnio wzięło mnie na dodatki więc polecę stronkę Fleq.pl gdzie szczególnie czaję się na torebki :) Ale jest tam szeroki wybór innych artykułów :)
I PerhapsMe.pl też ma całkiem ciekawą ofertę :D
 

randria

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
mam wrażenie, że zakupy online przechodzą swój rozkwit w pl :p ja najczęściej zaglądam na stilango.pl mają 3-5 dniowe kampanie gdzie można złowić markowe cudeńka za grosze :)
 
Do góry