Sklep z fajerwerkami

B

bajderman

Guest
Hej.
Chcemy zrobić mojemu bratu pokaz fajerwerków na jego weselu.
Znacie się na tym? Ile powinienem przygotować kasy na taki pokaz, żeby wyglądało to na prawdę efektownie?
Zależy mi, żeby szczególnie zapamiętali ten dzień. Robił ktoś coś podobnego?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Powiem tak - na wesele pokazu nie robiliśmy, ale za to na sylwestra już tak, i był to pokaz za 2 tysiące.
Mając te kilka stówek jesteście w stanie już coś sklecić, a zestawu szukaj po internecie.
Ze znanych firm polecam np. Super Power, mają porządne fajerwerki, przejrzyj sobie szczególnie ich zestawy.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
To co na tym filmiku - youtube.com/watch?v=13SGjBPKK-s Będzie kosztowało o wiele mniej, a nie sądzę, żebyś potrzebował czegoś bardziej zaawansowanego.
Raczej to nie może być bardzo długie, to powinien być taki skromny dodatek, ale oczywiście zauważalny dla gości.
 
B

bajderman

Guest
Napisałem wcześniej do firmy, dali mi propozycję zestawu, łącznie z tym co jest na filmiku.
Przyznam, że zapowiada się mega efektowny pokaz, oby tylko wszystko poszło zgodnie z planem.
Załapiemy się poniżej zakładanego budżetu. SP nawet obiecało rabat. Czekam na przesyłkę.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
[SIZE=small]Hmmm... szybka decyzja, ale to nawet dobrze, bo kombinowanie w tych tematach zawsze się kończy... niczym.[/SIZE]
[SIZE=small]Wracasz do punktu wyjścia. Tutaj masz jeszcze fajną inspirację dla całego pokazu- youtube.com/watch?v=i2lxeGaiL80[/SIZE]
[SIZE=small]Wiadomo, pewnie mieli spory budżet, ale cóż... wyszło im to ;)[/SIZE]
 
B

bajderman

Guest
Tamto odpada, ale Super Power mi zaproponowało to - https://www.youtube.com/watch?v=8Smh6ffLbf4
Ta wyrzutnia jest mega - może nie jest tak intensywna, ale efekty kolorystyczne są super i cena jest ok.
Dołożone do pozostałych elementów kompozycji powinno to wyglądać super ;-)
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Tylko daję sugestie, a co wam się podoba to kupujcie. Pod względem kolorystycznym ta wyrzutnia jest rzeczywiście super.
Pokaz trwa kilkadziesiąt sekund. Dołożysz do tego jakieś sensowne zestawy baterii i całość powinna wyjść genialnie.
Ile w końcu zapłaciłeś?
 
B

bajderman

Guest
Poszła połowa zakładanego budżetu - naliczyli nam rabat. Jeśli ten pokaz nam fajnie wyjdzie to będziemy chcieli zorganizować coś na sylwestra. Zawsze robimy imprezę na kilkadziesiąt osób, ale bez pokazów. Fajnie byłoby coś sensownego pokazać, inny klimat imprezy ;-)

No i pokaz w tym stylu:
https://www.youtube.com/watch?v=i2lxeGaiL80
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Przy takiej kwocie dostaliście rabat? Musiałeś nieźle pogadać :D
Przy pokazie na sylwestra można ogarnąć fajny budżet - nawet za te 2 tysiące można zrobić efektowny pokaz.
Ale to już kwestia złożenia czegoś sensownego - najlepiej pytać doradców w sklepie.
 

Borchon

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Fajerwerki sa spoko, ale wychodzą dość drogo. Może pójść w innym kierunku?
Może taniec z ogniem? Zgooglujcie na przykład grupę Karmazyn, robią pokazy od 1000zł
 

Agnieszka Dergacz

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja bym radziła się zainteresować jednym sklepem online Fajerwerki Opole. Kiedyś z tąd http://www.fajerwerkiopole.pl/pl/10-wyrzutnie zamawiałam spory zestaw. Tam mają filmiki, jak dane efekty wyglądają, więc można samemu wybrać. Najlepiej to radzę zadzwonić do nich to poradzą coś w zakresie ilości, aby efekt był zadowalający.
 
Do góry