Skini

CristianoRonaldo9

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
1
Skini są różni, jak byłem młodszy, z SHARPami bardzo dobrze można było się dogadać (ja raczej punkowałem mocno). Prawda jest taka, że skini to bardzo fajna i tolerancyjna subkultura, tylko w Polsce i Niemczech została swego czasu zdominowana przez odłam nazistowski. Przykładowo - obcięte spodnie i glany są żywcem wzięte od stylu ubierania czarnych imigrantów z jamajki. Zresztą na starych zdjęciach skinów pełno jest czarnych.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Skini są różni, jak byłem młodszy, z SHARPami bardzo dobrze można było się dogadać (ja raczej punkowałem mocno). Prawda jest taka, że skini to bardzo fajna i tolerancyjna subkultura, tylko w Polsce i Niemczech została swego czasu zdominowana przez odłam nazistowski. Przykładowo - obcięte spodnie i glany są żywcem wzięte od stylu ubierania czarnych imigrantów z jamajki. Zresztą na starych zdjęciach skinów pełno jest czarnych.
No proszę jaki znawca.
SHARP-y to entant terrible wśród skinheads, więc mózna ich potraktować tylko jako ciekawostkę.
A gdzież to populacja skinheadów z jednego tylko kraju przewyższa całą reszte rozsianą na całym świecie, czyż nie w Rosji ?
A gdzież to powstała organizacja jednocząca skinheadów na całym świecie Blood & Honour, czyż nie na Wyspach ?
A skąd wywodzi się druga potężna ogólnoświatowa organizacja ns skinheads Hammerskins, czyż nie z USA ?
Co do pochodzenia to tradycyjni skinheads qwywodzą się od modsów, a nie rude boys.
Daruj sobie dalsze wypowiedzi w temacie bo tylko P-R-I-E-S-T to kupuje.

Skini to czarnuchy ? buhehehhehe to nie wiem czemu Outremer i SKIN tak opluwają swoich dziadków xD
Tak chłopie, a bociany roznoszą dzieci, więc uważaj żeby ci czegoś nie podrzuciły. Może być czarne.
A co do dziadka to ja swego znam, ale chyba ty masz problemy z identyfikacją ?
 

Wizlight

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Nie możliwe nie napewno nie!
Nie zniósł bym tego ;d może ty masz jakiegoś asfalta w rodzinie dlatego tak piszesz?
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Nie możliwe nie napewno nie!
Nie zniósł bym tego ;d może ty masz jakiegoś asfalta w rodzinie dlatego tak piszesz?

Skin ja w przeciwieństwie do ciebie szanuje ludzi nie ze względu na kolor skóry a ze względu na charakter. W rodzinie asfalta nie mam - choć może gdybym miał - miałbym ładniejszą karnację ? nie wiem, w sumie mnie to je** teraz.

Ty dla mnie to masz zapędy na Hitlera, zabić wszystkich żydów, zabic wszytkich asfaltów, zabić wszystkich gejów. Choć ja w cześci podzielam twoje poglądy bo ja z kolei pozabijałbym wszystkich arabów: P
 

Wizlight

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Oj człowieku szanuj sobie murzynów twoja sprawa,ale pojedź sobie do ameryki i przejdź w nocy przez jakąś murzyńską dzielnice jestem niemal w 100% pewien,że cało byś z tego nie wyszedł.
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Oj człowieku szanuj sobie murzynów twoja sprawa,ale pojedź sobie do ameryki i przejdź w nocy przez jakąś murzyńską dzielnice jestem niemal w 100% pewien,że cało byś z tego nie wyszedł.
Super. Idąc takim tokiem rozumienia Stalin i reszta komuchów była biała, więc wszyscy biali są źli? W każdej rasie są ludzie i parapety. Nie jestem jakimś obrońcą praw kolorowych, ale ich normalnie toleruję, dopóki oni tolerują mnie. W jednym rzędzie postawię czarnego gangstera z białym, dla mnie kolor skóry jest bez większej różnicy. Idiota to idiota, a to czy czarny, biały, czy zielony już mi większej różnicy nie robi.
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Oj człowieku szanuj sobie murzynów twoja sprawa,ale pojedź sobie do ameryki i przejdź w nocy przez jakąś murzyńską dzielnice jestem niemal w 100% pewien,że cało byś z tego nie wyszedł.

tak się składa, że byłem w USA, nawet byłem w celi z czarnymi tam - ale oczywiście to tylko sen 13lataka. Dla mnie jak czytamn twoje posty - to przychodzi mi na myśl tylko jedna rzecz za duzo amerykańskich filmów, lol

Pojedź może chłopcze najpierw do USA, zobacz jak tam jest, przejdź się w nocy po dzielnicach. Oczywiście może tak być jak mówisz bo też miałem scysje z asfaltami praktycznie za nic, ale twopje pisanie jest jak pisanie, że przejedziesz się w nocy na warszawską Pragę i wyjdziesz z nożem w brzuchu xD

PS: Qua to co piszesz to prawda, ale żeby to zrozumieć trzeba mieć inteligencje na poziomie 100 co w przypadku SKINA nie radzę nawet próbować xD :pozdro dla SKINA:)
 

Wizlight

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Człowieku nie znasz mnie nie to nie gadaj tak się składa,że znam kogoś kto był w stanach i powiedział mi to i owo.

Jeśli po postach oceniasz inteligencje to sam masz jej niewiele.
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
no tak się składa, że ja nikogo nie znam tylko sam tam byłem, dodatko siedziałem w celi z czarnymi i nie tylko i akurat scysje miałem z latynosami, je**śmiecie dla mnie. Czarni sa ok - choć tak jak biali nie wszyscy - Hitler był biały a jaki kawał gnoja z niego był? Że Gobelsa, Stalina, Lenina i innych debili nie wspomnę.
Bywało też że wracałem w nocy w busie jako jedyny biały w Maryland (80% czarnych) i też mi nikt noża w brzuch z tego powodu nie wbił. Jarałem z czarnuchami i oni byli spoko. Inni byli mniej spoko, ale czy to zalezy od koloru skóry ? niesądze.

Dlatego cały rasizm dla mnie jest głupi bo na niczym się nie opiera. Tak jak pisałem, nie nawidze arabów, ale jakbym tam był na wojnie to bym nie gwałcił ich kobiet i nie zarzynał dzieci.

poza tym to w czym ci asfalty przeszkadzają ? mi sie podoba że są bo przynajmnije się bęe mógł hajtnąć z murzynką, a murzynki są the best.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Przepraszam, ale obaj pieprzycie bzdury.
Dyskusja na poziomie podstawówki.
Skin, nie jest w stanie napisać nic konstruktywnego, a ty PRIEST... Szkoda gadać. Robisz z siebie megacwaniaka, co jest żenujące. Siedziałeś w celi z czarnuchami... LOL. Pewnie miałeś tam analne rozkosze i dlatego bronisz ich jak Częstochowy. A do tego teksty typu: "rasizm jest głupi! Nienawidzę rasistów! Nienawidzę też Arabów!" Hipokryta.
Chyba za dużo się w GTA nagrałeś. Idź lepiej pobiegaj po Bronxie z twoimi czarnymi ziomkami i pojaraj sobie z nimi zioła. W końcu to twój chleb powszedni.


P.S



Gimbus alert. :D
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Odwet nie udaję żadnego cwaniaka piszę jak było gamoniu. A analną rozkosz to owszem ale bym zrobił tobie to bym ci zniszczył psyche bo mądry jestes tylko przez neta. Zmien nicka na kreton to będzie bardziej adekwatny. A teraz pewnie konfidencie zaraportujesz co ? beke mam z ciebie

a jak gadam ze SKINEM to się nie wtrącaj bo nic konstruktywnego to sam nie piszesz - dodatkowo taki jesteś konstruktywny że gdybys mi z tą analną rozkoszą na realka powiedział to byś zgrzeczniał w 5min. Bedzie się mądrzył jakiś kretyn - nie masz nic do powiedzenia w naszej rozmowie to idź i najlepiej się powieś zrobisz ulge swojej głupiej matce.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Odwet nie udaję żadnego cwaniaka piszę jak było gamoniu. A analną rozkosz to owszem ale bym zrobił tobie to bym ci zniszczył psyche bo mądry jestes tylko przez neta. Zmien nicka na kreton to będzie bardziej adekwatny. A teraz pewnie konfidencie zaraportujesz co ? beke mam z ciebie

a jak gadam ze SKINEM to się nie wtrącaj bo nic konstruktywnego to sam nie piszesz - dodatkowo taki jesteś konstruktywny że gdybys mi z tą analną rozkoszą na realka powiedział to byś zgrzeczniał w 5min. Bedzie się mądrzył jakiś kretyn - nie masz nic do powiedzenia w naszej rozmowie to idź i najlepiej się powieś zrobisz ulge swojej głupiej matce.


Nie, ja nie złożę raportu. Za bardzo się boję o siebie i moją rodzinę. Mógłbyś mi zrobić krzywdę razem ze swoimi czarnymi koleżkami, z którymi chodziłeś po Bronxie, paliłeś zioło i siedziałeś w celi.
Widzę, że bardzo podniecił cię temat seksu analnego. Skontaktuj się z użytkownikiem o nicku homik. Myślę, że się dogadacie.


Najmądrzejszy i najgroźniejszy przez internet to jesteś TY. :D
Rozumiem Cię. W tym wieku hormony szaleją, a pewnie jeszcze jesteś w stresie po teście gimnazjalnym.
Pamiętaj! Nie musisz wiązać życia z karierą naukową. Możesz pojechać na Zachód i żyć z zasiłku razem ze swoimi czarnymi ziomkami, z którymi będziesz palił zioło i siedział w celi.

P.S

Ja przynajmniej swoją matkę znam, a tobie gówniarzu przydałaby się lekcja kultury. Ale to już nie moja działka.
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Odwet ty to dno jesteś do tego pewny jestem że na realka nie byłbys taki cwany.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Odwet ty to dno jesteś i tyle ci powiem bo ze SKINEM w pewnym momecie też się nie zgadzaliśmy, ale rozmowa nie potoczyła się w ten sposób. Więc ciesz się, że nie znam twojej rodziny bo jeszcze twoja zas*** córeczka skończyła by nożem w gardle.


Spróbuj szczęścia, wielki gangsterze.


Oooo, edytowałeś posta?
Nieładnie, łobuzie. :)

Internetowy cwaniak.

A na realka się z tobą nie spotkacm, bo wystraszyłeś mnie tym seksem analnym. Ja nie z tych. Ale na forum pojawia się co jakiś czas nowy gej, więc czekaj cierpliwie na miłość swojego życia.
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
wiem że się nie spotkasz bo tobie brakuje jaj na cokolwiek i po stylu twojej wypowiedzi widzę że jesteś frajer z wolności. SKIN jaki jest taki jest ale przynajmniej widze po nim, że ma honor i na pewno jest odważny czego brakuje tobie bo jesteś po prostu zwykłym łosiem chłopie.

PS: nie trzeba być gangsterem żeby komuś poderżnąć gardło
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
wiem że się nie spotkasz bo tobie brakuje jaj na cokolwiek i po stylu twojej wypowiedzi widzę że jesteś frajer z wolności. SKIN jaki jest taki jest ale przynajmniej widze po nim, że ma honor i na pewno jest odważny czego brakuje tobie bo jesteś po prostu zwykłym łosiem chłopie.

PS: nie trzeba być gangsterem żeby komuś poderżnąć gardło



Lecz się, dziecko! :D
 

Wizlight

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Po :cenzura: sie Odwet wcinasz?
Głupoty jakieś piszesz,a potem sie bulwersujesz jeszcze wszczynasz jakieś durne napinki internetowe.
P R I E S T nie wierze za bardzo,że byłeś tam w więzieniu,ale kto wie,jaranie z murzynami to jest dla mnie szczyt poniżenia ogólnie zażywanie albo jaranie jakiegoś gówna,lecz jeśli to lubisz to rób nie mogę ci zabronić ;p
 
Do góry