Skid Row

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Skid Row to amerykański zespół hardrockowy/metalowy, założony w 1986 roku w Toms River w stanie New Jersey. Oryginalnie w skład zespołu wchodzili: Dave "Snake" Sabo, Rachel Bolan, Sebastian Bach, Scotti Hill i Rob Affuso.

Do roku 2007, Skid Row wydał pięć pełnometrażowych albumów, jedno EP, jedną kompilację oraz jeden album koncertowy. Popularność zespół zdobył pierwszymi dwoma albumami zatytułowanymi "Skid Row" oraz "Slave to the Grind", które są uznawane za najlepsze i najlepiej znane albumy zespołu. Ich ostatni album studyjny,"Revolutions Per Minute", został wydany 24 października 2006 roku. Do dziś grupa sprzedała ponad 20 milionów płyt na całym świecie.

Skid Row często jest uznawany za zespół glamrockowy, głównie za sprawą brzmienia ich pierwszego albumu, "Skid Row", na którym pojawiły się takie hity jak: "18 and Life", "Youth Gone Wild" i "I Remember You", Jednak wkrótce zespół zmienił styl na thrash metal z elementami hard rocka.
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
Uwielbiam Skid Row :D Mają fajnego powera, bardzo lubię słuchać Sebastiana Bacha (i patrzeć na niego też :p) :D
Mają wiele świetnych kawałków - ulubione: 18&life, Youth gone wild, Monkey buisness, Quicksand Jesus, Slave to the grind i najpiękniejsze co nagrali - Wasted time :)
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Mają fajnego powera, bardzo lubię słuchać Sebastiana Bacha (i patrzeć na niego też )
Jakie on ma włosy :zakochany: xD.
Zaczynałam od 18&Life, kiedy kończyłam wymienioną 18 dlatego mam do tego utworu sentyment.
Muzyka fajna, aż chce się narozrabiać xD.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Stara szkoła - to co lubię. Pierwszy album wniósł własną cegiełkę do historii rocka. Szkoda trochę, że u nas niedocenieni z powodu równoległej popularności Gunsów.
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
Haha, aż chce się rozrabiać, dokładnie :D Ja zaczynałam od Youth gone wild :D
Bach ogólnie wygląda jak modeleczka ;) a czupryny sama mu zazdroszczę ;>
No szkoda, że niedocenieni..ale fajnie było ich odkryć po latach :)
słyszałam też ploty, że Bach miał śpiewać w Velvet Revolver, szkoda, że nie wyszło :<
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
ja miałam swego czasu fazę na jego "By your side" - słuchałam nieustannie i...ryczałam ;>
 
Do góry