Skąd wziąść pieniądze w młodym wieku?

maritka96

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja np. wyprowadzam psy sąsiadów na spacer po szkole. może to nie wielki zarobek, ale dorabiam do kieszonkowego....
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Można zostać konsultantem firm kosmetycznych:) Ja np jestem w Oriflame i jestem bardzo zadowolona :) Jak ktoś chce mogę udzielić szerszych informacji a nawet mogę zapisać ;)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
To prawda dzisiaj skończone studia nie pomagają. Ja za 4 lata będę (o ile wszystko zdam w terminie) miała magistra i chyba najkorzystniej mi będzie oprawić go w ramkę i nad łóżkiem powiesić, bo do niczego mi się nie przyda, dlatego po skończeniu magistra (studiuje na dziennych) mam znaleźć stałą pracę jakąkolwiek byle godziwą i pójść na studia doktoranckie. Dopiero potem może dostanę dobrą prace w zawodzie. Zapomniałam dodać, że studiuje ekonomię.
 

olka3004

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
Skwierzyna
Witam! Mam prosty sposób jak wygrać nagrody za punkty. Jestem teraz dostępny na GG ( 23.11.2009 godz. od 21 do 22 lub dłużej) wiem jak łatwo można zgarnąć konsole xbox 360 , ps3 lub wii , otóż prosty sposób: ( jeśli nie wierzycie czytajcie na różnych forach o stronie www.lockerz.com ) będzie mi potrzebna wasza pomoc oto zadanie
wyślijcie mi swoje emaile na gg lub poprostu piszcie pod adres email ( podany na końcu) Nie można normalnie się zarejerstrować więc potrzebny będe ja ! Wyślę wam na emaile rejerstracyjne przez , które bedzie trzeba sie zarejerstrować (wiadomo).Jeśli się już zarejerstrujecie to po rejerstracji wyskoczy wam gierka w której można uzbierać do 70 pkt. gra jest łatwa poprosty masz przed sobą (deseczkę) powiedzmy i łapiesz nią piłeczki im mniejsza piłeczka tym więcej pkt. później już będziecie mogli uczestniczyć w grze. oto insrukcja ponieważ stronka jest w języku angielskim:

Na stronie gdzie otrzymasz zaproszenie do elitarnego klubu, jakim jest strona Lockerz.com
Lockerz.com jest stroną oferującą wartościowe nagrody np. iPod Touch, iPod Nano, PS3, Xobx360, Nintendo Wii, PSP, Skuter Piaggio i wiele innych!
Nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz!

Jak zbierać punkty?
Jak na razie mamy 3 możliwości zbierania punktów:
- Logując się codziennie - 2 pkt
- Odpowiadając na pytania w zakładce DAILIES - 2 pkt
- Zapraszając do zabawy naszych przyjaciół - 2 pkt

Mój kolega wygrał już i-poda nano i bluzkę z logiem lockerz.com wszystkie gry są po 100 pkt. ( najwięcej wg.mnie pkt. w minigierce można zdobyć 70 z czymś hehe)

To najlepsza strona na nagrody :lol:

A teraz najważniejsze (dwukropek)

GG:13451814

(emaile)
-punisher19(małpa)vp.pl
-mesi0(małpa)vp.pl
-rockstars(małpa)vp.pl
Polecam !!!!!!!!!!!


za te prezenty trzeba coś dopłacać? bo jest np. sandisc 4GB itd. pod spodem jest cena przekreślona i napisana niższa. a pod tym wszystkim jest "earn up to 70 PTZ". jak mam to rozumieć? ;>
 

magdalenaolak

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
55
Witam, chciałbym trochę zarobić, moja mama chodzi jedynie na jagody, niestety jest to bardzo męczące zajęcie (zaleta jedyna to to że sprzeda je za mnie :) ). Jakieś pomysły? Nie mam skąd brać jakichkolwiek większych sum :(

Powiem Wam ciekawostkę. Moja córka miała 14 lat kiedy zapisała się do Oriflame. Oczywiście nie mogła tego zrobić pod własnym nazwiskiem, bo zapisy są dopiero od 16 lat. Natomiast nr konsultanta Oriflame ma wartość prawną, więc można go zostawić w spadku, lub przepisać na bliską osobę w rodzinie. Ona to wykorzystała i zapisała sobie tatusia, pod którego numerem działa już od ponad roku i to z powodzeniem. Nie dość, że co 3 tygodnie zarabia ponad 100 zł na sprzedaży kosmetyków, to buduje również sieć sprzedaży, z czego ma dodatkowe profity. Jak widać można zarabiać w każdym wieku, jednak trzeba mieć odwagę i chęć do pracy :) Co Wy na to?
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Powiem Wam ciekawostkę. Moja córka miała 14 lat kiedy zapisała się do Oriflame. Oczywiście nie mogła tego zrobić pod własnym nazwiskiem, bo zapisy są dopiero od 16 lat. Natomiast nr konsultanta Oriflame ma wartość prawną, więc można go zostawić w spadku, lub przepisać na bliską osobę w rodzinie. Ona to wykorzystała i zapisała sobie tatusia, pod którego numerem działa już od ponad roku i to z powodzeniem. Nie dość, że co 3 tygodnie zarabia ponad 100 zł na sprzedaży kosmetyków, to buduje również sieć sprzedaży, z czego ma dodatkowe profity. Jak widać można zarabiać w każdym wieku, jednak trzeba mieć odwagę i chęć do pracy :) Co Wy na to?
W zupełności się z tobą zgadzam. Każdy może zarabiać na miarę swoich możliwości i jeśli ma się cel to raczej nic nam na drodze nie stanie. Byłem w podobnej sytuacji i teraz cieszę się, że podjąłem wtedy tą ważną decyzję. Trzeba mieć na tyle odwagi, żeby się przełamać i zrobić coś nowego, co przyniesie zyski. :)
Pozdrawiam
 

Grabaz5

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
187
Punkty reakcji
6
Jeśli się jest naprawdę młodym to można z portfela rodziców, później już nie wypada.
 

badylllek1993

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2011
Posty
86
Punkty reakcji
2
Jest też forma zarabiania przez 'piramidę'. Wpłacasz kasę, ktoś tą kasą obraca a Ty po ustalonym terminie otrzymujesz tyle ile wpłaciłeś plus jakiś %.
Osobiście tego nie próbowałem ale kumpel wpłacić 30$ i po tyg dostał 1$. na małą sumę nie widać korzyści ale na większa... :D sami policzcie ;)
 
Z

zofia2007

Guest
Jest też forma zarabiania przez 'piramidę'. Wpłacasz kasę, ktoś tą kasą obraca a Ty po ustalonym terminie otrzymujesz tyle ile wpłaciłeś plus jakiś %.
Osobiście tego nie próbowałem ale kumpel wpłacić 30$ i po tyg dostał 1$. na małą sumę nie widać korzyści ale na większa... :D sami policzcie ;)

:/

Gorzej jak piramida upadnie zanim zdążysz
cokolwiek zarobić /
I po inwestycji.

:/
 

amanor11

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Jakoś nie wierzę w te buxy :/ Ciężko zarobić na tym coś konkretnego.
 

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
A ja znam jeszcze lepszy sposób, nie wymaga aż tak dużo wysiłku bo 5-10 godzin tygodniowo, a po paru miesiącach można brać z tego grube setki...
Trzeba tylko oczywiście chcieć i umieć rozmawiać z ludźmi. A w perspektywie lat można na tym bardzo godnie wyżyć ;)
Jeśli ktoś zainteresowany zapraszam na priv.
 

kamikaze80

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
jeśli chcesz zarobić, najlepiej otworzyć jakiś innowacyjny biznes, wtedy możesz starać się o dotacje i są duże szanse, że je dostaniesz.
 

radzia86

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chcesz dobrze zarobić? Proponuję grę w pokera, ja zarabiam na tym nieźle (około 2000zł miesięcznie) Ale są ode mnie lepsi którzy wyciągają pięciocyfrowe kwoty i to w dolarach.

http://www.dochodowysport.vooa.pl - sprawdź jak mi idzie. Odbierz swoje 50$ na grę zupełnie za darmo i zacznij mnożyć
 

ForeXLime

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem tak:

Buxy---porażka i strata czasu
Uploading---już coś konkretnego można nawet 1000zł za miesiąc zgarniać.
Uploading PPA-- jeżeli będziesz dobry nawet 3000zł może być realne
Giełda --- Oferuję pomoc z mojej strony w tym ,też dobre pieniądze da się zarobić.
 

elunia922

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
31
mając nawet te naście lat można pomalować sąsiadowi plot albo pomoc w czymś. popytać zawsze można nawet na wsi czy komuś nie pomóc np przy sianie jak są wakacje itp(to juz nie ta pora roku bo minely ale w wakacje byl zalozony temat wiec o tym pisze moze komuś się przyda) ja jestem dziewczyna to troszkę lepiej bomozna komus dzieci popilnować albo babci w domu posprzątać jak byłam młodsza to właśnie tak robiłam i na jagody też chodziłam hehe
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Sama jestem niepełnoletnia i znam trochę sposobów na dorobek ; )
Więc jeśli ktoś chce to zapraszam na priv, każdemu wytłumaczę :)
 
S

Sttark

Guest
Powiem ze swojego doświadczenia, że mi uczciwie doradzono na stronie pozyczkaportal.pl. Tu jest prowadzony czat przez zawodowego doradcę, który się orientuje gdzie teraz mają dobre warunki na pożyczki i fajnie potrafi doradzić.
 

Klaudia Bienias

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Polecam gotowkanatelefon pl ( zadzwon na nr 534508792) Każdą ofertę dopasowują do indywidualnych potrzeb – zawsze z korzyścią dla klienta. Chwilówka to oferta o którą można ubiegać się wielokrotnie. Nie sprawdzają też zdolności kredytowej. Same plusy
 

guru92

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dofinansowanie w PUPu, dobry biznesplan i otwierasz działalnośc. Ja tak zrobiłem. Otworzyłem serwis komputerowy. Do tego reklamuję moją stronę w trafficmonsoon z czego mam dodatkową kase+darmową reklamę.
 
Do góry