Skąd wziąść pieniądze w młodym wieku?

Jaclaw

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Po przeczytaniu Waszych postów przypomina mi się okres kiedy to ja miałem tyle lat co autor i starałem się jak koń pod górę coś konkretnego wykombinować... nie chciałem pracy fizycznej, ani pracy która nie daje satysfakcji! I przyznaje że było to trudne! Ale od tego czasu sporo się nauczyłem i znalazłem swoje miejsce na rynku, dorabiam na robieniu zdjęć (daje satysfakcje i fajne pieniądze) i w dodatku zajmuje się branżą MLM (i tu są pieniądze), z którą wiążę swoją przyszłość finansową;) pozdrawiam
 

just444

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Pieniądze może nie leżą na ulicy ale czasem są na wyciągnięcie ręki. Nie wszyscy jednak chcą tak na serio zarabiać, chcą dostać pieniądze za klikanie w banerki czy czytanie maili. Polecam coś innego. Legalny, sprawdzony system zarabiania, do promocji którego dostaniesz od nas zarobkową stronę internetową w języku polskim. Ile można zarobić? Ponad 6000 zł za pełną strukturę miesięcznie. System jest w tej chwili dostępny za darmo. Według mnie jest to jeden z lepszych planów marketingowych dostępnych na rynku marketingu internetowego. Tu można poczytać więcej i otrzymać swoją stronę: Zarobkowa strona internetowa za darmo
 
S

skoniu

Guest
Powiem tak.....
Jak nie zobaczę kogoś kto wpłacił pieniądze do TWR i zarabia na tym to nie uwierzę dla mnie to jest najzwyklejsza piramida finansowa.
I nie chce widzieć jakichś tam dowodów tylko osoby która mi poleca tą piramidkę.


Pozdro
 
P

papryka9

Guest
Oczywiście najlepiej jest skończyć dobry kierunek i zaczepić się w jakiejś wielkiej korporacji i zarabiać dużą kasę:) To nie jest jednak jedyne rozwiązanie. Warto obserwować ludzi, którzy odnieśli sukces- na przykład Joe Vitale( ten z Sekretu). Kiedyś był człowiekiem bez dachu nad głową,ale zmienił swój sposób myślenia, stosunek do pieniędzy i odniósł spektakularny sukces( swoją drogą przyjeżdźa do Warszawy, by podzielić się swoją wiedzą z innymi). Wierzę w to ,ze przyciągamy w swoim życiu konkretnych ludzi i zdarzenia. Niestety bardzo często robimy to absolutnie bezwiednie, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Co o tym sądzicie?
 

han solo

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Zgadzam się, że dobry kierunek dużo daje, zwłaszcza różnego rodzaju kierunki "techniczne". Dużo powtarza się młodym ludziom (przynajmniej mi tak mówiono jak szedłem na studia;) że muszą myśleć o tym co ich interesuje, co jest ich pasją, a potem mamy 5 tys bezrobotnych psychologów... Jasne że zainteresowania i predyspozycje są ważne, ale nie rozumiem decydowania się na studia bez zastanawiania się choćby przez chwilę nad własną przyszłością i możliwościach kariery. A do zarabiania w internecie przez klikanie i inne takie jakoś nigdy się nie przekonałem ;)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
ja się wam do czegoś przyznam bo ja skończyłam kierunek,w którym najtrudniej jest znaleźć pracę, co więcej nie wiadomo tak naprawdę co po nim robić. Mianowicie jestem po filozofii. I nigdy, nawet przez chwilkę nie martwiłam się o to, że nie będę mogła znaleźć pracy ( grunt to pozytywne nastawianie ). Powiem więcej ja byłam bezrobotna przez jakieś dwa tygodnie, a większość moich znajomych którzy skończyli lepsze, bardziej przyszłościowe kierunki, jak informatyka, czy temu typu podobne rzeczy nadal nie mogą znaleźć pracy. Więc wybór kierunku nie koniecznie może zaważyć na naszej przyszłości.
Papryka wspominała o Joe Vitale i sekrecie. Ja oglądałam film i po jego obejrzeniu razem z koleżanką zrobiłyśmy sobie wizualizacje ( ci co czytali, albo oglądali film wiedzą o czym mówię ) i jakoś poszło gładko ze skończeniem studiów i znalezieniem pracy.
Może niewiele osób wierzy w prawo przyciągania, ale mnie pomogły zasady, o których była mowa w sekrecie. Więc może wybór odpowiedniego kierunku studiów to tylko połowa sukcesu. A co wy myślicie na ten temat ?? Wierzycie w potęgę podświadomości i prawo przyciągania??
 

kedzior100

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja wpadlem na pomysl jak zarabiać swoje pierwsze pieniądze dzieki stronce http://www.hotfileplus.110mb.com jest tam bardzo dokladny opis jak stworzyć sobie możliwość zarabiania ok 150 zł miesięcznie wkladając trochę swojego wysiłku ale w sumie nie aż tak wiele jak za taką kase. mi jak narazie udalo sie wyciągnąć z tego ok 180 zł . Ale można więcej jak się ktoś wkręci i zacznie poświęcać więcej swojego czasu.
 
K

kinga_sc

Guest
A nie łatwiej wziąć się za jakąś pracę z roznoszeniem gazet, ulotek, jako pomoc w restauracji czy coś?
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Możliwości zarobku tak na prawdę jest sporo i w młodym wieku jak ktoś się dobrze zakręci to coś znajdzie. Choćby wspomniane już roznoszenie ulotek, czy gazet. Gorzej chyba ze znalezieniem stałej pracy. Ale ty chcesz dorobić więc po prostu przejdź się po okolicy gdzie mieszkasz i się rozejrzyj, popytaj. Albo szukaj szczęścia u bukmachera ;-)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
A moim zdaniem skoro zaczyna się myslec o pieniadzach w młodym wieku to można robić to w sposób niekonwencjonalny. Zdobycze techniki oferuja nam takie mozliwosci, że marnowanie zcasu an roznoszenie ulotek nie ma wiekszego sensu.
Poorientuj się o co chodzi z e-biznesem i tą cała internetową technologia i na pewno wykombinujesz w jaki sposób na tym zarobić :)
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem najciężej maja ludzie, którzy szukają pracy zaraz po studiach. Jest gro kierunków, na które naprawdę ciężko się jest dostać, a potem, po pięciu latach okazuje się że właściwie studiowało się ciężko, ale nie wiadomo po co, bo pracy też się nie ma. Ale nie ma co się poddawać, trzeba być cierpliwym i wytrwałym w poszukiwaniach.
 

just444

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
No właśnie ja mam tytuł magistra inżyniera, ukończone dodatkowo studia podyplomowe z technologii internetowych, mam 10 lat doświadczenia zawodowego i pracuję w dużej korporacji. Zarabiam dużo ale... Nie chcę spędzić tak całego życia. Nie chcę codziennie wstawać rano i jechać do pracy, siedzieć tu 9 godzin dziennie. Chcę być wolna i dlatego ciągle szukam alternatywnych metod na gromadzenie pieniędzy. Co z tego że teraz dobrze zarabiam. Nie chcę pracować całe życie a potem iść na marną emeryturę.

Po kilkunastu miesiącach intensywnej nauki i praktyki w dziedzinie zarabiania w Internecie mam przychód pasywny w takiej wysokości, która wystarcza by utrzymać się w Polsce. Niestety nie mieszkam w kraju a moje wydatki są wyższe dlatego nadal rozwijam swój biznes. Po to by móc pojechać na pół roku wakacji a pieniądze i tak będą wpływały. To jest przychód pasywny.

I niedobrze robi mi się jak czytam opinie ludzi którzy nigdy nie kiwnęli palcem by zrobić coś na własną rękę a pierniczą że nie da się zarabiać w Internecie. Tak mówią ludzie, którzy nie wiedzą jak to robić i oczekują pieniędzy za nic. Nie ma tak moi drodzy. Żeby coś osiągnąć TRZEBA włożyć odrobinę wysiłku czy to w Internecie czy biznesie tradycyjnym.

I możecie sobie mówić że TWR to piramida, że programy partnerskie to ściema. Z takim podejściem nic nie osiągniecie, jeśli ciągle będziecie szukać sobie wymówek żeby się za coś nie wziąć.

Z punktu widzenia prawa TWR nie jest piramidą finansową bo ma produkty i to bardzo solidne i na czasie. Z punktu widzenia budowy struktury - tak, struktura TWR ma kształt piramidy. Osobiście mam to gdzieś jaki ma kształt struktura, dla mnie ważne jest to że zarabiam na tym kilkaset dolarów miesięcznie siedząc w wygodnym fotelu. Mało tego, zarabia moja rodzina i znajomi. A dzięki ff24 dużo się przy tym uczymy. Polecam www.dodatkowakasa.pl - tu trafisz pod skrzydła profesjonalistów.
Pozdrawiam
 

Czapa30

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
2
Studia zaoczne na dobrej uczelni + zdobywanie doświadczenia w pracy to jest teraz podstwa. Ludzie śmieją się z ludzi pracujących w MC Donaldach a de facto tam najlepiej uczą schematów korporacyjnych i taki pracownik dużo łatwiej znajdzie pracę niż gościu z funkcją kierownika z firmy świzdu gwizdu. :) A jak zdobyć kasę ? Trzeba zapierdzielać ile wlezie i gdzie się da, a pieniądze będą. Tylko trzeba pamiętać że to nie one są najważniejsze, a przyjemność i satysfakcja z pracy. :) Moje wnioski po przepracowaniu już ładnych paru lat.

Pozdrawiam :D
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Jak ktoś jest ogarnięty to bez problemu znajdzie pracę na wakacje. Z ulotkami bym nie chodził, zarabiałem na budowach jako pomocnik, 100 zł dniówki - rozprowadzać jakieś bzdety po sieci to nie dla mnie.
 

just444

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
A jak ktoś chce się dowiedzieć jak tworzyć zarobkowe strony internetowe to polecam darmowy kurs. Trwa 14 dni i uczy krok po kroku jak stworzyć stronę i sprawić żeby nie tylko na siebie zarabiała ale przynosiła dodatkowe pieniądze. Kurs jest dostępny tu: Kurs tworzenia zarobkowych stron internetowych
Pzdr
 

markowe

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Zapraszam wszystkich ale nie każdego wszystkich którzy poważnie myślą o biznesie jako o pracy poważnej pracy a nie marzeniach o pieniądzach które płyną a my leniuchujemy.
 

pozycjoner

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
dokładnie, kiedyś w latach 90 mając skończone studia, nie ważny był nawet kierunek, bo praca była i to bardzo dobrze płatna. W dzisiejszych czasach studia nie gwarantują pracy, dlatego trzeba o tym pamiętać, by zdobyć dobrą pracę trzeba być po prostu dobrym w tym co się robi i najważniejsze: lubi robić
 

markowe

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
W dzisiejszych czasach internet daje wiele możliwości. Trzeba je tylko umieć odkryć
 
Do góry