Skąd jesteście?

rybka91

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
1
Jak w temacie :p chętnie dowiem się skąd jesteście, z jakich okolic jesteście?

ja np. jestem z okolic Kalwarii Zebrzydowskiej :p
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
A ja jestem z Krakowa;) Z samego centrum. Chociaż co chwilę się przeprowadzam. Dzieciństwo spędziłam w górach, ale urodzona jestem w Krakowie i tutaj mieszkam i pracuję już od kilku lat. I bardzo kocham to miasto:)
 

elisella

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja jestem rowniez z Myslenic, ale od dwoch lat mieszkam w ukochanym Krakowie w zwiazku ze studiami :)
 

PODHALE

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja jestem z Koniowki pomiedziy Chocholowem a Podczerwonem kolo Czarnego Dunajca a od Zakopanego 30 kilometrow:) :eek:k: :lol: ale na nogach mozna isc jako dla relaksu:)
 

K.B.

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
36
Punkty reakcji
5
Miasto
bywa różna
Nowy Sącz :eek:k: w związku ze studiami niestety dawno nie widziany (swoją drogą to nie wiem co mnie podkusiło by jechać 600 km dalej i oglądać mój Sącz 2 razy do roku) :bike:
 

andrzej321

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja jestem z Lubelskiego z miejscowości Ryki pomiędzy Lublinem a warszawa .pozdrawiam
 

BARBIATKO1

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
53
:p Witajcie ja JESTEM z pięknej okolicy mieszkam pośrodku miedzy Krakowem a Wadowicami gdzie często w tych miastach bywam pozdrawiam serdecznie milego wieczorkuzycze :p

:p Wwolnych chilach robie sobie clip na you tube zadarmo i widea do piosenek zapraszam na moj canalik barbiatko1 buziaki sle http://www.youtube.com/user/BARBIATKO1?feature=mhee - zapraszam na hiiiiiiii wesolo kaczuszki :lol:
 

Harwester

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Z Wieliczki, z jednej strony Kraków pod ręką z drugiej cisza i spokój.
 

plackowski

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja pochodzę z podkarpackiego (okolice Przemyśla), ale od dobrych paru lat w Krakowie przebywam na stałe.
 

kamil390

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Tarnów
Ja jestem Tarnowa który jest polskim biegunem ciepła. A na tym forum jestem nowy pozdro
 
Do góry