Siódmy miesiąc

Status
Zamknięty.

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Rozumiem, ale przecież nie musicie siedzieć na tyłkach ;) Możecie coś tam robić. Ja też wam wiele nie odpisywałem bo w tej sytuacji tylko o Caleb'a i battiego coś się dzieje.

Nie wiem, ale wystarczy tak na prawdę żeby Caleb odpisał. Reszta może też czeka.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Usunąłem przedmioty, tylko nie wiedziałem jak z ubraniem i ochroną z niego wynikającą. Także kamizelkę oddałem, ale zwykłe ciuchy zostały. Jak źle, to poprawię.
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
No wiesz, nie napiszę "Hej, długo nie wracają, chodźmy sprawdzić o co chodzi", bo to będzie co najmniej dziwne ;D Za godzinę mnie zmieni Aito to się prześpię, ale do tego czasu Kyle może być trupem :/ Dlatego czekam aż ktoś w swoim noobiźmie zaproponuje sprawdzenie sytuacji xD


PS: Pamiętaj, że moglibyśmy usłyszeć te "dzikie wrzaski" tłumu ze stodoły. Budynek na pewno nie jest dźwiękoszczelny (bo i poco [i skąd]?), a farma była niewielka ;)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
czy farma jest niewielka to nie wiecie tak na prawde a budynek jest po przeciwnej stronie.

:)

Usunąłem przedmioty, tylko nie wiedziałem jak z ubraniem i ochroną z niego wynikającą. Także kamizelkę oddałem, ale zwykłe ciuchy zostały. Jak źle, to poprawię.
Całe ubranie możesz zostawić, łącznie z kamizelką.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Caleb i batti - możecie dodać sobie 1pkt do wybranego atrybutu.

Teraz jeszcze a pro po "nawigowania". Macie mapę więc wasze postacie mogą się odwoływać do lokacji, które na niej widać a widać mniej więcej to samo co na google maps :) z tym jakieś g*wniane drużki i mieścinki pozaznaczane na google nie będą widoczne na mapie bo siłą rzeczy papierowa mapa całego kraju to nie google maps. Natomiast w przypadku odnajdywania drogi i tak będą testy na orientację więc warto o tym pamiętać i ewentualnie uwzględnić w opisie, że ktoś będzie wam wytyczał drogę bo inaczej będziecie się często gubić.

To tyle :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja dodałem punkt do Inteligencji, jakby co.

Rozumiem, że zdrowie mam już na full.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
tak nastąpiła pełna regeneracja zdrowia

i jeszcze dla jasności "wyciąg" z mapy jeśli ktoś nie wie gdzie jesteście:

2a0f0gy.jpg
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Hehe, Haren, przecież nie mówiłem, że wyrywam ci z rąk akumulator i mimo twoich krzyków montuje go w samochodzie :D Myślałem, że chcesz go zamontować, no ale jak tak nie jest, to mg i tak o tym będzie wiedział i napisze ignorując mój post ;)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
sry że tak późno, ale wczoraj sie na:cenzura:ałem i jakoś nie miałem siły odpisać :D

doszedł wam bagażnik z dwudziestoma slotami jako miejsce na trzymanie gratów

Kyle - w ekwipunku powinieneś mieć też tą kartkę z wzorem na lekarstwo
 
Status
Zamknięty.
Do góry