Siddhartha

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Zapewne malo osob zna ten wspanily zespol. Jeden z moich ulubionych. Jednak nie jest to prosta muzyka. Trzeba naprawde ja czuc. U mnie w domu po miesiacu sluchania przezmnie, wszyscy domownicy zaczeli sluchac.


Kapela powstała w październiku 2002, obraca sie w klimatach Reggae obficie flirtującego ze ska i punkiem. Ponad 70 koncertów w całej Polsce i w Białorusi, skończone prace nad pierwszą płytą, czekamy na wydawców! Posłuchajcie więc i ocencie... Póki co miłego słuchania i szacunek dla Wszystkich Myślących!
Pierwsza plyte juz maja sprzedaja przez allegro ;)
Na Biolorusi, caly zespol ma zakaz wstepu, za teksty. :)

http://siddhartha.mp3.wp.pl/?tg=L3Avc3RyZW...GEvNjk2NS5odG1s
na tej stronie mozna znalesc kawalki za free ;)
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
Nie słyszałem.
Mówisz trudna muzyka, dobre teksty? Coś dla mnie. Kocham teksty, które wgniatają w fotel, powodują u ciebie, że czujesz się jak robak, bo nie potrafisz znaleźć sensu i prawdziwego znaczenia. Ale satysfakcja wielka.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
:eek: wlasnie o tym mowie. Ich kawalki sa w slabej jakosci. Jednak po kilkukrotnym przesluchaniu naprawde zdajesz sobie sprawe jak sa niesamowite.
Niektore kawalki do tej pory maja dla mnieodkryty calkowity sens :)
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
Abstrahując, pamiętam że miałem tak z Comą, PP...

Musze posłuchać. Jak ściągnę co nieco, wypowiem się.
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
Ha. No i jestem już po kilku spotkaniach z Siddharth'ą... Co mogę powiedzieć.
Zaskoczyli mnie. Bardzo pozytywnie.

Zanim zacząłem interpretować ich teksty, minęło trochę czasu... Ale myślę, ze w miarę odgadłem zamiary muzyków.

Wiem, że pod kostką brukową kryje się plaża... wystarczy chwila żeby odkryć ją...
Nice, nice!
Dzięków na Yoman'a za doradzenie tej kapelki.
 

ina666

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
heaven
ostatnio byłam na ich koncercie. i niedługo znowu przyjada^^ było bosko. nie ma to jak pogo przy reggae^^
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Postanowiłem odświeżyć temat. Z siddharthą pierwszy raz zetknąłem się na reggaelandzie 2007 w płocku. Z początku sceptycznie podchodziłem do ich muzyki, ale po głębszym przesłuchaniu kilku kawałków twierdzę z pełnym przekonaniem, że jest to jeden z najlepiej grających reggae zespołów w Polsce. Jak sami się określają- "different reggae style". A co wy nowi i starsi forumowicze nie przyzwyczajeni do odgrzebywania dobrych tematów sądzicie o tym zespole? Osobiście mają moją pełną rekomendację x)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Powiem tak ze ich kocham, moja cala rodzina ich slucha ;), co jest naprawde dziwne ;P
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No ja tak sobie lubię wieczorkiem zapuścić "niech ogród kwitnie przed domem" i powalić w djembe xD

No moja mama też się powoli przekonuje x)
 

iguaanaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
376
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
bezdomna !
Lubie, bardzo xD 'bo pod kostką brukową kryje się plaża, wystarczy chwila, żeby odkryć ją...'
 
Do góry