Siddharta

shackle

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam zamiar polecić zespół rockowy który może być nam bliski poprzez Słowiańską duszę, jako iż pochodzi ze Słowenii.

Siddharte usłyszałem poraz pierwszy z utworem "My Dice" - http://www.youtube.com/watch?v=ZeYpvq41P6E - Bodaj przypadkiem na jednym z kanałów muzycznych w tv usłyszałem utwór i momentalnie mnie zaskoczył pozytywnie. Zacząłem grzebać w twórczości Siddharty i kolejno uraczyły mnie takie utwory jak "Napoj" czy "Platina" później także nie co mocniejszy "T.H.O.R" - Jednak im więcej słuchałem, tym coraz bardziej ten styl mi odpowiadał, mieszanka nastrojów, świetny wokal, na wyróżnienie zasługują także bardzo dobrze zrobione teledyski.
Siddharte można spokojnie uznać za jeden z najlepszych rockowych zespołów w Europie, który zyskał bardzo duże uznanie także w innych częściach naszego globu.

Osobiście polecam i zachęcam do dyskusji na temat kapeli.
 

Kwiat_Lotosu

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
shackle, kawałek, który tu wrzuciłeś - na prawdę dobry.

Wokal faktycznie świetny.

Dzięki za inspirację, na pewno będę grzebać w ich twórczości,uwielbiam nowości ;)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Kocham ich ^^

W sensie Tomi ma świetny głos, choć osobiście wolę Japan, Rave, Baroko, Napalm 3, Rooskie, ale w sumie piosenka, której aktualnie słucham uzależniona jest od mojego nastroju... czasem wolę mocniejsze brzmienie jak T.H.O.R. a innym razem coś spokojniejszego.


Poza tym Siddharta ma świetne klipy =]
 

juanpablo2k

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to wkrótce będzie można Siddhartę zobaczyć na żywo w Polsce.
Obecnie przygotowują się do wielkiego czerwcowego koncertu na stadionie w Lublanie, gdzie nagrają na żywo swój najnowszy album. Wiem z najlepszego źródła, że mały tour po Polsce będzie w ich planach po owym koncercie. Mam nadzieję, ze to wyjdzie jeszcze w tym roku.
Poza tym chciałbym zaprosić wszystkich na nową stronę zespołu, która jest teraz również w języku polskim: http://www.siddharta.net

Pozdrawiam
Paweł
 

Worbis

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
JuanPablo skąd masz takie info????????????/ :D :D :D
 

juanpablo2k

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
JuanPablo skąd masz takie info????????????/ :D :D :D

Od początku tego roku współpracuję troszkę z Siddhartą - zajmuję się polską wersją oficjalnej strony. Wiem, że mała trasa po Polsce (a może nawet nie taka mała...) jest obecnie jednym z ich planów. Myślę, że po koncercie na stadionie będę miał jakieś precyzyjniejsze informacje z pierwszej ręki. Jeśli nie będą ściśle tajne, to się nimi podzielę. ;)
 

juanpablo2k

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
Rozmawiałem z managementem i chłopakami. Trasa po Polsce będzie zdecydowanym priorytetem w przyszłym roku. Ma być tyle koncertów, ile uda się zorganizować. Jeśli znacie np. jakieś dobre kluby w Waszej okolicy i widzielibyście tam Siddhartę - dajcie mi znać!
 

juanpablo2k

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
Za oficlanym profilem Siddharty na facebooku:

"An (early) warning of things to come: Germany, we are coming back this October! Oh, and Poland - we just may pop around for a date or two as well. More info soon!
C YA! :)
Siddz"

Dam znać, kiedy pojawią się szczegóły dotyczące polskiej części trasy. Polecam zapoznać się z nową anglojęzyczną składanką zespołu. Część utworów zostało odświeżonych.

http://www.youtube.com/playlist?list=PL615AD7AC4C8A2CD1&feature=plcp

Pozdrawiam,
Paweł
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Aż sobie ich przypomnę bo ten temat mi o nich przypomniał^^.
Przygodę z nimi zaczęłam jeszcze w gimnazjum/podstawówce, gdy ich utwór "Japan" pojawił się na składance w TerazRocku (kiedy ta gazeta jeszcze trzymała poziom^^).
W zależności od tego gdzie będą te koncerty postaram się pojawić.
W ogóle dzięki JuanPablo za informacje :)
 

myszczu007

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
525
Punkty reakcji
0
Siddharta jest świetnym zespołem. Pierwszą ich piosenką jaką usłyszałem było Insane.
I powiem Wam, że o wiele lepiej brzmi po angielsku niż po słoweńsku ;)
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Aż we Wrocku^ ;/ trzeba się tam będzie przenieść xD.
Gdzie jest jakieś info na temat ceny biletów?
 

juanpablo2k

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
Według mojej wiedzy cena biletów powinna być znana pod koniec lipca.

Pozdrawiam
 
Do góry