SEX test ;)

Faelivrin Etinivi

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Dolina Rozpusty
Gratulacje Faelivrin ukończyłaś test i zdobyłaś 32 punktów. Smutną wieść sniestety objawiły mi planety, Twoje życie seksualne praktycznie nie istnieje.

buehehe xD
 

Aurilka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Rzeszów
109

Gratulacje Auril ukończyłeś test i zdobyłeś 109 punktów. Masz ogromne doświadczenie i liczy się dla Ciebie tylko sex


buu...seks jest ważny...ale żeby tylko on się liczył, to nie... :(
 

sakebicz

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
150

Gratulacje sakebicz ukończyłeś test i zdobyłeś 150 punktów. Jesteś zboczony :| Musisz się leczyć :(
 

Focus

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
twój wynik to 60 najwyrazniej dopiero zaczynasz w tych sparach :p:p:p no i maja racje :p
 

jacek351

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Gratulacje jacek ukończyłeś test i zdobyłeś 92 punktów. Masz ogromne doświadczenie i liczy się dla Ciebie tylko sex
 

Chucky

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Gratulacje Chuckerio ukończyłeś test i zdobyłeś 75 punktów. Jesteś całkiem normalny jeśli chodzi o sprawy sexu :)
 

niewyżyty

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
97

Gratulacje niewyzytyyyy ukończyłeś test i zdobyłeś 97 punktów. Masz ogromne doświadczenie i liczy się dla Ciebie tylko sex
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
104
Gratulacje nasada ukończyłeś test i zdobyłeś 104 punktów. Masz ogromne doświadczenie i liczy się dla Ciebie tylko sex
 
A

Aulelia

Guest
Matko, jakie pytanka...

68
Gratulacje Aulelia ukończyłeś test i zdobyłeś 68 punktów. Jesteś całkiem normalna jeśli chodzi o sprawy sexu :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
ja mam


Gratulacje monique19 ukończyłeś test i zdobyłeś 57 punktów. Widać ,że dopiero zaczynasz w tych sprawach. Powodzenia.


Jeśli chcesz się skontaktować z adminem tego testu (zgłosić jakieś sugestie, błędy, poprawki) to pisz na superatrapa@gmail.com


hehehe no coz.. nie sadze, raczej poczatkujaca to nie jestem.. ale nie sypiam z byle kim. :) to fakt. Niektore pytania byly pochrzanione
 

wajcha6669

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Katowice
80 pkt/ :> Gratulacje Riv ukończyłeś test i zdobyłeś 80 punktów. Jesteś całkiem normalny jeśli chodzi o sprawy sexu :)
 
Do góry