SEX test ;)

xr3ix86

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
97

Gratulacje xr3ix ukończyłeś test i zdobyłeś 97 punktów. Masz ogromne doświadczenie i liczy się dla Ciebie tylko sex
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Gratulacje damianos138 ukończyłeś test i zdobyłeś 70 punktów. Jesteś całkiem normalny jeśli chodzi o sprawy sexu :)
 

Paweł Kubacki

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
104

Gratulacje ukończyłeś test i zdobyłeś 104 punktów. Masz ogromne doświadczenie i liczy się dla Ciebie tylko sex.
Czy to znaczy, że zboczuch ze mnie?

http://chomikuj.pl/mozna_pozniej_zmienic_nazwe_chomika
 
S

Solo Lee

Guest
Jesteś całkiem normalny jeśli chodzi o sprawy sexu 64

Ciesze się, że jestem normalny. :zakochany:
 
S

Solo Lee

Guest
Zależy co rozumiesz jako szczęście. Seks bez ograniczeń, zawsze, wszędzie, z każdym. 150 pkt! Ja podziękuje za takie szczęście.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Gratulacje darkmack ukończyłeś test i zdobyłeś 49 punktów. Widać ,że dopiero zaczynasz w tych sprawach. Powodzenia.
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
77
Gratulacje malaru ukończyłeś test i zdobyłeś 77 punktów. Jesteś całkiem normalna jeśli chodzi o sprawy sexu :)


PS. to jak ktoś ma ponad setkę to co? tam na pytania o seks z rodziną zaznaczył, że z rodzicem? Strasznie 'dziwne' te pytania. Ma ktoś może jakiś taki w miarę normalny test? Dla ludzi, którzy nie marzą o wsadzaniu sobie palca w tyłek no i nie sypiają ze zwierzętami?
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Fakt, niektóre pytania są zwyczajnie głupie, ale do takich testów należy podejść z dystansem.
 
Do góry