sex mężczyzny z mężczyzną

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Onusia - tak jedne umią inne nie umią a jeszcze inne w ogóle nie umieją:) hehe
 

Gregggg

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2021
Posty
1
Punkty reakcji
0
jest już temat seks kobiety z kobietą, więc dlaczego nie może być tematu o seksie mężczyzny z mężczyzną?
próbował ktoś? z czystej ciekawości, jak to jest? może niektórych z Was to podnieca? mnie bardzo ciekawi jak to jest, i bardzo chciałbym spróbować. co wcale nie znaczy, że jestem homoseksualistą. wymieniajmy się tutaj swoimi opiniami na ten temat.
Byłem hetero i na samą myśl o sexie z facetem,miałem mdłości.Jednak po latach to zaczęło się zmieniać.Spróbowałem z kolegą o którym krążyły pogłoski,że ma ciągotki do chłopaków. Teraz lubię i z dziewczynami i facetami.Jak to jest-pytacie, więc odpowiem.Nie żałuję,to są naprawdę niezłe doznania.Penisa lubię wpycha
ć kobietom,z mężczyznami jednak wolę,gdy oni mi wpychają.Z początku boli, ale gdy się przyzwyczaisz,to zaczniesz to uwielbiać.Twarde prącie wchodzi w pupę,najpierw rozpycha zwieracze,czujesz jak wbija się w odbyt,potem masuje prostatę i te uderzenia jąder o pośladki-nieziemskie uczucie.Lubię z tym kolegą,on już doświadczony,doprowadza mnie do orgazmu analnego.Ma też pięknego członka,choć przeciętnej wielkości i te jego wiszące jądra,które uwielbiam ssać.Nie myślałem też,że nasienie jest takie dobre.Uwielbiam je spijać wprost z członka,zaraz gdy wypływa-bardzo podnieca mnie ten widok.Kumpel tego mojego kolegi,ma penisa 17 cm,gdy wchodzi we mnie,to czuje go prawie w brzuchu,a jakie super uczucie,gdy mnie rozpycha.Kochaliśmy się w trójkę, doszedłem że trzy razy pod rząd. Spróbujcie,nie bójcie się,to coś niesamowitego,a niektóre penisy i jądra są naprawdę piękne.
 
Do góry