sex mężczyzny z mężczyzną

bogusxxxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Miasto
Kłecko
jest już temat seks kobiety z kobietą, więc dlaczego nie może być tematu o seksie mężczyzny z mężczyzną?
próbował ktoś? z czystej ciekawości, jak to jest? może niektórych z Was to podnieca? mnie bardzo ciekawi jak to jest, i bardzo chciałbym spróbować. co wcale nie znaczy, że jestem homoseksualistą. wymieniajmy się tutaj swoimi opiniami na ten temat.
 

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
Nie próbowałem, nigdy bym nie spróbował. Ale nie mam nic przeciwko komuś kto praktykuje :) Swoją drogą jak o tym pomyślałem to naszło mnie jakieś takie obrzydzenie. Dziwne to musi być, ale może ktoś sie wypowie kto praktykuje??
Będzie ktoś odważny się przyznać do homoseksualizmu?
 

bogusxxxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Miasto
Kłecko
Będzie ktoś odważny się przyznać do homoseksualizmu?
myślę, że tak ;) lecz na pewno nie będą to wszyscy, zapewne dużo mężczyzn z tego forum jest homoseksualistami, ale po prostu wstydzą się przyznać. tu nie ma się czego wstydzić. jak dla mnie homoseksualizm to rzecz całkowicie normalna i ludzka.
 

HappyKuba

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nisko
No to się wypowiem ;P

Seks oralny - owszem.

Nie wiem jak z tzw. analem.
Trochę się brzydzę tą myślą ;P
Ale może to nie jest takie złe... :p Kto to wie... :)

Musiałbym spróbować. Ale nie spróbuję ;)

Jestem zajęty :D :* :*
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
czyżbyś był biseksualistą? :p
jak odczucia z robienia loda drugiemu facetowi? robienie minetki chyba lepsze :D
 
M

Mia

Guest
bogusxxxx, co ty masz za bóstwo w avatarze? :zakochany:
nawet bedąc facetem bym go zerżneła :p
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
bogusxxxx gdzies czytalam, ze pierwsze doswiadczenie seksualne odrywa role w tym czy jestesmy hetero czy homoseksualni... Jezeli uprawiales pierwszy seks z kobieta...to bedziesz sie tego trzymal ( ale ciekawosc do innego moze wystapic ;) ), nastomiast jakbys sprobowal z osoba plci tej samej to tez sie tego bedziesz trzymal... Tak wiec jak pierwsy raz jest przed Toba.. to bym sie zastanowila :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
nie zgadzam się z Blackowa ! wiele gejów próbuje seksu z kobietami na pierwszy raz licząc, że spodoba im się to i zostaną hetero nie mogąc pogodzić się ze swoim homoseksualizmem... jednak wielu z nich po jakimś czasie po prostu wybiera facetów bo czują, że tak chcą.

p.s. Co do tematu, nie próbowałem i raczej nie spróbuje z samego strachu i wpojonych zasad, że z facetami nie! ;] w życiu nie poleciałbym w anal (z facetem ^^), a oral... tylko w stronę ktoś mi. a czy dałbym facetowi zrobić sobie loda? hm, gdybym nie był tak wychowany to chyba tak. bo fizycznie jakoś mnie to tak nie przeraża
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Blackowa napisał:
Jezeli uprawiales pierwszy seks z kobieta...to bedziesz sie tego trzymal ( ale ciekawosc do innego moze wystapic mruga.gif ), nastomiast jakbys sprobowal z osoba plci tej samej to tez sie tego bedziesz trzymal...
Mój pierwszy stosunek był z mężczyzną. I drugi. I trzeci. I tysięczny.
A potem w wieku 22 lat się w kobiecie zakochałam, a w wieku 23 uprawiałam z kobietą seks.
Teoria obalona. ^^

jak odczucia z robienia loda drugiemu facetowi? robienie minetki chyba lepsze biggrin.gif
Mówisz..? :>

;)
 

igor_cool

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Jestem hetero, i to kobiety mnie kręcą, ale nie będę ukrywać, że przeszła mi kiedyś przez głowę myśl, żeby zrobić to z facetem, tylko i wyłącznie z czystej ciekawości (jak to mówią spróbować trzeba/można wszystkiego).

Czy już sama taka myśl, albo jednorazowy epizod z facetem już musi oznaczać, że ktoś jest Bisexualny? Jak dla mnie nie.. ale są tacy, co od razu taką osobę już ocenią, że albo jest normalna, albo coś z nią nie tak itd...

Dlatego pełen szacunek dla osób, które potrafią się przyznać do faktu, że współżyły z osobą tej samej płci, albo że o tym myślały. Pozdrawiam
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Czy już sama taka myśl, albo jednorazowy epizod z facetem już musi oznaczać, że ktoś jest Bisexualny?
Absolutnie nie.

ą tacy, co od razu taką osobę już ocenią, że albo jest normalna, albo coś z nią nie tak itd...

Dlatego pełen szacunek dla osób, które potrafią się przyznać do faktu, że współżyły z osobą tej samej płci, albo że o tym myślały.
Dziękuję, ale estyma trochę niezasłużona. Mam cudowne kobiety i jestem z nich bardzo dumna. :)
 

w00jas

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Ja również chętnie bym spróbował sexu z chlopakiem dla samego sprawdzenia "jak to się je". Nie ukrywam, że kręci mnie to tak samo jak sex z dziewczyną...
 
Do góry