Sex Fotka ?

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Może to być zwykła i niewinna ciekawość. Ale może także być to nadmierne zainteresowanie seksem.
 

Arakiba

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Miasto
z NGC 6543
Ostatnio w stronach przeglądanych przez mojego faceta, znalazłam to - co o tym sądzicie? Co on tam do cholery szukał :/
Zapewne tego samego co 99% innych facetów wchodzących na tego typu stronki . ;) Samiec zawsze będzie szukał samicy(bez względu na metody)gdyż jest ssakiem i instynktownie na pierwszym miejscu stawia w swoim życiu rytuały godowe oraz wszystko, co z nimi związane. :)
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Zapewne tego samego co 99% innych facetów wchodzących na tego typu stronki . ;) Samiec zawsze będzie szukał samicy(bez względu na metody)gdyż jest ssakiem i instynktownie na pierwszym miejscu stawia w swoim życiu rytuały godowe oraz wszystko, co z nimi związane. :)
Nie żebym twierdził, że jestem święty, ale jakieś głupoty piszesz. Facet równie dobrze przez ciekawość mógł tam wejść, jak również czegoś szukał. A nie każdy facet kieruje się zasadą by zaliczyć jak najwięcej "samic".
 

Magamus

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Białystok
Moim zdaniem szczera rozmowa - powinien Ci to wytłumaczyć. Też mam dziewczynę no czasami oj no każdemu się zdarzy prawda? Może szuka coś takiego żeby wprowadzić coś nowego w wasz związek? Może czegoś potrzebuje nie dostaje tego a dajmy na to oglądając coś sprawia mu przyjemność, zaspokaja to? Panie niech nie myślą, że każdy facet myśli o jednym i wchodzi na jakieś stronki bo co do kobiet też się spotkałem z tym, że łażą po jakiś stronkach no i... :) Głowa do góry przecież Cię nie zdradza.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dla mnie to też jest normalne
sama czasem odwiedzam takie stronki wiec dlaczego mój partner miały ich nie odwiedzac?????
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
A ja uważam, że czera poruszył dobrą kwestię.

Nie każdy sobie życzy i powinno się to albo uszanować, albo porozmawiać i przekonać, że to ok (ale nie na siłę!), albo zmienić partera. Nie można mówić "musisz to akceptować, bo ja mówię, że to ok"....
 

wiolus

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Miasto
z dalekaaa
zgodze sie z Krissem, jezeli Tobie to bardzo przeszkadza i czujesz sie przez to mniej atrakcyjna dla swojego partnera powinnas z nim porozmawiac i zapytac dlaczego odwiedza takie strony i jezeli bedzie to dla Ciebie niedostatecze wytlumaczenie to popros go, zeby to zmienil, albo co lepsze zaproponuj mu mala sesyjke w roli glownej z Wami:) rzecz oczywista do wgladu tylko dla Was;) albo zaproponuj,jezli Ci to nie przeszkadza, zebyscie razem ogladali erotyczne strony, wtedy nie ebdziesz czula, ze robi to za Twoimi plecami.
 

wiolus

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Miasto
z dalekaaa
Z Kriss, jestem kobietą.

A tak poza tym ja nie jestem przekonana, że dziewczyna się wkurzyła dlatego, że on oglądał zdjęcia w ogóle innych kobiet, ale dlatego, że na sexfotce...
ach te imiona...;) niech sprawdzi a potem zapyta czy ma tam tez swoje konto....bo to by wiele zmienialo...mozliwosc kontaktu z tymi kobietami a przynajmniej meilowego to moglby byc powod do zaniepokojenia.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ja się nie dziwie dziewczynie, że się niepokoi. Pewnie dużo osób się tam umawia na spotkania etc. Może się boi, że chłopak ją zdradzi albo coś. Pozatym tam są rozbierane fotki też.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mi to jakoś nie przeszkadza, jeżeli widze jakąś taką stronkę na kompie u chłopaka sama oglądam

ja chyba mam nieco odmienne podejscie od wiekszości dziewczyn?
 
Do góry