Sex Fotka ?

cytrynkaxxx

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio w stronach przeglądanych przez mojego faceta, znalazłam to - co o tym sądzicie? Co on tam do cholery szukał :/
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
popieram anule30
po prostu zapytaj dlaczego był/oglądał owa strone.
On ci wytłumaczy a ty przestaniesz się denerwowac.
Bo przecież mógł tam trafić całkiem przez przypadek.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Przecież to jasne,że faceci nie wchodzą przypadkiem na takie strony.
Ale spytać sie możesz...czego szukał?
 

scooter

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jestem chłopakiem i mam dziewczyne i również wchodzę na podobne strony... to nic złego:) Większość facetów to robi:) Więc nie martw się tym a zapytać zawsze możesz.
 

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
moze chcial poogladac....zgadzam sie z reszta dziewczyn

Zgadzam się z moją koleżanką. ;) Jednak dodam od siebie że pewnie także chciał porównać bo nie każda cipka cipeczce jest równa. :D Niektóre cipki mi się na przykład nie podobają.
Także męskie członki są brzydkie z tej strony. :/
 

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
masz racje noesyn penisy z tej strony sa jakies dziwne a czasami odrazajace

Widziałem jednego penisa w necie którym się zachwycała moja młodsza koleżanka. Był odrażający i jakiś zrogowaciały. Fuj. :/
Może być tak że ładna dziewczyna a cipkę ma brzydką. :(
 

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
hahaha masz wybor wielki hahaha :lol:
Oj ''skarbie'' ;) Ty się ze mnie nabijasz czy co ? I to już od paru dni. HiHiHi :lol:

Ps. Aha. Ogolone mi się mniej podobają. Ale też są ładne. W ogóle to cipka się naszemu Stwórcy udała. Stworzył cud. Albo to majstersztyk. :)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
slonce ja sie z Ciebie nie nabijam ;) cud To byl nad wisla :D alez jestes zafascynowany naszym nadarzem plciowym :)
 

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
slonce ja sie z Ciebie nie nabijam ;) cud To byl nad wisla :D alez jestes zafascynowany naszym nadarzem plciowym :)

Nie zaprzeczam bo jestem, ponieważ to śliczna konstrukcja. Doskonale i perfekcyjnie zaprojektowana. :zakochany:
Cudu nad Wisłą nie było bo tam nie było cipek tylko żołnierze polscy i radzieccy ;) Ich cipeczki zostały w domach bo im się wojaczki zachciało. :D
Jesteś w moim wieku złotko, więc nie powinnaś się nabijać ze mnie. Pisałaś mi noesynku i ja to odbierałem tak że mnie masz za jakiegoś dzieciaka :(
Wpisałaś mnie do znajomych jako jedynego ? :)
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
szczerze mówiąc ja również nie dziwię się że faceci odwiedzają takie strony bo ja sama jak na coś takiego trafie to chętnie pooglądam :) ale trzeba przyznać że przez niektóre zdjęcia to można puścić pawia :mruga: jakoś tylko penis mego faceta mi odpowiada :]
 
Do góry