sesja nowa

Status
Zamknięty.

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Mogłeś dać jeszcze jakieś skromne informacje o wyznaniach i geografii świata.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Pytania mi sie trochę nie spodobały ale jakoś bym przebrnął, ale najbardziej nienawidzę jak MG narzuca graczowi to ze gdzieś poszedł. Już bym wolał żeby mnie w karczmie próbowali pojmać i na wojnę wysłać. Koncepcja postaci jaką sobie opatrzyłem na tą sesje mija się z jej treścią tak więc rezygnuję.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Pytania mi sie trochę nie spodobały ale jakoś bym przebrnął, ale najbardziej nienawidzę jak MG narzuca graczowi to ze gdzieś poszedł. Już bym wolał żeby mnie w karczmie próbowali pojmać i na wojnę wysłać. Koncepcja postaci jaką sobie opatrzyłem na tą sesje mija się z jej treścią tak więc rezygnuję.
W porządku - udział w sesji jest dobrowolny.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Pytania mi sie trochę nie spodobały ale jakoś bym przebrnął, ale najbardziej nienawidzę jak MG narzuca graczowi to ze gdzieś poszedł. Już bym wolał żeby mnie w karczmie próbowali pojmać i na wojnę wysłać. Koncepcja postaci jaką sobie opatrzyłem na tą sesje mija się z jej treścią tak więc rezygnuję.
Czekaj bo czegoś nie rozumiem. Przecież nikt Ci nie mówi, że gdzieś poszedłeś. Scenariusz zaczyna się po prostu przed bitwą. Chodzi Ci o to, że ktoś kazał Ci na tą bitwę przyjść? A jakby scenariusz zaczynał się standardowo w karczmie, albo w porcie to byś miał pretensje, że ktoś Ci kazał przyjść do tego portu czy karczmy? Najlepiej sam sobie wymyśl gdzie chcesz zacząć, a MG łaskawie się zgodzi.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Czekaj bo czegoś nie rozumiem. Przecież nikt Ci nie mówi, że gdzieś poszedłeś. Scenariusz zaczyna się po prostu przed bitwą. Chodzi Ci o to, że ktoś kazał Ci na tą bitwę przyjść? A jakby scenariusz zaczynał się standardowo w karczmie, albo w porcie to byś miał pretensje, że ktoś Ci kazał przyjść do tego portu czy karczmy? Najlepiej sam sobie wymyśl gdzie chcesz zacząć, a MG łaskawie się zgodzi.
Wydawało mi się, że spotaknie w karczmie jest na tyle szablonowe, że aż nudne i nie zainteresuje was.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Czekaj bo czegoś nie rozumiem. Przecież nikt Ci nie mówi, że gdzieś poszedłeś. Scenariusz zaczyna się po prostu przed bitwą. Chodzi Ci o to, że ktoś kazał Ci na tą bitwę przyjść? A jakby scenariusz zaczynał się standardowo w karczmie, albo w porcie to byś miał pretensje, że ktoś Ci kazał przyjść do tego portu czy karczmy? Najlepiej sam sobie wymyśl gdzie chcesz zacząć, a MG łaskawie się zgodzi.
Koncepcja postaci też była z deka szablonowa ^^' Kraś od bicia nie od gadania i poszedłby pod warunkiem ze by mu zapłacili w przeciwnym wypadku by walczył do upadłego.

Wydawało mi się, że spotaknie w karczmie jest na tyle szablonowe, że aż nudne i nie zainteresuje was.
Myślę że byłbyś w stanie widząc koncepcje postaci.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tylko zazwyczaj najpierw jest scenariusz, potem są postacie, nie odwrotnie. Ja bynajmniej się na to piszę. Odpowiedzi na pytania tutaj czy PW?
 
Status
Zamknięty.
Do góry