Sesja L5K

Status
Zamknięty.

Nadhard

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Czy gdyby miała odbyć się sesja w świecie Legendy 5 Kręgów na forum to czy byś w nią zagrał?
 

Warrior

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
cibóż xD
eee... no może raczej minimalnie tak xD

dawno nie grałem troszku więc mi system obojętny zagrał bym xD
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Pewnie że tak! :D Co prawda miałam okazje zagrać tylko raz w Legendę 5 kręgów (Na Krakonie właśnie :p) , ale spodobała mi się bardzo. ;)
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja tego systemu nie znam, więc bez dokładnego research w necie (lub jakiejś pigułki wiadomości od Ciebie) się nie obejdzie. Ale miło wiedzieć, że być może niedługo ruszy jakaś nowa sesja. "Chyba tak", boć nie znam L5K i nie wiem czy mi się spodoba :).
 

Nadhard

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Czy jak bym wymagał konkretnej histori postaci to było by dla was za dużo?
 

Guminio

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
O mój jezu! Historia postaci!
Pogięło Cię?
Historię traktujemy tu (no, starzy wyjadacze traktują :p ) jak chleb powszedni.
 

Nadhard

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Czyli historie postaci wysyłacie na maila a na forum są tylko skróty tak?(bo to co widziałem np w ciszy przed burzą to dla mnie ciut.... zamało historiowate na historie postaci)
 

Guminio

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
W 'Ciszy...' DaMi stara się zrobić sesje jak najbardziej dla nowych tak więc stara się nie zrażać ich perspektywą niesamowicie długiej historii (zwykłej i długiej też nie).
Tak więc historie są jako widać, nie wysyłamy nic na maila.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
W 'Ciszy...' DaMi stara się zrobić sesje jak najbardziej dla nowych tak więc stara się nie zrażać ich perspektywą niesamowicie długiej historii (zwykłej i długiej też nie).

Poza tym nie zapominajmy, że w sesji forumowej za nic w świecie nie osiągnie się takiego klimatu jak w prawdziwej, domowej ;). Bogata i rozbudowana historia - choć mile widziana! - tak naprawdę online nie jest aż tak niezbędna. Dobrze, że mnie Guminio wytłumaczyłeś, bo aż mi się głupio zrobiło :D. Że jestem taki mało wymagający ;).

Rozumiem, że niedługo szykuje się kolejna sesja na forum?
 

Nadhard

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Dobrze rozumiesz... z tym że ja jestem wymagający. I niektózy gracze twierdzą ze... brutalny.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nadhard, więc wyjadacze znajdą coś dla siebie, o ile się odważą :p
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Po lekturze tematu opisującego system widzę, że nawet wyjadacze mogą się tu zgubić :D. Nie mówię, że to źle, ale w takim razie skompletować drużynę może być trudniej, niż się wydaje.

Jestem pewny że Guminio nie przepuści możliwości przetestowania nowego systemu ;).
 

Nadhard

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ten... a co tam takiego trudnego w tym moim opisie może ja coś nie tak napisałem....zdarza mi się pisać nie jasno.
 

Malkav

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Mam nadzieje że mój opis odnośnie klanów i rodzin jest wystaczająco treściwy ;].
Starałem się nie zawalać was tonami tekstu i uszczupliłem to tak bardzo jak siętylko dało. Tak to prawda Nad jest bruTalny przez duże T bo to określenie zdecydowanie do niego pasuje. Aczkolwiek nie uważam żeby zabjał was za jakieś błachostki. xD
Podpowiem wam że zazwyczaj Historia postaci zaczyna się od 1 zapisanego arkusza A4 (i to jest słaba Historia) ale niema co sięmartwić bo na forum nie będzie aż takich chorych wymagań ;p

W razie co jestem do waszej dyspozycji gdyby ktoś niedaj Boże potrzebował pomocy walić do mnie ;]
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ten... a co tam takiego trudnego w tym moim opisie może ja coś nie tak napisałem....zdarza mi się pisać nie jasno.

Do samego tekstu nie mam najmniejszych zarzutów i (jak mi się wydaje) jest on napisany bardzo dobrze. "Wydaje mi się", bo systemu nie znam wszak więc nie wiem na ile opis jest treściwy :). Mówiąc, że "można się zgubić" mam na myśli ogólnie sam system. Wiadomo, bez podręcznika, bazując tylko na pomocy innych graczy nie w sposób od razu wszystkiego opanować.

Ale sama sesja zapowiada się ciekawie. Z chęcią poczytam, co tam brutalny mg wykombinował.
 
Status
Zamknięty.
Do góry