Sesja ciążowa

Matys-Studio.com

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam wszystkie przyszłe mamy oraz pozostałych użytkowników forum.

Nasze studio poszukuje kobiety w ciąży do sesji (Warszawa), której pozowanie nie jest obce, która lubi być fotografowana, która nie boi się obiektywu itd. Chcemy stworzyć w naszej ofercie portfolio zawierające zdjęcia ciążowe, dlatego też ta sesja będzie wykonana ZA DARMO!!! (pozowanie w zamian za zdjęcia, tzw. TFP - Time For Pictures). Osoby chętne proszę o zgłoszenia na maila, priv lub w tym wątku. Będziemy kontaktowali się z wybraną osobą.

Odwagi, zapraszamy!

Pozdrawiam,
Mariusz
 

nekta

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Coraz więcej osób decyduje się na sesję zdjęciową przyszłej mamy - już dwie moje koleżanki sobie takie zdjęcia zrobiły. Ale ja mam mieszane uczucia, warto robić sobie taką sesję?
 

Matys-Studio.com

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Coraz więcej osób decyduje się na sesję zdjęciową przyszłej mamy - już dwie moje koleżanki sobie takie zdjęcia zrobiły. Ale ja mam mieszane uczucia, warto robić sobie taką sesję?
Jeżeli jest pomysł na zdjęcia i fotograf ma umiejętności, to warto. Zawsze to jakaś pamiątka. Jeśli natomiast brak pomysłu i fotograf mówi "coś tam wykombinujemy", to chyba należałoby odpuścić sobie taką sesję. Tego typu zdjęcia muszą być subtelne, zmysłowe i kobiece. Nie mogą być wulgarne. Jeżeli masz wątpliwości co do stylu fotografowania - zrezygnuj. Jeżeli natomiast styl fotografa odpowiada Ci, to czemu nie :)
 

hella9

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
jej dlaczego teraz to czytam!!!!!!! ja już urodziłam, ale taka okazja mnie minęła, szkoda .... :(
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Czy warto?? Też pytanie! Wydaje mi się, że jak najbardziej, oczywiście dla kobiet, które nie wstydzą się swojego ciała i obiektywu. Ja oobiśie bardzo chciałabym mieć takie zdjęcia bo sądzę, że w przysżłości z miłą chęcią na nie spojrzę i sama się do nich uśmiechnę :) To przecież nie muszą być od razu niewiadomo jak rozebrane, czy odważne zdjęcia, wszystko zależy od tego na ile odważni jesteśmy i na ile odważne zdjęcia chcemy mieć
 

martitaxx

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
KObiety robią sobie dość często sesje zdjęciowe albo odlew gipsowy brzucha taka sesja bardzo fajna sprawa :) pisali o tym w magazynie Sens bardzo ciekawe :)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
mi ten pomysł też się podoba, sporo moich znajomych ostatnio zaszło w ciążę, ale tylko jedna odważyła sie na taką sesje. Zdjęcia wyszły genialne, pamietam że najbardziej spodobało mi się jedno na którym ona miała odkryty spory już brzuszek a mąż malował pędzelkiem serduszko na nim :)
 
K

kinga_sc

Guest
A ja bym nie chciała. Jakoś źle się czuje taka gruba i jeszcze bym to miała sobie wspominać. Oj niedoczekanie:)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
A ja bym nie chciała. Jakoś źle się czuje taka gruba i jeszcze bym to miała sobie wspominać. Oj niedoczekanie:)

jaka gruba :] na pewno masz łądny zaokrąglony brzuszek, podobają mi się takie ale mi nieśpieszno z dziecmi ;)
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Zgodzę się z kinga_sc w ciąży strasznie się tyje, nie sam brzuszek nam się pojawia. Za tym idzie też dupcia, nóżki itd. Poza tym rozstępy, których nie da się uniknąć mimo kremów, maści itd. A apetyt w ciąży jest ogromny i kalorie chcąc nie chcąc lecą:(

A poza tym nie wiem, czy odważyłabym się rozbierać przed kimś obcym.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Coraz więcej osób decyduje się na sesję zdjęciową przyszłej mamy - już dwie moje koleżanki sobie takie zdjęcia zrobiły. Ale ja mam mieszane uczucia, warto robić sobie taką sesję?

To zależy tylko od Ciebie... Jeśli tak jak Kinga nie możesz na siebie patrzeć to chyba nie, choć ja uważam, że to fajna pamiątka ;) Widziałam efekty jednej takiej sesji i mi się bardzo te zdjęcia podobały! Choć ja akurat nie przepadam za obiektywem (jestem niefotogeniczna :p), więc sama na sesję bym się chyba nie zdecydowała, chyba że taką domową ;)
 

Asia K.

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Sesje ciążowe są naprawdę świetną pamiatką. Niekoniecznie muszą byc rozbierane, równie fajne są plenery jak najbardziej ubrane, z przyszłym tatusiem np.
Mozna zrobić fajny fotoalmum z sesji maluszka załączając również zdjęcia sprzed wyjścia na świat:)

Ania bez wym z logiem-19.jpg
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
DObre ujecie, dobre swiatlo i cialo kobiety w ciazy moze wygladac naprawde fajne, nawet jesli tych dodatkowych kilogramow jest sporo.
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Również uważam, że sesja ciążowa to świetny pomysł. Ciało kobiety również dobrze wygląda w ciąży, choć troszkę inaczej:):)
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
martitaxx napisał:
KObiety robią sobie dość często sesje zdjęciowe albo odlew gipsowy brzucha taka sesja bardzo fajna sprawa pisali o tym w magazynie Sens bardzo ciekawe
Aż bym Ci dała minusa za ten bezsens ale nie wiem jak.



A sesja ciążowa to super sprawa i pamiątka.
 

ela91

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja na sesję się nie zapisuję :) Sami z mężem robimy sobie śmieszne zdjęcia z brzuszkiem :)
 
Do góry