Serwisy randkowe

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
177
Punkty reakcji
19
Teraz mamy w Polsce pełno Ukrainek, to może wystarczy wyruszyć na miasto?
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Teraz mamy w Polsce pełno Ukrainek, to może wystarczy wyruszyć na miasto?
Wysokie ryzyko że mają
HIV albo powodu brudu i
Patologii kiłę i żółtaczkę
Plus kultura aborcyjną która
Wyklucza prawa ojca i
Wysokie ryzyko robienia
Masowych aborcji.
Potwierdzają to statystyki.
Spora część ma już dzieci i
Nie bierze się obcych dzieci.
Nie może utrzymywać
Kontaktu powodu
Zasady wiecznego
Wroga i ta grupa to
Banda morderców i rozbójników.
Tego powodu rodzice mają
Prawo zabronić kontaktu i
Ta osoba powinna sama to
Wiedzieć i zachować zasadę
Wiecznego wroga i jedyny
Wyjątek to zasada dobrego
Uczynku gdy mieszka jego
Domu to powinna jeśli nie
Ma męża albo wdowa
Za mieszkanie utrzymywać
Przez 2 tygodnie kontakty fizyczne
A bez tego nie ma prawa do jego
Mieszkania albo służba domowa .
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Teraz mamy w Polsce pełno Ukrainek, to może wystarczy wyruszyć na miasto?
A tam, Ukrainki.
U mnie, w mieścinie nie mieszka wiele Ukrainek. Zresztą w moim mieście małym już od lat mieszkała jakaś grupa ludzi z Ukrainy, bo gdzieś tu pracują i mieszkają w hotelu pracowniczym.
I oni przyjechali sporo lat przed wojną do Polski i do mojego miasta.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 274
Punkty reakcji
196
Teraz mamy w Polsce pełno Ukrainek, to może wystarczy wyruszyć na miasto
Dosiądzie się do Ukrainki i o czym będzie z nią rozmawiał?
O tym jaki zły jest PiS?
To może niech pozostanie przy masturbacji!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

maci3k

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2023
Posty
2
Punkty reakcji
0
haha.. dobre.. ale faktycznie Ukrainek dużo również tu u nas .. tyle ze wiele z nich ma facetów
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Czytam sobie ten wątek już z totalnej nudy i marazmu, jaki zapanował na innych. A że jestem tu trochę by włożyć kij w mrowisko i pokazać inny punkt widzenia, powiem tak- Zawsze i wszędzie mnie bawiło to puszeniu się facetów, jak to dpy rżną i kogo to niby nie zaliczyli. Jakby to była filozofia jakaś.:)
A tu się zebrali tacy i trują innemu kolesiowi, usiłują ułożyć mu życie- doradzić.
Coś Wam powiem, drodzy Panowie- szczerbaty, bezrobotny, brzuchaty Janusz ma kobietę. Dlaczego? Bo tego chce i uparcie do tego dąży. W końcu kiedyś mu się udaje i coś tam sobie wyhacza.
Ale po co komuś, kto przyzwyczajony jest do spokojnego, uregulowanego zycia, w którym sam jest sobie panem, rewolucja życiowa w postaci kobiety? Jakim sposobem miałby się do tego przyzwyczaić w wieku 40 lat, skoro wcześniej nie czuł takiej potrzeby i o rodzinie nie marzył?
Niektórzy marzą o rodzinie i byliby bez niej nieszczęśliwi/niespełnieni np. ja Dlatego ja na to kierowałam swoją energię i rodzinę mam.
Ale ludzie mają różną naturę. Różne doświadczenia życiowe. Jeśli ktoś nie był szczęśliwy w swojej pierwszej rodzinie, gdy był dzieckiem, to możliwości są dwie: Albo będzie dążył do stworzenia samemu lepszej rodziny(co niestety nierzadko skończy się gorzkim odkryciem, że mimo najszczerszych chęci popełnił błędy rodziców, bo nikt go nie nauczył inaczej), albo będąc szczęśliwy, że wreszcie wyfrunął z domu, będzie przed tą rodziną odczuwał podświadomy lęk i bronił się przed nią rękoma i nogami. Wymyślając kolejne uniki, preteksty i wymówki, oraz doszukując się co bardziej absurdalnych wad w potencjalnej partnerce/partnerze.
Po co takiemu komuś, przyzwyczajonemu do swojego trybu zycia, wywracanie go do góry nogami?
Tak, zachce mu się seksu- uciuła sobie na prostytutkę, dokładając się do czynszu/kwasu hialuronowego jakiejś Roksany, Sabriny czy innej Nataszy. Jest taki suchar- ,,Za co facet płaci prostytutce?- Żeby na koniec sobie poszła''
Ma jeszcze rękę i strony 3x.
Chce sobie z kimś pogadać? Może wyjść do baru(nie musi się nikomu tłumaczyć i mieć suszonej głowy), albo wejść do netu i poprzynudzać trochę swoimi rozlazłymi elaboratami.;)
No ok. na starość może mu być trochę trudniej, ale wtedy może sobie wyrwać coś w Ciechocinku, a właściwie dać się wyrwać, bo te starsze panie są jak harpie. Jest ich więcej niż facetów, więc przypuszczają ataki. Ostatnio nawet na mojego ojca, chociaż pojechał z żoną.
Także luz. :cool: A może tak mu pociskacie, bo trochę mu zazdrościcie tej wolności i braku zobowiązań?;)
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 274
Punkty reakcji
196
Jak zwykle pleciesz głupstwa.
Skoro mu tak "dobrze" to po co "z ciekawości" zakładał profil na portalu erotycznym(sam to napisał)?
Po co się tutaj chwalił że "raz w życiu sex uprawiał"?
Czemu narzeka że z żadną kobietą mu się nie ułożyło i to kobiety zdaje się za to winić?

Chcesz bronić Stalowego?
To go broń.
Tylko nikt by go tutaj nie atakował gdyby jego wpisy coś sensownego wnosiły do forum.
Gdyby efektem jego wpisu była konieczność zapytania go ten czy inny szczegół bo poruszył jakiś ciekawy temat.
Dlaczego to a nie tamto.
Twierdzi że czyta kryminały.
Kiedy napisał jaki ostatnio przeczytał oraz dlaczego go poleca bądź nie?
Czy kiedykolwiek był w jakimś muzeum na wystawie czy w innym miejscu które uznał za ciekawe?
Nigdy tego nie napisał.
Spójrz na temat o picie.
Chyba pierwszy raz odkąd tu jest napisał coś sensownego.
Ale co z tego kiedy chwilę później pisze o Arabii Saudyjskiej
kiedy temat dotyczy pitu w Polsce.
Myślisz że gdyby prezentował jakieś oryginalne zdanie czy podał jakieś nietypowe uzasadnienie
ktoś by się z niego naśmiewał tak jak teraz?

Na jego wpisy nie zwraca się uwagi ponieważ wiadomo że nic istotnego nie wniosą.
Ale to on sobie taką autopromocję zafundował a nie ktoś mu łatki dokleja.
Jeśli kiedyś będzie chciał czymś ciekawym błysnąć na pewno nie będę miał mu tego za złe.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ja podałem przykłady, również własne przykłady, że nie zawsze poznając kogoś realnie na portalach randkowych, uda się stworzyć dobrą i ciekawą znajomość na dłużej lub na stałe.
Bo to bywa różnie i zależy na kogo się trafi.
Zależy od jakichś tam czynników.
Ludzie są różni i mają różne charaktery. Ja mogę ze swojej strony się angażować w coś i mogę się starac, ale druga osoba tego już nie odwzajemnia.
Ludzie mają też ( faceci i kobiety ) różne oczekiwania i nie da się kogoś na siłę uszczęśliwić.
Nie wiem czy komuś by odpowiadało być z kimś na siłę, po to tylko, żeby z kimś być?
Czy ktoś sobie na zdrowy rozum wyobraża, aby stworzyć bliski związek partnerski z kimś, kto się do tego nie nadaje? Kto nie odwzajemnia uczuć i relacji? Ja miałem takie sytuacje z kobietami.
Przecież na siłę nie zmuszę kobiety do tego, aby ze mną była, jeśli coś jej nie odpowiada? Ja też nie będę "desperatem" i nie będę się wiązał z niewłaściwą dla mnie kobietą.
Wszystko musi mieć jakieś granice, gdzieś.
I dlatego ludzie są "Singlami" dlatego, że najczęściej nie mogą trafić na właściwą dla siebie osobę i mają z tym problemy.
Część ludzi wybiera świadomie: życie singla, bo to jest wynika z jakiegoś stylu życia i z sytuacji.
Ale myślę, że nie jest to tak do końca.
Na początku niektórzy ludzie nie chcieli być sami i liczyli na jakiś związek partnerski, lecz nie mogli trafić na właściwą osobę, która pasowałaby do tych ludzi.
Więc po jakimś czasie zmienili do tego podejście i postanowili, że będą żyli w pojedynkę, bo to zaakceptowali.
Ja przyznam szczerze, że też już zaakceptowałem to, że jestem "singlem", że żyję sam i dlatego mi to nie przeszkadza, a wręcz nawet odpowiada.
Oczywiście, fajnie byłoby, gdyby u boku była dobra i bliska koleżanka, kobieta, ale skoro nie ma takiej osoby, no to trzeba to akceptować i żyć dalej.
Trzeba pewne rzeczy akceptować w swoim życiu, bo innej rady nie ma.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
szczerbaty, bezrobotny, brzuchaty Janusz ma kobietę. Dlaczego? Bo tego chce i uparcie do tego dąży. W końcu kiedyś mu się udaje i coś tam sobie wyhacza.

No nie wiem. Raczej za modu był zawadiaką, w naturalny sposób poznał dziewczynę i jest z nią do dziś.

Wynik większości związków to nie jest pochodna upartego doń dążenia.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Trzeba mieć też świadomość, że na każdym portalu randkowym, jaki by nie był są osoby nieszczere, ze nieczystymi intencjami i dotyczy to kobiet, jak i facetów.
Mało grasuje na portalach randkowych tzw. oszustów matrymonialnych, którzy udają i kręcą... by zdobyć fałszywe zaufanie u kobiet naiwnych?
Wiem, że na "Sympatii.pl" nie brakowało takich typków, a ja miałem tam profil swój i początkowo płaciłem za najtańszy abonament. Jednak przestałem płacić, jak zobaczyłem, że prawie żadna kobieta się do mnie nie odzywała.
I to, pomimo tego że ja zmieniałem swój opis na profilu i dodawałem różne swoje zdjęcia.
Niby tak administracja na tym portalu randkowym informuję Internautów i założycieli profili: "aby zwiększyć swoje zainteresowanie u innych użytkowników, wstaw jak najlepsze foto i opisz siebie interesująco, bo to zdjęcia najbardziej przyciągają". To jest często tylko teoria. W rzeczywistości to niewiele pomaga, mając nawet najlepszy swój profil i najlepsze foto i tak mało kto się odzywa, a jeżeli nawet to odzywają się ludzie, którzy mogą nie mieć dobrych zamiarów.
Bo to wszystko zalezy od samych ludzi, jak się zachowają, w serwisie randkowym.
Samo też pisanie wiadomości z kimś nie daje jeszcze gwarancji, że ułoży się realna znajomość i relacje.
Ludzi nieuczciwych, nieszczerych nie brakuje w dzisiejszych czasach, a łatwo jest się zarejestrować na takim albo innym portalu randkowym i tam nie przedstawiać prawdy, podając nie tylko nieprawdziwe swoje dane, ale też pisząc do kogoś nieszczerze.
Ja miałem tak z niektórymi kobietami, bo kobiety często tak się zachowują na różnego rodzaju serwisach randkowych.
A ja się nie dam wykorzystać żadnej kobiecie i taką mam zasadę i będą zawsze miał taką zasadę.
Nigdy nie będę żadnym frajerem dla kobiet, bo sobie na to nie pozwolę.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 274
Punkty reakcji
196
Ponieważ nie ma co się nad Stalowym znęcać gdyż i tak nic nie zrozumie proponuje temat potraktować trochę bardziej humorystycznie.
W opisie na profilu Badoo mam sugestię że jestem bardzo bogaty ...itp.
Jest to w mojej ocenie napisane humorystycznie i raczej czytająca powinna się domyśleć że nie jestem żaden milioner a tekst jest żartem.
Jednak co pewien czas dostaje wiadomość: "ty podły bogaczu..."itp
Przy czym zwykle nie jest to wyraz "podły" a inny choć też na "p".
Cóż jaki naród takie i poczucie humoru.

O tym chyba już kiedyś pisałem.
Ponieważ zablokowałem sobie konto emerytalne trzy razy wpisując niewłaściwe hasło musiałem udać się do stolicy w celu go odblokowania.
(tak to jest jak się coś robi po piwie).
Porozumiałem się z jedną badoowiczką że spotkamy się potem i pójdziemy na Stare Miasto.
Po spacerze trafiliśmy do restauracji Bazyliszek to jest na Rynku Starego Miasta.
Nie pamiętam co dokładnie zamawialiśmy prócz piwa.
W każdym razie w Bazyliszku przy opłacaniu rachunku dostaje się po 50 gr winiaku na osobę.
Prawdopodobnie zamówiłem i natychmiast zapłaciłem a po chwili przywędrowało piwo
i dwie 50-tki winiaku.
Badoowiczka choć była z Warszawy nie znała tego zwyczaju.
Podobno on nie tylko w Bazyliszku występuje ale w Boże Ciało byliśmy u Gesslerowej i tam tego nie było.
W każdym razie odwróciłem na chwilę wzrok od badoowiczki a kiedy spojrzałem na nią ponownie ona wlewała winiak do szklanki z piwem.
"Co Ty robisz"? pytam
"Nalewam sok do piwa nie widzisz?" odparła.
Wyjaśniłem jej że to nie sok i "rycersko" wypiłem jej piwo a ona moje.
Dobre to w smaku nie było ale i w łeb trochę mocniej dawało.
Od tamtej pory byłem tam jeszcze z dwiema innymi ale już takich przypadków nie było.
Natomiast jakiś kilometr stamtąd dalej przy ul Rajców mieszkał kiedyś
pułkownik Ryszard Kukliński.
Zabudowa...nic ciekawego podobnie jak i u Jaruzelskiego.
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
No nie wiem. Raczej za modu był zawadiaką, w naturalny sposób poznał dziewczynę i jest z nią do dziś.

Wynik większości związków to nie jest pochodna upartego doń dążenia.
Ja bym jednak obstawała przy swoim. Obserwując liczne przypadki, z pozoru beznadziejne, chodzące parami, jak przysłowiowe nieszczęścia i wiecznie samych ludzi, którzy wydawać by się mogło- ,,kijem powinni się odganiać'', śmiem podejrzewać, że to jednak tkwi w psychice.
Są ludzie nie umiejący być sami, są tacy nie umiejący z nikim stworzyć związku.
Jeśli ich to męczy, ile by nie mieli lat, mogą próbować coś z tym zrobić. Np. iść na terapię i spróbować się dowiedzieć, jaka jest przyczyna ich nieumiejętności przyciągnięcia/otwarcia się na drugą osobę, chowania się w ,,bezpiecznej skorupce''. Bo to często ma źródło w głęboko upchniętych lękach, wynikających z nieuświadomionych traum, wpływających na psychikę i określoną postawę w życiu.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Jak zwykle pleciesz głupstwa.
Skoro mu tak "dobrze" to po co "z ciekawości" zakładał profil na portalu erotycznym(sam to napisał)?
Po co się tutaj chwalił że "raz w życiu sex uprawiał"?
Czemu narzeka że z żadną kobietą mu się nie ułożyło i to kobiety zdaje się za to winić?
Może właśnie z ciekawości? Może z presji społecznej, powodującej różne rozterki, że np. wypada kogoś mieć?

Niżej piszesz, że nie ma co się nad nim pastwić, bo i tak nic nie zrozumie( w domyśle przypadek beznadziejny), a jednak ten Stalowy wydaje mi się w tym wątku najmniej śmieszny z Was- puszących się samców, z których jednak żaden nie potrafi stworzyć stałego związku i tylko się umawia na okazyjne ,,bzykanie'', jakby to był jakiś wyczyn:) i potem przychodzi się ponabijać z faceta, który jako jedyny się nie puszy, ale podchodzi do sprawy uczciwie i poważnie... Co z tego, że ma jakieś swoje problemy? Każdy jakieś ma. On ma odwagę się do tego uczciwie przyznać, zamiast próbować przyfisiować, że jakąś tam desperatkę z badoo po zakrapianym piwie wydymał.;)
Bardziej obciach, niż chwała, ale może jako kobieta się nie znam.:)

Tak więc drogi Kibicu, kij od szczotki z pewnej części ciała i mniej napinki;)
Chyba pierwszy raz odkąd tu jest napisał coś sensownego.
Ale co z tego kiedy chwilę później pisze o Arabii Saudyjskiej
kiedy temat dotyczy pitu w Polsce.
Myślisz że gdyby prezentował jakieś oryginalne zdanie czy podał jakieś nietypowe uzasadnienie
ktoś by się z niego naśmiewał tak jak teraz?

Na jego wpisy nie zwraca się uwagi ponieważ wiadomo że nic istotnego nie wniosą.
Ale to on sobie taką autopromocję zafundował a nie ktoś mu łatki dokleja.
Jeśli kiedyś będzie chciał czymś ciekawym błysnąć na pewno nie będę miał mu tego za złe.
On ma te wpisy bardzo różne. Jedne słabe, inne całkiem dobre. Np. w wyżej przytoczonym przez Ciebie, świadomie czy nie, obnażył prawdziwą przyczynę wojny odbywającej się na wschodzie...
 

Mandr4ke

Bywalec
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
285
Punkty reakcji
52
Miasto
Los Angeles
Profile na portalach randkowych jak i "miłości" w takich miejscach szukają nieudacznicy życiowi ewentualnie jakieś ameby. Sory ale takie moje zdanie. Skoro ktoś przez iles tam lat życia nie potrafił ogarnąć sobie drugiej połówki to do normalnych nie należy.

Brutalne ale prawdziwe.

Z tym powielaniem sie historii w życiu poniektórych osób którzy chcąc nie chcąc tworzą coś na wzór tego co sami przeżyli to trochę prawda. Wiele tego przez co sam człowiek przeszedł za młodu powiela później...

I to nie jest tak ze Stalowy nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Napisał wiele ciekawych postów. Kwestia odbioru tego co chce przekazać...
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Profile na portalach randkowych jak i "miłości" w takich miejscach szukają nieudacznicy życiowi ewentualnie jakieś ameby. Sory ale takie moje zdanie. Skoro ktoś przez iles tam lat życia nie potrafił ogarnąć sobie drugiej połówki to do normalnych nie należy.

Brutalne ale prawdziwe.

Z tym powielaniem sie historii w życiu poniektórych osób którzy chcąc nie chcąc tworzą coś na wzór tego co sami przeżyli to trochę prawda. Wiele tego przez co sam człowiek przeszedł za młodu powiela później...

I to nie jest tak ze Stalowy nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Napisał wiele ciekawych postów. Kwestia odbioru tego co chce przekazać...
No wiesz, może nie do końca masz rację? Z jednej strony szybko się nawiązuje kontakty z kimś poprzez serwisy randkowe i ma się do wyboru setki profili, ale z drugiej strony nie jest to jednak proste, aby poznać właściwą osobę w takim miejscu.
Liczy się szczerość, prawdziwość i dobre intencję, poznając kogoś w tego typu miejscach. Bo jeśli ktoś coś udaje... nie jest szczery i nie ma dobrych zamiarów, to z tego nie będzie nic dobrego.
A jeszcze nie brakuje kobiet, które zakładają swój profil na różnych serwisach randkowych, żeby szukać facetów z kasą, z dobrym samochodem, z dobrym mieszkaniem, bo tylko takimi facetami się zainteresują, które mogłyby finansowo korzystać z takich facetów. Nie brakuje dziś takich kobiet, a wręcz powiedziałbym, że jest takich kobiet coraz więcej, które mają spore oczekiwania względem facetów.
Ja już nie raz o tym pisałem w temacie.
Miałem kilka takich sytuacji z niektórymi kobietami, które poznałem, a które oczekiwały wygodnego życia, sporej kasy i faceta, który byłby w stanie to wszystko zapewnić. Niestety, ja do takich facetów nie należę, bo ja bogaty nie byłem i nie jestem i żyję skromnie, z czego jestem zadowolony.
No ale u takich kobiet ja szans nie będę miał raczej nigdy. I nie ma tutaj znaczenia, że ja jestem spokojny, jestem w porządku, dobrze traktuję kobiety i mam jakieś tam zalety. Takie kobiety na to nie patrzą i wiem, co mówię. One patrzą na pewne korzyści materialne i finansowe i trzeba to zapewnić takim kobietom.
Jeśli facet nie jest w stanie tego zapewnić, bo jest biedny i mieszka skromnie, to nie ma szans u takich kobiet i tyle.
I tutaj nawet "przystojność" u takiego faceta też nie pomoże, bo to jest za mało dla takich kobiet.
Myślenie u takich kobiet jest takie, że facet może nie być przystojny i może być nawet brzydki: chudy, gruby, wysoki i niski, byle by był w miarę bogaty, coś posiadał i... kasą zainteresował takie kobiety.
One widzą tylko dobre życie i korzyść. Oczywiście, najlepiej, żeby było wszystko najlepsze i z takiego założenia wychodzą takie kobiety: przystojność, dobra kasa, luksus, dobry wózek ( samochód ), piekne mieszkanie lub dom i dobre konto w banku, to tak by takie kobiety chciały.
Ale tak często nie jest, bo wszystkiego, co najlepsze nie można posiadać często.
Więc, ostatecznie kobiety, które tak myślą zadowolą się wprawdzie brzydkim z wyglądu facetem, ale za to z dobrą kasą i wygodnym życiem, bo to jest ważniejsze dla tak myślących kobiet, niż wygląd i przystojność.
A są często kobiety takie, które lubią, nawet ponad wszystko albo ponad wiele innych rzeczy: dużą kasę, wygodne życie i luksus.
To jest nawet do tego większa miłość u takich kobiet niż do człowieka, jako, człowieka i do faceta.
Bo można tak samo kochać ponad wszystko pieniądze, i to duże i luksusowe życie, jak i człowieka i jego wartości.
Kobiety mają różne charaktery i różnymi rzeczami się kierują.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Profile na portalach randkowych jak i "miłości" w takich miejscach szukają nieudacznicy życiowi ewentualnie jakieś ameby. Sory ale takie moje zdanie. Skoro ktoś przez iles tam lat życia nie potrafił ogarnąć sobie drugiej połówki to do normalnych nie należy.

Brutalne ale prawdziwe.

Z tym powielaniem sie historii w życiu poniektórych osób którzy chcąc nie chcąc tworzą coś na wzór tego co sami przeżyli to trochę prawda. Wiele tego przez co sam człowiek przeszedł za młodu powiela później...

I to nie jest tak ze Stalowy nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Napisał wiele ciekawych postów. Kwestia odbioru tego co chce przekazać...
Nie podzielam Twojego zdania. Życie pisze różne scenariusze i na takich portalach jest bardzo szeroki przekrój ludzi, którzy z różnych powodów się tam znaleźli.
 

kp8

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2023
Posty
4
Punkty reakcji
2
Siema
Z pewnością większość z was nie ma konta na portalach randkowych, z resztą i ja nie mam... Ale gdyby tak było, szuakcie jakichś nowych znajomości. Co byście napisali do kobiety która wpadła by wam w oko??
POZDRO!!
Starałbym się na luzie z nią rozmawiać, bez spiny. Pokazać siebie z dobrej strony, zapytać trochę o jej życie. Na pewno nie byłbym nachalny
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ja zawsze jak mam jakiś kontakt na takim albo innym portalu randkowym, to mam zaufanie ograniczone.
Przede wszystkim nie dam się wykorzystać żadnej kobiecie i zawsze mam to na uwadze.
Teraz jest wiele kobiet, które siedzą na różnego rodzaju portalach i czekają, żeby wykorzystywać naiwnych facetów i to nie jest wcale przesada.
Naiwny facet da się wykorzystać kobiecie, a potem jest wyśmiewany przez taką kobietę, że był... frajerem.
Bo są kobiety, które najpierw wykorzystają takiego faceta, a potem się śmieją z takiego, że "dał się wykorzystać".
U mnie tak nie jest i tak nie będzie.
Dlatego jeszcze nigdy żadna kobieta mnie nie wykorzystała, a nie jedna chciała.
Szczególnie trzeba na to uważać właśnie na portalach randkowych, bo tam nie brakuje takich kobiet.
Chociaż i poznając w rzeczywistości kobietę także może facet być przez taką wykorzystany i też facet powinien na to uważać.
Nie dam sobie nigdy kobiecie wejść na moją głowę, w przenośni oczywiście.
Nigdy nie będę "frajerem" dla żadnej kobiety.
I zawsze utrzymuję tę zasadę. Wolę być singlem, ale nie pozwolę sobie na takie rzeczy.
Ja miałem różne "zawirowania" z kobietami i też były takie, które chciały ze mnie zrobić głupka, ale ja sobie na to nigdy nie pozwoliłem.
To się może podobać takim kobietom albo nie podobać, ale ja mam zasady.
Nie dogodzę we wszystkim kobietom, bo tak się nie da. I żaden facet nie dogodzi i nie mam tutaj na myśli spraw erotycznych.
Miałem kilka realnych znajomości i spotkań z kobietami, z portali i czatów randkowych i nigdy nic dobrego z tego nie wyszło.
Trudno. Pogodziłem się z tym i żyłem dalej.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 274
Punkty reakcji
196
Ja to jestem pełną gębą frajerem. Pewna warszawianka mnie już od wiosny 2019 roku "frajeruje".
W sierpniu mamy zabłądzić do muzeum wódki (ale to nie jest Muzeum Polskiej Wódki w Koneserze gdzie byliśmy w 2019 roku).
To ja jeszcze od siebie dorzucam PKiN a dokładnie taras widokowy przed pójściem do muzeum.
A jako dokładny frajer pewnie zaproponuję jej restaurację Bazyliszek na Starym Mieście po muzeum.
A co jak się frajerować to do końca!!!
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Teraz nie jest bezpiecznie w sieci i trzeba uważać na różnego rodzaju serwisy randkowe.
Nie wspomnę o tym, że niektóre kobiety i faceci udają... nie mają prawdziwych profili. A nie łatwo to sprawdzić, bo to jest anonimowość i każdy może w sieci się ukryć i nie przedstawić prawdziwych danych.
I to jest wykorzystywane przez niektórych ludzi w sieci.
Uważam, że znajomości w sieci i w serwisach randkowych mają więcej wad niż zalet i to moje zdanie.
Jedyną zaletą jest tylko to, że szybko się nawiązuję tam znajomości i rozmowę i można się komunikować z kilkoma osobami, jednocześnie.
Ale poza tym to nikt tam nie da pewności na dobrą i realną znajomość.
Albo się uda, albo się nie uda.
Ja miałem cztery razy realne spotkania z kobietami z serwisów i czatów i też na tym było koniec.
To musi się udać...
Musi być utrzymywany stały kontakt, ułożone relacje i musi to się po jakimś czasie przenieść do życia realnego.
Bo sama, rozmowa wirtualna to nic nie daje.
No chyba że komuś tak odpowiada i nie oczekuję na nic więcej.

Zawsze, poznając kogoś w sieci musi być zaufanie ograniczone i musi być rozwaga.
Nie należy we wszystko wierzyć, co przekazuje druga strona, bo tak naprawdę każdy może opowiadać niestworzone rzeczy i to może nie być prawdą.
Ja miałem tak z niektórymi kobietami, z którymi się kontaktowałem. Nie można być naiwnym i dawać się na wszystko komuś nabierać.
Bo ktoś się z tego cieszy i na to liczy. Zresztą, czy można mówić o prawdziwej szczerości, o dobrych intencjach w sieci i w serwisach randkowych? Raczej tego prawie tam nie ma i to jest bardzo duża wada takiej komunikacji.
Każdy może udawać kogoś kim nie jest, w każdym serwisie randkowym.
 
Do góry