Serwisy randkowe

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
No właśnie.
Serwisy randkowe o których była mowa w podobnym temacie.
Kiedyś miałem profil na wielu takich serwisach, ale większość z nich jest płatna i wcale nie płaciłem za korzystanie w takich miejscach.
Jedynie tylko, początkowo płaciłem kilka razy za korzystanie z "Sympatii.pl" i to też mnie potem zniechęciło.
Natomiast mam do teraz profil na dwóch niepłatnych serwisach, ale nie są skuteczne w nawiązywaniu znajomości. Bawiłem się w to latami i to już mnie zniechęca powiem szczerze.
Już mi się nie chce nawiązywać znajomości, bo to traci sens. A miałem przykłady również realnych znajomości z takich miejsc i to nie było nic dobrego.
Poznając kogoś w sieci, w serwisie trzeba zawsze być ostrożnym, by nie dać się wykorzystać. Ludzie są tam anonimowi, mają wolność w podawaniu danych, więc często to wykorzystują i nie podają prawdziwych danych. Zmyślają, a i opisy często na profilach też są "koloryzowane", które odbiegają od rzeczywostości.
Dlatego, jak już się korzysta z takich miejsc to nie można wierzyć od razu, wierzyć we wszystko, co ktoś pisze.
Ja miałem dziesiątki przykładów, na różnych serwisach i na czatach, jak kobiety chciały mnie wykorzystać, zrobić ze mnie głupka. I są to też kobiety z innych krajów, które po prostu zakładają profil na serwisach, które są również w innych krajach. I nie podają prawdziwych danych albo ściemniają, że mieszkają w Polsce.
Miałem nie tak dawno sytuację, gdzie z Rosji do mnie napisała jakaś dziewczyna, która używała tłumacza ( teraz to nie jest problem w sieci ) i też kłamała, że mieszka w Polsce, w jakimś mieście, a mieszka gdzieś w Rosji. I na samym początku pisała o miłości, o związku, czego by nie zrobiła dla mnie ( a ja się od razu zorientowałem, że coś było nie tak... ), że nawet chciała przylecieć samolotem do Polski z Rosji. Jak się potem okazało ( podobno to jest norma kobiet z Rosji, z Ukrainy i z Białorusi, które zakładają profil w serwisach randkowych i szukają znajomości z facetami w Polsce lub też w innych krajach, a ostatecznie chodzi o wyciąganie pieniędzy od facetów i już po miłości... ).
No i ta dziewczyna też chciała potem ode mnie jakieś pieniądze wyciągnąć, ale ja się nabrać na to nie dałem i zakończyłem z nią kontakt.
Ja bym jej przesłał jakieś pieniądze ( ponieważ jakieś konto mi podała do przesłania pieniedzy ) i potem już by się nie odezwała.
Trzeba być naprawdę głupim i naiwnym, by w to uwierzyć i dać się wykorzystać nieszczerej i nieuczciwej dziewczynie.
I własnie dlatego są trudności w nawiązywaniu znajomości w takich miejscach, bo jest pełno nieuczciwych i zakłamanych kobiet, które patrzą tylko na to, by facetów wykorzystać z kasy.
Nie wiem, jakie musi być szczęście, by w takich miejscach poznać w pełni uczciwą i prawdziwą kobietę?
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 277
Punkty reakcji
197
Chyba nigdy bym nie pomyślał że rodowita warszawianka może nigdy w Zamku Królewskim nie być. Z taką poznaną na Badoo pierwszy raz w niedzielę się spotkałem i poszliśmy zwiedzać zamek. Po drodze mijaliśmy Pałac Prezydencki przy którym opowiedziałem jej o mającym w nim
miejsce najdziwniejszym ślubie o jakim w życiu słyszałem(Franz Kutschera), o pewnym oryginale czyli Karolu Radziwille który mieszkał tam w XVIII wieku
czy też dylemacie pułkownika Wieniawy za co Poniatowskiemu pomnik postawili.
Niestety w zamku nie byłem już tak wygadany za wyjątkiem kiedy trafiliśmy na obraz związany z odsieczą wiedeńską kiedy to opowiedziałem jej o Kulczyckim który miał swój wkład w zwycięstwo a nagrodzony prawem jako pierwszemu wybrania sobie nagrody z rzeczy pozostawionych w obozie
tureckim wybrał worki z zawartością karmy dla wielbłądów(tak naprawdę to miała to być kawa)
Warszawianka twierdzi że była bardzo zadowolona.

PS. Stalowy tak się ludzie bawią!
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Witam, ludzi!

Ja już dlatego coraz rzadziej korzystam z serwisów randkowych i to nawet z tych, niepłatnych, ponieważ uznałem, że to traci sens po prostu.
Szkoda na to energii i nerwów. Każdy, myślący człowiek powie, że korzystanie z serwisów randkowych to nie jest zbyt dobra rzecz. To znaczy ja rozumiem doskonale, że niektórzy chcą kogoś normalnie poznać, że zależy ludziom na dobrych relacjach, więc szukają znajomości w takich miejscach, jeżeli nie mają szczęścia "realnie" zapoznawać ludzi. No ale skuteczność w nawiązywaniu relacji, w serwisach randkowych jest coraz gorsza i coraz niższa.
Założyciele i właściciele takich "serwisów" na to nic nie poradzą, bo nie mają na to wpływu. Oni nie odpowiadają za zachowanie, złe czy dobre ludzi korzystających z serwisów. Nikt nie odpowiada za innych.

Natomiast, niepłatne serwisy randkowe mogą po czasie stać się płatne, jeżeli popularność ludzi korzystających z takich serwisów będzie duża i wtedy, właściciele takich miejsc będą na tym zarabiali.
Bo, niepłatne portale randkowe to wcale nie oznacza, że są one skuteczne i jakościowe. Najczęściej to jest tak, że jeżeli są takie portale skuteczne i dobre, to są płatne, bo nie dają za darmo jakości.
Ale znając życie i tego typu miejsca, to raczej nie ma w pełni skutecznych i dobrych portali randkowych.
Bo tam przebywają ludzie, którzy mają różne zamiary, różne jakieś oczekiwania i jest jakaś tam anonimowość i każdy ma do tego prawo.
Jak ktoś nie będzie chciał, to nie będzie dla drugiego rozmówcy szczery, uczciwy i prawdziwy.
To od samych ludzi zależy, od ich podejścia, czy wyjdzie dobra i szczera znajomość, z portali.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Gdyby kolega glowonog korzystał z portalu randkowego o którym wcześniej wspomniałem i jest to niepłatny portal, to sam by się przekonał, jakie tam panują relacje w rozmowie.



Jakość nawiązywania tam relacji jest na bardzo niskim poziomie, ponieważ siedzą tam albo chorzy ludzie, którzy nie potrafią normalnie stworzyć rozmowy i relacji, albo to są jacyś "desperaci", którzy oczekują tylko seksu. Ale uważam, że gorsze są kobiety, bo ja będąc na tym portalu randkowym miałem "kontakty" z kobietami i nigdy żadna ze mną normalnie nie prowadziła rozmowy.
Najczęściej to po paru zdaniach się szybko kończyło, bo nie dało się normalnie pogadać. Jak miałem jakiś kontakt trochę dłuższy z jakąś kobietą, to, z pozoru rozmowa wyglądała na dobrą i ciekawą, ale szybko się to zmieniło na gorsze.
I pewnie zaraz, glowonog powie "no przecież ja sam sobie byłem winien, bo to we mnie był problem"?.
Bo łatwo jest kogoś ocenić nie znając prawdy, sytuacji. To zawsze łatwo przychodzi, bo jest to najprostsze.

A od rozmowy się zawsze zaczyna znajomość, która może się udać albo i nie.

To zależy od samych ludzi, jak do sprawy podejdą.
Nie da się stworzyć z drugą osobą relacji pozytywnych, jeśli nie będzie: dogadywania się i okazywania sobie wzajemnie wartości.
To zawsze będzie miało negatywny skutek. Zresztą na takich, randkowych portalach, gdzie nikt sobie nie okazuje wartości, jakiegoś szacunku wzajemnego, to tam nie ma co myśleć o: nawiązaniu prawdziwego kontaktu i bliskiej znajomości, bo się nie da.
To tylko taka "zabawa" w sieci, rozrywka z której nic nie wynika. Mnie to już dawno przestało bawić, bo przyznam, że kiedyś się w to bawiłem przez lata. Ale potem mi się to znudziło.
Ale największym problemem w "zapoznawaniu kogoś" przez portale randkowe jest podejście do rozmówcy.
Niektórzy ( często, a może i najczęściej kobiety ) udają kogoś kim nie są, kłamią, ściemniają, wymyślają różne rzeczy, bo wiedzą, że tego się nie sprawdzi.
Można zmieniać swoje dane profilowe na nieprawdziwe, można nie dodawać swoich prawdziwych zdjęć na profil i można opisywać bzdury na profilu. I ludzie najczęściej to robią, bo mają wolność w sieci.
Nie da się szczerze i prawdziwie poznać drugiej osoby przez portal randkowy, jeżeli nie będzie szczerego i prawdziwego podejścia do relacji.
Bo rzeczywistość i tak wszystko zweryfikuje, a ludzie, którzy nie mają szczerych zamiarów, kłamią, ukrywają coś, boją się tego, że to się ujawni podczas realnego spotkania.
Dlatego najczęściej tacy ludzie nie chcą się spotykać realnie, bo się boją, że rzeczywistość zweryfikuje.
A nawet jeżeli już dochodzi do spotkania realnego, to też tacy ludzie robią wszystko, by się z czymś ukrywać.
To różnie wygląda.

Jak ja miałem kontakt z jedną dziewczyną z Poznania, którą poznałem na jakimś czacie, to ten kontakt trwał dobre parę lat i dziwne było, że będąc przez ileś lat ze sobą w kontakcie, nie było ani jednego spotkania realnego...
Mimo że była o tym mowa, nie raz i były ustalenia realnych spotkań, ale za każdym razem ( i przypominam, że to nie był problem po mojej stronie, tylko z tą dziewczyną było coś nie tak ) ona się z tego wycofywała i miała zawsze jakieś: wykręty i wymówki od tego.
A to jakiś wypadek, gdzie złamała nogę i nie mogła się spotkać. A to że została zgwałcona przez kogoś. Tylko tych zdarzeń w ogóle nie było, a dziewczyna kłamała, bo coś ukrywała, żeby się nie spotkać.
Mnie to przestało już bawić i w końcu dałem sobie spokój z takim kontaktem. Przede wszystkim ja nie chciałem robić z siebie głupka, a ta dziewczyna na to liczyła, bo znalazła sobie: frajera, jelenia i głupka.
I nie wiadomo z iloma innymi facetami robiła podobnie?

Dlatego takie: znajomości i kontakty w sieci zawsze będą ryzykowne i będą niepewne.

To, że się z takich miejsc trafi ktoś w pełni uczciwy, szczery i wart uwagi, to się może trafić raz na dwieście albo i więcej osób.
I to też będzie zależało od relacji i od podejścia dwojga ludzi do bliskiej znajomości.


Proszę nie reklamować portali randkowych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Stalowy, stalowy, usuń blaszkę z głowy. Napisałem wyraźnie kilkukrotnie, że korzystałem z portali randkowych i nie miałem problemu z relacjami, a nawet wręcz przeciwnie. Widzę, że lubisz powtarzać w kółko to samo bez choćby najmniejszego zastanowienia nad tym, co piszą inni.

Cóż, nie każdy homo sapiens jest sapiens. Jesteś tego idealnym przykładem.

Mnie to przestało już bawić i w końcu dałem sobie spokój z takim kontaktem. Przede wszystkim ja nie chciałem robić z siebie głupka, a ta dziewczyna na to liczyła, bo znalazła sobie: frajera, jelenia i głupka.
I nie wiadomo z iloma innymi facetami robiła podobnie?
To akurat trudne w Twoim przypadku.

Z iloma? Ja bym zapytał z iloma się spotykała, bo potrafili ją "podejść" zamiast marudzić. Byłeś prawdopodobnie ziomkiem do wygadania. Taki kumpel internetowy, na którego można przelać negatywne emocje, by samemu się ich pozbyć.

Kumpel w myśl zasady: "Ty będziesz słuchał, a inny będzie ruchał".

Zaproponowałbym zaktualizowanie wiedzy o typach charakteru, wampiryzmie energetycznym, przeczytaniu kilku książek psychologicznych w celu zrozumienia pewnych zależności w relacjach, ale... I tak nie skorzystasz. Jesteś typem upartego osła, który myśli, że wie wszystko, a nie wie nic i nic z tym nie robi. Dlatego skończysz jako 40 letni prawiczek i umrzesz z penisem w dłoni, oglądając portale erotyczne, jeśli nic nie zmienisz.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
To akurat trudne w Twoim przypadku.

Z iloma? Ja bym zapytał z iloma się spotykała, bo potrafili ją "podejść" zamiast marudzić. Byłeś prawdopodobnie ziomkiem do wygadania. Taki kumpel internetowy, na którego można przelać negatywne emocje, by samemu się ich pozbyć.

Kumpel w myśl zasady: "Ty będziesz słuchał, a inny będzie ruchał".

Zaproponowałbym zaktualizowanie wiedzy o typach charakteru, wampiryzmie energetycznym, przeczytaniu kilku książek psychologicznych w celu zrozumienia pewnych zależności w relacjach, ale... I tak nie skorzystasz. Jesteś typem upartego osła, który myśli, że wie wszystko, a nie wie nic i nic z tym nie robi. Dlatego skończysz jako 40 letni prawiczek i umrzesz z penisem w dłoni, oglądając portale erotyczne, jeśli nic nie zmienisz.
Tak, łatwo jest powiedzieć, bo to jest wygodne... Tylko trudniej wykonać realnie.
Nie znasz mnie w ogóle, na oczy nigdy nie widziałeś, a nadal oceniasz. Łatwo sobie niektórzy przypisują prawo do oceny innych ludzi, bo jest to wygodne.
No ale na siłę się myślenia takich ludzi też nie zmieni. Oni sami powinni to w sobie zmienić.
Z mojej perspektywy to wygląda tak, nie przeszkadza mi, że jestem sam, a jest wielu ludzi, którzy żyją sami i jakoś żyją i funkcjonują na codzień.
Nie ma nic złego w "byciu singlem", o ile chce się taki stan akceptować.
Ja, jak już wczesniej o tym i Tobie też wspominałem, jeżeli poznaję kobietę taką, czy inną, to nigdy nie zakładam od razu żadnego związku partnerskiego. Na początek to są i będą: normalne i luźne relacje. Myślę, że nikt myślący normalnie nie zakłada od razu, dopiero co poznając kogoś, związku bliskiego.
Ja przynajmniej bym nie chciał być tak szybko z kobietą, której jeszcze nie znam, bo potrzebowałbym trochę luzu i przestrzeni. I myślę, że drugiej osobie to samo by odpowiadało.

Nie chciałbym tak szybko zamieszkać z kobietą, o ile w ogóle. To zależałoby od relacji, jak one by się układały. Czy dałoby radę razem zamieszkać. Nie zależałoby to tylko ode mnie.
Łatwo jest komuś powiedzieć, ale realnie to dla niektórych nie jest łatwe. Jak się zna czyjejś sytuacji życiowej, nie zna się warunków, to nie można oceniać, nie wiedząc, jak coś wygląda.

Jak już Tobie wcześniej wspomniałem, kolego, ja miałem realne znajomości i relacje z niektórymi kobietami, które różnie się układały.
Gdyby ze strony jednej lub drugiej kobiety było większe zaangażowanie, jakieś starania, okazywanie wzajemności, to ja bym do tej pory znał te kobiety nie wcale nie musiałby to być od razu parnerski związek. Normalne relacje. Ja muszę mieć czas na to, żebym się związał z jakąś kobietą i mam do tego prawo. To nie jest tak, że ja od razu i szybko wejdę w bliski związek z kobietą. Niektórym tak pasuje, ale mi nie.
Natomiast, jeżeli nie jestem z kobietą, nie jestem w bliskim związku, ani w żadnym związku to trudno. Ja nie płaczę z tego powodu i się nie załamuję. Zyję dalej i przyjmuje to "na klatę".

Trochę bardziej obiektywizmu w moim kierunku, kolego.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Wiesz, dlaczego jak uderzysz w dzwon, to wydaje dźwięk?
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 277
Punkty reakcji
197
Nie opiera się szukania partnerki w oparciu o takie portale.
Ja nawiązałem tam znajomości i nie żałuje ale to trochę przypadek że tam się znalazłem.
Jeśli w codziennym życiu w relacjach z kobietą ktoś sobie nie radzi to korzystając z takich portali też będzie ofermą.
Takiemu żadne portale nie pomogą a tutaj będzie pisał że będąc singlem jest mu dobrze.
On sam musi pojąć że staranie o partnerkę należy uznać za wyścig z konkurentami więc trzeba być od nich osobnikiem ciekawszym.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Żeby w ogóle udało się dobrze zapoznać kogoś w serwisie randkowym, to musi być do tego szczęście i wspólne zaangażowanie w znajomość realną.
To musi być wzajemne i nie może tylko w jedną stronę działać. I musi przetrwać realna znajomość z serwisu randkowego, co nie jest łatwe.
Ja trzy albo i cztery razy, realnie zapoznałem jakieś kobiety z czatów i serwisów randkowych. No, może pięć razy, bo teraz to dokładnie już nie pamiętam. I nigdy nie udało się utrzymać realnej znajomości na dłużej.
Oczywiście, były różne przeszkody i jakieś problemy, na które ja nie zawsze miałem albo wcale, wpływ.
No i dlatego nic się nie udało.
A chciałem, szczerze. Chcieć, nie zawsze... móc.
I to też nie jest tak, że jak zapoznam kobietę z takiego lub innego serwisu randkowego, to od razu ja "polecę" na tę kobietę.
Jak mi coś nie odpowiada u kobiety i są przeszkody, to ja na siłę nie będę się angażował. I taką zasadą się kieruję zawsze. Bo są takie kobiety, które nie są warte zaangażowania i zachodu. Nie brakuje takich kobiet.
Ja nie jestem "desperatem", żebym wbrew sobie angażował się w coś, co nie ma sensu i tego się trzymam.
Musi coś się ze sobą zgrać... Jeżeli tego nie ma, to nie ma po co się angażować w cos, co się i tak nie uda i będzie złe.
A miałem takie doświadczenia więc wiem, co to znaczy i jak to wygląda.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 277
Punkty reakcji
197
Zwróciliście kiedyś uwagę na to jak ci którzy w ten czy inny sposób nie potrafią znaleźć sobie partnerki z tego się tłumaczą?
Tam w tych tłumaczeniach nie ma "deko" ich winy.
Rozpisują się tłumaczą wymieniają przyczyny nigdy nie widząc swojej winy.
Czy to jest kobiety winą że nie potrafi się opowiedzieć żartu czy pouczającej anegdoty.
Że nie potrafi się wymienić ciekawych miejsc w których się było ciekawych zdarzeń które się nam przytrafiły?
To w jaki sposób chcemy przyciągnąć do siebie kobietę skoro jesteśmy nikim?
Gdyby taki forumowicz zamiast jęczeć i narzekać choć połowę tej energii spożytkował na przekonanie drugiej płci że to on
właśnie bywa w najciekawszych miejscach, że to jemu właśnie przytrafią się najbardziej dziwne przypadki,
że to on jest bardziej miły towarzyski oczytany czy zaradny to właśnie temu komuś by zazdroszczono znajomości z najbardziej
pożądanymi kobietami.

Czyli jak ktoś to powiedział :"kto się ciapą urodził filozofem nie umrze...już prędzej gejem".
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ja nigdy na siłę nie szukałem relacji i zawsze będę się tego trzymał.
Choćbym nawet i z dwudziestu, różnych serwisów randkowych korzystał to nie szukam, na siłę relacji.
Też potrzeba trochę szczęścia i dobrego losu. Trzeba trochę szczęściu pomóc, ale to też musi działać w dwie strony.
Ale bardzo często, na różnego rodzaju serwisach randkowych ludzie nie oczekują: stałej, normalnej relacji, a tylko: zabawy, rozrywki, chwilowego kontaktu i seksu.
Raczej, przyjaźni i bliskości w takich miejscach się nie znajdzie. A jeżeli nawet to rzadko się to trafia.
Nawet, jak pozna się kogoś realnie, to też różnie się ktoś może w rzeczywistości zachowywać. A miałem takie sytuacje z kobietami, jak kilka razy poznałem kobiety właśnie, realnie. No to ja trafiałem na takie, które miały coś z psychiką, były dziwne i jeszcze inne sytuacje.

Ale zaraz ktoś powie "A może to z Tobą jest coś nie tak i w sobie problemu nie widzisz tylko w kobietach?". Otóż w moim przypadku ja doskonale potrafię widzieć w sobie problem i nawet potrafię przeprosić, jeżeli zrobię lub powiem coś nie tak.
Ja nie raz się postarałem o to, żeby "relacje", żeby znajomość z kobietą była udana i dobra, ale nie dało się.
Jeżeli, starania nie wystarczają, to już nic innego nie można zrobić.

Ale o tym to by trzeba długo mówić.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Szukanie relacji na siłę to głupota. Sam nie raz "dawłem kosza" dziewczynie bo jej intelekt pozostawiał wiele do życzenia, ale skoro próbujesz to znaczy, że zależy Ci by taki związek mieć. W każdym razie tak to wyglądało u mnie. Również próbowałem znalezc dziewczynę za pomocą takich portali i wniosek mam taki: znaleźć dziewczynę to kwestia 3-4dni,ale znaleźć taką która jest wartościowa i warta jest dłuższej relacji to już nielada wyczyn i wymaga wielu rozmów na wszelkiej maści tematy.
 
Ostatnia edycja:

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Jak się na siłę szuka, to skutek może być zły.
Tym bardziej jeżeli jednej stronie naprawdę zależy, a drugiej stronie nie zależy. Nie da się, siłą zmusić kogoś do przyjaźni. Tak to nie działa i nigdy nie zadziała. Są kobiety, które nie dają poznanym facetom szans na normalne i stałe relacje i trzeba się z tym pogodzić. Takie kobiety szukają tylko: dobrej zabawy, czasami tylko chwilowego seksu ( ale to i faceci również ), a potem o tym zapominają i przechodzą do porządku dziennego. Ja też miałem kontakty z takimi kobietami.
Ludzie, którzy są sami ( tzw. SINGLE ), to są dlatego sami, bo mają właśnie takie problemy z drugą osobą, w nawiązywaniu relacji i znajomości.
Ale niektórzy są też sami z wyboru. Ale i bywa tak, że po jakimś czasie wybierają taki styl życia, bo i tak los im nie daje dobrego szczęścia do spotkania właściwej osoby, choć na początku chcieli coś z kimś stworzyć.
Także, to się różnie układa.

NIC NA SIŁĘ.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Jedyny plus takich stron to
Pokazanie patologii i
Memy beka samotnych matek.
Plus to pokazanie przez opis
Trzech patologii i chorób
Społecznych za które
Odpowiada promowanie
Rozwodów dla kobiet,
Simp który rozdaje kobietą
Pieniądze za zdjęcia i
Filmy, tworzenie konta na
Stronach pornograficznych i
Kupowanie VIP, branie
Kobiet obcymi dziećmi albo
Bo zmarłych a nie jest rodziną
Tej kobiety plus choroba psychiczna
Wygląd u faceta który nie istnieje
Bo nie jest homo, mentalny homo,
Mutantem lub mentalnym Mutantem.
1 kobieta obcymi dziećmi
Materializm i to już jest
Patologią i wymagania by
Dawał kilka tysięcy, pałac i
Luksusowe auta i marzeniem
Faceta są obce dzieci a
Już na pewno bo zmarłym i
Trzeba nie mieć wstydu gdy
Ma się dzieci szukać związku .
Często nadwaga i branie
Tego obcymi dziećmi to hańba i
Często są nie wychowane.
2 bez dzieci i też materializm
oprócz luksusu dawał służbę
I często napakowane usta,
Kolczyk ustach a to wywołuje
Szczególną satyrę np modelka
Wymaganie 8 tys a każdy wie
Że tylko modelki tyle mają i
Często zajmują się elitarną
Prostytucją.
3 Julki poważna choroba
Psychiczna wynikającą
Dawania zdjęć do internetu
I subkulturą śmierci i tylko
Patologia zgodziła by się
Brać kobietę która bierze
Jak cukierki tabletkę dzień
Po i też materializm oczywiście
Bez czarny który wysokie ryzyko HIV
I porzuci z dzieckiem i
Wysokie ryzyko że pobije za
Chamstwo i tak robią u siebie
I to zrobi jeśli jest wierzy islam i
Hańbą jest by dotykał bo czarnych
Tą kobietę która poniżyła się
Obcymi brudami a ten facet
Jeszcze bardziej się poniży .
4 największa hańba dla społeczeństwa
Szukanie partnera bo śmierci
poprzedniego i jest to jeszcze
Większą patologia niż branie
Obcych dzieci.
Taka hańba powinna być zakazana
By po śmierci obca osoba brała
Jego majątek i dzieci i tylko
Krewni tej kobiety mają prawo do
Niej plus zerowy szacunek do
Siebie i prawie nekrofil by dotykać
Po zmarłych i zdobywać po obcych
Brudach i dotykał ust po zmarłym.
 
Ostatnia edycja:
Do góry