Serwisy randkowe

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
No z tym, że to bezowocne to się nie zgodzę ;)

Ja osobiście jestem przeciwna poznawaniu (zwłaszcza w celach matrymonialnych), tworzeniu związków w sieci,
ale znam sytuację, gdzie dwoje ludzi się tak poznało (on mieszkał na południu Polski, ona na północy, więc spory rozrzut ;)).
Pisali ze sobą, po jakimś czasie on pojechał do niej i to wystarczyło żeby zostali parą, potem on wyjechał tam na stałe
i do dzisiaj są razem, chyba dwa lata już tam mieszka, więc czasem owocne :p
 
A

arkovianin

Guest
W sieci można spotkać fajnych ludzi a i można trafić na palantów.Po głębszym zastanowieniu opisał bym siebie
mruga.gif
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Chociaz intrnet tez ma swoje plusy.

Bo jak ktos slysznie zauwazyl ktos moze ciezko pracowac, nie miec czasu na bogate zycie towarzyskie i net moze byc pomocnym narzedziem.

Pozatym sa profesionalne serwisy ktore sie tym zajmuja, platne.

A jak ktos placi to chyba powaznie podchodzi do sprawy ? .. no i chwala sie ze tysiace par ze soba poznali :)

No wiec coz, zycie to ryzyko, sprobowac zawsze mozna jak ktos jest zdesperowany.

Ale wciaz uwazam ze szanse powodzenia sa raczej male niz duze.

Szanse na klops sa natomiast znaczne.
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Postawiłem pytanko: Co byście napisali do dziewczyny która wam wpadła w oko??? a nie czemu jesteście czy czemu nie jesteście i co robicie!!


hEyY, P0oKlIKasHh? MuUaH :*
AlEsh TyY SłoODz!uChnNa, cHcEeM CiEbiEEm PoZnAĆ :*
OdPiShh :*




Sorry, ale nie mogłam się powstrzymać :D
 

rooster

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Strzegom / okolice Jeleniej Góry
Zadajesz pytanie jak male dziecko, albo jestes jak male dziecko.

Nie wiesz jak sie zwrocic do kogos nieznajomego ?

Zadaj sobie pytanie po co chcesz do niej ( jak mniemam napsiac ) ?

Bo spodobala sie Tobie na zdjeciu ?

Bo miala cos ciekawego napisanego w profilu (czy co tam jest?) ?

No to piszesz, witasz sie ladnie, przedsatawiasz, podajesz powod i cel swojej wiadomoscic i pytasz czy jest chetna aby wspolpracowac :D Tylko uzywasz takich slow aby nie bylo wiadomo o co Tobie chodzi ale bylo wiadomo o co Tobie chodzi, takie tudne ? :D

Sperda... TROLL - walisz jak obłąkany!!!! 0% zrozumienia i rozumu posiadasz...
 
A

arkovianin

Guest
hEyY, P0oKlIKasHh? MuUaH
kiss.gif

AlEsh TyY SłoODz!uChnNa, cHcEeM CiEbiEEm PoZnAĆ
kiss.gif

OdPiShh
kiss.gif

hahahahaah,pismo pokemoniaste

http://www.sweetbrokacik.fora.pl/

Forum wyczesane tylko 2 lata prawie 3 nikt na nim nie pisze:D

Sperda... TROLL - walisz jak obłąkany!!!! 0% zrozumienia i rozumu posiadasz...

Kultury trochę,i regulamin poczytaj kolego bo widzę nie znasz a i w moim podpisie jest netykieta to też polecam i tonuj się a Twój post zaraportuje,ponieważ każdy ma prawo do swego zdania i poglądów!
 
N

Nieprzenikniona

Guest
No z tym, że to bezowocne to się nie zgodzę ;)

Ja osobiście jestem przeciwna poznawaniu (zwłaszcza w celach matrymonialnych), tworzeniu związków w sieci,
ale znam sytuację, gdzie dwoje ludzi się tak poznało (on mieszkał na południu Polski, ona na północy, więc spory rozrzut ;)).
Pisali ze sobą, po jakimś czasie on pojechał do niej i to wystarczyło żeby zostali parą, potem on wyjechał tam na stałe
i do dzisiaj są razem, chyba dwa lata już tam mieszka, więc czasem owocne :p


Ale ja tu nie mówię o przypadkach losowych, tylko o przeciętnych. O takich, w których pryszczaty, zakompleksiony nastolatek siedzi na Czaterii szukając wielkiej miłości.
 
A

arkovianin

Guest
Każdy ma szansę na miłość w necie tylko musi trafić na odpowiednią osobę:)
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
hahahahaah,pismo pokemoniaste



Forum wyczesane tylko 2 lata prawie 3 nikt na nim nie pisze:D



Kultury trochę,i regulamin poczytaj kolego bo widzę nie znasz a i w moim podpisie jest netykieta to też polecam i tonuj się a Twój post zaraportuje,ponieważ każdy ma prawo do swego zdania i poglądów!

Pismo pokemoniaste jesr w modzie :D więc dałam mu radę jak wyrywać :D
 

Rashkel

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
3
Wiek
41
Miasto
Częstochowa
Ja akurat założyłem swego czasu konto na jednym serwisie randkowym i w sumie nie żałuję. Tylko, że większość dziewczyn w ogóle nie chciała odpisywać (ale to może dlatego ,że zdjęcia mam z zarostem). Ale z jedną udało mi się umówić kilka razy. Szkoda, że nic z tego nie wyszło, ale to już bardziej moja wina.
 
A

arkovianin

Guest
I widzicie?Opłaca się zakładać konta na takich portalach ale każdy myśli jak chce
biggrin.gif
 

Rashkel

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
3
Wiek
41
Miasto
Częstochowa
Pewnie, że się opłaca. Tylko trzeba się postarać o dość dobre zdjęcia. Dziewczyny raczej nie chcą rozmawiać z facetami, którzy nie udostępniają fotek. A jak zdjęcia nie przypadną do gustu, to tym bardziej. Ja sam jednak odpisywałem każdej, która wyszła z inicjatywą.
 
Do góry