Serwer VPS. Hosting dedykowany. Który najlepszy?

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Nic mnie nie przekonało. Opłacam dalej abo miesięczny Mintshost, po prostu działa mi to przyzwoicie, a w podobnych pieniądzach nie widzę alternatywy. Wydawanie większej kasy jest w moim przypadku całkowicie poronionym pomysłem i po prostu nie widzę tego sensu.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Dobrego VPSA masz w Firehost, z opcją darmowego testowania. Kawał świetnego serwera, przynajmniej jak na razie niezawodnego.
W moim przypadku usługa się sprawdza, działa perfekcyjnie, ma dobry support. Jestem zadowolony.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Serwer VPS - od Hekko. Poniżej 10 zł miesięcznie - kupiłem takie konto głównie pod testowanie. Mam u nich aktualnie kilka serwisów, całość śmiga naprawdę w porządku i nie ma żadnych problemów. Przynajmniej jak na razie serwer działa nam pierwsza klasa, ale z drugiej strony jeszcze niczego mega obciążającego tam nie stawialiśmy. Czas pokaże.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Ale przecież piszę, że Firehost ma darmowe testy. Po co za coś płacić, skoro można mieć to za darmo i tak ocenić?
Ludzie - racjonalnie podchodźmy do tego tematu ;-)
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Każdy normalny serwer posiada darmowy okres testowy - ja bym na pewno nie zakładał konta tam,gdzie nie pozwalają za darmo testować, bo gdzie sens. Skoro ktoś nie umożliwia darmowe testu to chyba ma coś do ukrycia, co nie?
 

Habubu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Używał ktoś hosta z mydevil ? Jestem w fazie testów i podpiąłem tam 2 strony i jest tak, że raz chodzi jedna, a raz druga.. Dzisiaj się stało tak że nic nie zmieniałem, normalnie chodziła jedna strona i po 2godzinach znowu nie chodziła, pozmieniałem dnsy itp i póki co obie strony leżą, nie wiem czy to ja robię coś źle ( nie mam zbyt dużego doświadczenia, brat który to lepiej ogarnia mi pomagał i też mówi że pierwszy raz coś takiego widzi ), ale to dziwne że mam podpięte 2 strony pod jednego hosta i raz jedna idzie a raz druga hymm...
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Nigdy niczego tam nie miałem. Jestem od lat na niezawodnym serwerze i po prostu nie widzę takiej potrzeby, żeby cokolwiek zmieniać.
Dobrze jest od razu odpowiednio trafić z usługą.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Na spokojnie możecie testować VPSa w Firehost - całkowicie za darmo. Kawał solidnego, niezawodnego serwera, który naprawdę niezawodnie działa. Ale to już oceńcie sami na podstawie testów. Raczej przy innych serwerach nie macie tego odpalanego za darmo.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Już było. Hekko testujesz za kilka złotych, więc nie ma z czego robić wielkiego zamieszkania.
Zresztą - nikt nie wybiera VPSa pod niskobudżetowe projekty, prawda?
 

Amabilis

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witam.
Zachęcam do zapoznania się z ofertą statnet. Tam też oczywiście dają okres testowy, można samemu się przekonać jak sprawnie działają.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie Firehost - dobre parametry, darmowy okres testowy, niezawodność, opcja wyboru panelu zarządzania. Tak więc można sobie radzić na tanich hostingach i tam pomieścić jednocześnie po kilka serwisów.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Działamy od dawna na Hekko - kawał solidnej usługi, z dobrymi parametrami.
A VPS? Tylko kiedy faktycznie będzie taka potrzeba, kiedy dzielone będzie wystarczające.
VPS wymaga większej wiedzy i większego zainteresowania. Póki nie ma konieczności, to szkoda na to czasu.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Najlepiej postawić na Firehost. Serwer działa niezawodnie. I wcale nie twierdzę, że od razu VPS, ale z drugiej strony ten VPS u nich można testować całkowicie za darmo, co jednak stanowi totalną rzadkość.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
I co z tego? VPSy to już poważniejszy temat. Tutaj opcja darmowego testu nie ma większego znaczenia.
To inna kasa, inne cele, inne parametry. Support i niezawodność + rozsądna cena. To jedyne, co powinno mieć znaczenie.
I tyle.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Jeśli chodzi o niezawodność i w miarę rozsądne pieniadze o trzymam ostatnio swoje projekty na OVH. Jeszcze nigdy z nimi problemu nie miałem.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Ale to już raczej masówka, w której nie dostaniesz dobrego supportu.
Zdecydowanie wolę Hekko. Moim zdaniem takie usługi należy dopasowywać z głową, zwracać uwagę na szczegóły i dopiero wtedy to będzie mieć jakiś większy sens.
Zresztą - masz okres testowy i możesz łatwo sprawdzić jakość działania serwera.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Powtarzając po raz kolejny - zdecydowanie Firehost. Szybki, solidny, niezawodny.
Jesteśmy u nich od dawna i wszystko działa pierwsza klasa. Oczywiście - tutaj trzeba umieć dopasować parametry.
Test macie za darmo - jaki problem sprawdzić, jak działa usługa?
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Ok, było wiele razy, ale bez konkretnych argumentów, które by jakoś jasno przedstawiły sytuację.
Nie potrafisz powiedzieć, w czym to jest lepsze od Hekko.
Korzystasz - szanuję, ale nie widzę podstaw, żebym miał zmieniać hosting.
 

Tomaszeek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja osobiście polecę hosting w netbomb.pl
Sam mam tam kilka stron i jestem bardzo zadowolony. Dlaczego właśnie oni?

  • Mają serwery w Polsce - co przekłada się na szybkość działania strony
  • Wygodny panel administracyjny - DirectAdmin
  • Każdy klient może bez dodatkowych opłat korzystać z certyfikatów SSL Let's Encrypt
  • Można założyć sobie dowolną ilość maili i przekierowań
  • Pomoc techniczna na bardzo wysokim poziomie i niezwykle cierpliwa ;)
 
Do góry