Serwer VPS. Hosting dedykowany. Który najlepszy?

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
VPS na Firehost wyjdzie najtaniej, ale przede wszystkim usługę można samodzielnie testować za darmo. Serwer działa szybko, ma dobre parametry - ale to najpierw testujcie.
 
S

szyszana

Guest
Przy vpsach nie chodzi o najniższą cenę tylko o jakość usługi. Porównaj to do Hekko. Zresztą... jakie usługi warto jest kupować na podstawie ceny? Znaczenie ma szybkość i jakość działania usługi, nie cena.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Ale na litość boską... po co mam komuś płacić za test, skoro mogę go zrobić za darmo? Tym bardziej, że te VPSy na Firehost są faktycznie bardzo pozytywnie oceniane?
 
S

szyszana

Guest
Nie musisz, ale skoro wiadomo, że ta usługa będzie lepsza, to może warto? Nikt cię do niczego nie zmusza, ale trudno oczekiwać wyboru dobrej usługi nie robiąc żadnego porównania.
 

Krystian Nowicki

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Proponuję przejrzeć ofertę firmy Cal jako nieliczni na rynku oferują wysokiej jakości usługi i dobre parametry serwerów w przystępnej cenie.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Raz jeszcze - Firehost daje wam opcję testowania serwera całkowicie za darmo, więc radzę wam, abyście od tego zaczynami. Tak - darmowy test vpsa. Po co u kogoś płacić, skoro u nich to jest całkowicie za darmo?
 

anioleczek0019

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zupełnie za darmo przez 10 dni można również przetestować wszystkie pakiety hostingu dedykowanego od Statnet.pl. Też jestem zdania, że wpierw warto przetestować coś za darmo by być w 100% pewnym czy dany serwer spełni nasze oczekiwania :)
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Nieustająco radzę testowanie Firehost. Zapewniam,że żadnych problemów mieć nie będziecie, bo to solidnie działający serwer.
VPS testujecie za darmo - nie ma chyba łatwiejszego sposobu na to, aby ocenić jakość jego działania, prawda?
 
B

blondyneczka83

Guest
Hekko ma dobry hosting i support bez zarzutów. Ceny niskie w porównaniu do innych.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
To akurat prawda, jestem u nich od wielu lat i jak dotąd nic złego się nie działo. Usługa pierwsza klasa, dosyć stabilna. Po prostu kwestia testowania i wrzucania usług, które mają racjonalne wymagania. Nie stawia się 30 strona na koncie za 50 zł.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
VPSa macie w Firehost z opcją darmowego testowania - nie wiem czy gdzieś jeszcze coś takiego oferują, ale na pewno przede wszystkim ta usługa u nich działa niezawodnie. W moim przypadku znakomicie się sprawdziła, jest stabilna, ale to też kwestia taka, jakie macie oczekiwania.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Z VPSów to jeszcze bierzcie pod uwagę Mintshost - działa pierwsza klasa, jest stabilny, w Polsce, niski ping i przynajmniej jak na razie bez problemów.
I akurat u mnie mowa o tym najmniejszym, najtańszym koncie - ono właśnie mi porządnie działa, a trzymam tam serwisy ze sporym ruchem.
 

Herko

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja bym jeszcze dorzucił corevps.pl znajomy ma tam serwer i sobie chwali :)
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
I tak magicznie zapamiętałeś adres serwera, gdzie znajomy ma konto haha ;-)
Tak jak pisałem - jeśli chodzi o VPSy, to Mintshost - w tej cenie raczej trudno o znalezienie czegoś stabilnego, a jednak serwer macie poniżej 20 zł miesięcznie.
Za tyle chyba warto, co nie?
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Tak jak pisałem. Postaw dokładnie to samo na Mintshost - powinno to wam działać dużo lepiej, serwer w Polsce, ping niski.
No i przede wszystkim serwer nie pada, przy okazji jest dobry support. Odpal, porównaj i oceń. Jest nawet taniej...
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Świetne dzielone macie w Firehost, ale tam też VPSa można całkowicie za daro testować, więc radzę uderzać do nich. A serwer mają naprawdę świetny i stabilny, taki który nie sprawia problemów. Trzymam pliki u nich od kilku lat, mam kilkanaście serwisów. Każdy z nich działa pierwsza klasa.
 

Herko

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mamy już wszystko pokonfigurowane więc po co zmieniać coś co dobrze działa :p Support nam nawet za darmo zainstalował i skonfigurował vestacp i nikt nie robił problemów że mamy vps i nie potrafimy go obsługiwać XD
masz rację że szkoda trochę tych pingów, ale z drugiej strony ja nie widziałem różnicy w działaniu innych serwerów w pl a w corevps......... i tak każdy kupi serwer gdzie uważa, ja tylko powiedziałem swoje zdanie :D
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
A który serwer w PL konkretnie testowałeś i nie widziałeś tej różnicy w pingach?
Konkret proszę. Gdzie, jak, kiedy?
 
Do góry