Serwer + domena .pl na 2 lata ZA DARMO

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Płacę za konto na Firehost 80 zł rocznie - czyli tak na prawdę grosze, mam tam wiele serwisów, serwer nie sprawia żadnych problemów.'
Jeśli usługa będzie za darmo to albo jakość będzie kiepska, albo jej przedłużenie będzie kosztowało kosmiczne ceny. Czytajcie regulaminy.
 
B

bajderman

Guest
W Hekko masz domenę Pl za darmo do konta za 70 zł. I tutaj różnica jest jedna - nie zdzierają się ciebie w kolejnym roku za przedłużenie domeny. Za przedłużenie płacisz 54 zeta, czyli tak na prawdę bardzo mało.
 
S

szyszana

Guest
No właśnie z tej promocji korzystałem kiedy kupowałem u nich konto. Teraz mam mniejszy pakiet, w sumie jakoś ponad 90 zł płace za domenę PL i hosting. Ale najważniejsze w tym wszystkim, że całość na prawdę porządnie działa.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Vpsa macie na Mintshost, serwer w Polsce, działa bez problemów, niski ping, porządny support - przynajmniej jak na razie cała usługa działa bez najmniejszych problemów. Pomagają, serwer stabilny, support na takim poziomie, do jakiego mnie przyzwyczajono w Hekko. Możecie testować.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Ponad 50 zł rocznie płacę za przedłużenie domeny PL - i to już dobra stawka. Najlepsze jest to, że w dalszym ciągu firmy wyskakują ze stawkami na poziomie ponad 100 zł za PL, co jest masakrą. Byle tylko firma była sprawdzona. A jeśli taka jest to już bierzcie wyłącznie pod uwagę jak najlepsze stawki.
 
Do góry