Serwer dedykowany?

Werti

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, chce znaleźć jakiś serwer dedykowany, który pozwoliłby mi na sprawne prowadzenie sklepu internetowego bez jakichkolwiek przerw czy frustrujących problemów możecie polecić coś, co dałoby rade w takim projekcie.
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
ale po co od razu serwer dedykowany? nie można po prostu kupić sobie normalnie miejsca na serwie? jakieś konto start?
 

mareckiz

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam, chce znaleźć jakiś serwer dedykowany, który pozwoliłby mi na sprawne prowadzenie sklepu internetowego bez jakichkolwiek przerw czy frustrujących problemów możecie polecić coś, co dałoby rade w takim projekcie.

Najlepiej porównaj sobie oferty na stronach firm i wybierz najoptymalniejszą dla siebie ja wybrałem biznes-host.pl głównie z powodu niewielkiej ceny i dużej stabilności.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Póki co korzystam z webd.pl i jestem zadowolony. Uptime praktycznie 100%. Home.pl również mogę polecić, to w końcu renoma. Postawiłem tam stronę dla klienta i było bez zgrzytów od razu z domeną. Ceny są jakie są, dość drogie, ale w końcu za jakość się płaci.
 

kamil.k

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Düsseldorf
jak na razie korzystam z 8p.pl już od 2 lat, stronki śmigają i nie było jak dotychczas problemów :023: . Mogę z czystym sumieniem polecić, też mi zależy na tym żeby nie było przerw, bo sam prowadzę sklep internetowy.
 

Jackk2

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
W ofercie niemieckich firm jest często znacznie taniej... Można wyczaić taniego dedyka już od ~25 euro brutto
 

makusos

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Hekko ma bardzo dobre dedyki, współpracujemy od roku w tym zakresie, wcześniej tylko zwykłe konta dzielone. Nie były nigdy żadnych problemów. Przede wszystkim chwalę ich przede wszystkim za bardzo dobry support, bo w zasadzie jeśli jest problem , to odpowiadają w kilka minut.
 
B

bajderman

Guest
Najpierw musisz ocenić czy dedyk ma sens... Może po prostu wystarczy zwyczajne konto dzielone na porządnym hostingu?
Mam na Hekko różne serwisy, również bardzo popularne i z żadnym problemy się nie pojawiają. Przerób sobie okres testowy, może i u ciebie to rozwiązanie się sprawdzi?
 

Amabilis

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
17
Punkty reakcji
0
Hej, pod sklep wcale nie potrzeba serwera dedykowanego, a wystarczy jakiś porządny VPS. No chyba, że sklep jest duży i faktycznie chcesz mieć ten komfort i pewność extra płynności to wtedy jak najbardziej serwer dedykowany będzie dobrym rozwiązaniem. Stabilne i mocne serwery mają w statnet.pl Warto do nich zajrzeć i zapoznać się z ofertą.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Ale nawet VPS nie jest konieczny. Wiele sklepów jest na spokojnie do ogarnięcia na kontach dzielonych i absolutnie nie ma powodów do tego, żeby stawiać to na czymkolwiek innym. Zresztą - widzicie jak działa serwis, widzicie jaką część swoich parametrów wykorzystujecie, prawda?
 
Do góry