Seriale kryminalne

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Kto z was ogląda serial kryminalny Agenci NCIS? Lubicie takiego typu seriale gdzie są najróżniejsze sprawy takie jak morderstwo, szpiegostwo, terroryzm i uprowadzenia ?
 
D

Dorka123

Guest
Oczywiście ;) Dużo się dzieje, więc to coś dla mnie ;) NCIS oglądam zawsze z mężem na pulsie 2. Pamiętam, że kilkanaście lat temu oglądałam podobny serial, też jakieś śledztwa prowadzone w wojsku... NCIS ma podobny klimat, ale chyba jest lepiej zrobiony.
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Dorka123 napisał:
Oczywiście ;) Dużo się dzieje, więc to coś dla mnie ;) NCIS oglądam zawsze z mężem na pulsie 2. Pamiętam, że kilkanaście lat temu oglądałam podobny serial, też jakieś śledztwa prowadzone w wojsku... NCIS ma podobny klimat, ale chyba jest lepiej zrobiony.
To tak jak ja leci zawsze późnym wieczorem gdzie zdążę ogarnąć mieszkanie itp. położyć synka spać i jeszcze zdążę obejrzeć. Idealny na wieczorne spędzenia czasu z mężem przed tv- on też bardzo lubi ten serial:)
 
D

Dorka123

Guest
Nie taki późny ten wieczór, na CSI własnie od 20:00 zerkam ;)
Jimmy James, ja też lubię nowsze seriale, ale jednak CSI i NCIS to klasyki, do których zawsze chętnie wracam.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
No coż klasyk klasykowi nierówny, mnie zwyczajnie nudziły (i czasem śmieszyły) kolejne odcinki. Ale jeśli kupi się tę umowną konwencję to spoko, co kto lubi
 

Jankoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
37
True detectiv (zwłaszcza pierwszy sezon) to rzeczywiście zupełnie inna półka, i nie ma co porównywać.
 

domin89

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ostatnio Blindspot zacząłem oglądać. Zaciekawiło mnie jeszcze Wicked City
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie zdecydowanie rządzi "The Killing". Pamiętam że jak zaczęliśmy oglądać z moim chłopakiem to nie mogliśmy się oderwać od telewizora tak nas wciągnęło ;). Oczywiście 1szy jak to często bywa najlepszy.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Warto obejrzeć Falę Zbrodni , Oficera . Drugiego Oficera , Trzeciego Oficera , Pitbulla . Te seriale kryminalne prezentują bardzo wysoki poziom.Pokonują seriale Amerykańskie. Pitbull zawiera prawdziwe wydarzenia i są dostosowane do serialu.Niestety Dawno przestały lecieć . Fala Zbrodni została przerwana ważnym momencie .
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
pan k napisał:
Warto obejrzeć Falę Zbrodni , Oficera . Drugiego Oficera , Trzeciego Oficera , Pitbulla . Te seriale kryminalne prezentują bardzo wysoki poziom.Pokonują seriale Amerykańskie. Pitbull zawiera prawdziwe wydarzenia i są dostosowane do serialu.Niestety Dawno przestały lecieć . Fala Zbrodni została przerwana ważnym momencie .
Zgadzam się..
"Pitbull" ... cos wspaniałego, najlepszy kryminał z polskich produkcji
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja chyba wciągnęłam się w Agentów NCIS. Akurat 3 sezon leci na PULS 2. Książki kryminalne pochłaniałam natychmiast. I od jakiegoś czasu zbierałam się do serialu kriminalnego :D Ten jest genialn!
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Ja właśnie agenci ncis jeszcze raz oglądam tak dla przypomnienia 2 sezon jest świetny o 20:00 dzisiaj też będę czekać:)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Włąśnie i ja oglądam :D Wciąga okropnie. Czasami nawet nie wiem co się dookoła mnie dzieje i mój chłopak się śmieje :D
 

Darek Baranowicz

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
tak NCIS jest super, obejrzałem wszystkie sezony, ale chyba na kolejny się już nie skuszę, bez Dinozzo ten serial nie będzie już taki sam :(
Polecicie jakieś inne dobre seriale?
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Przypadku seriali kryminalny warto obejrzeć Policjanci i Policjantki i dodatkowo warto obejrzeć
Sprawiedliwi Sprawiedliwi wydział kryminalny.
Pierwszy serial ocena 8 na 10.
Zalety
Jest skierowany do wszystkich , ciekawe postacie , sporo humoru i satyrycznych sytuacji ,
wątki osobiste postaci , większość odcinków prezentuje poziom.
Wady
Skierowany do wszystkich i nie ma sadystycznych wątków , zbyt familijny ,
wadą lub zaletą jest charakter edukacyjny .
Drugi serial 10 na 10 bez wad .
Jedyną wadą są sadystyczne wątki i te wątki są bardziej dopracowane niż horrorach.
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Niestety seriale, które zaproponowałeś nie przemawiają do mnie..
 
Do góry