Serce

mir123bych

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
Czy i Was czasami serce boli, nie tylko w przenośni? Nie mam już wf, na uczelnie jeżdżę samochodem, nie ćwiczę i mam głupie wrażenie że może przez to… macie podobnie?
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Mój kolega coś takiego ma. Pamiętam jak kiedyś na lekcji miał atak. Ale jakoś ostatnio nie skarży się na tego typu ból, a aktywny fizycznie to on jest i to bardzo. CHoć twój tryb życia na pewno też ma w tym jakąś przyczynę.
 

mir123bych

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
heh a już myślałem że ja tak tylko mam,

a jak sobie z tym radzicie? To chyba nie jest kwestia przyzwyczajenia
 

emilia0

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Czy i Was czasami serce boli, nie tylko w przenośni? Nie mam już wf, na uczelnie jeżdżę samochodem, nie ćwiczę i mam głupie wrażenie że może przez to… macie podobnie?
Jak może serce boleć? Miałeś biologię? z tego co widzę, to tak....to raczej uczyłeś się o tym.Raczej koło serca coś może Ciebie boleć.... a wydaje się, że to z srecem coś się dzieje.Też mam tak....straszny ból koło serca.Moim zdaniem nie ma na to rady.... rozumiem to tak, jakby miało tak być czasami.Poza tym witam "koelge" z tego samego miasta co ja ;)
 

Ostry92

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
287
Punkty reakcji
1
mnie po wysiłku serce nieboli nigdy tylko kolka łapie :p a serce to mnie też czasem kuje
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
serce NIGDY nie boli , jezeli by cos sie dzialo z sercem to na pewno nie odczuwalbys tego tam gdzie lezy serce tylko bolala by cie reka lub mialbys ucisk w szyji itp... to moga byc jedynie nerwobole!
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
e tam przesadzasz , mowie ci ze nie masz problemu z sercem , ook to wymien swoje dolegliwosci , pierwsza juz znam boli cie serce , co jeszcze?
 
M

Mia

Guest
e tam przesadzasz , mowie ci ze nie masz problemu z sercem , ook to wymien swoje dolegliwosci , pierwsza juz znam boli cie serce , co jeszcze?

nie słuchaj jej bo w koncu na cfmentarzu skonczysz...
jesli masz jakies obawy idx po prostu do l4ekarza.
a jest duze prawdopodobienstwo ze serce boli z braku ruchu- konkretniej niedotlenienia. może by warto czasem wyskoczyc pokopac piłke z kolegami? jak okreslisz ten ból? kłucie /dławienie/ ucisk? promieniuje do żuchwy ? dretwieja ci palce lewej reki?
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
totez pytalam jakie ma dolegliwosci oprocz tego ze czuje kucie w sercu!!! sama mam problem z sercem wiec bardzo dobrze wiem co i jak na temat serca!
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Ostatnio przez kilka dni mnie bolało, jak chciałem na treningu potruchtać sobie (byłem przeziębiony) to od razu czułem ostry ból w płucach i kuło mnie serce. Ale po kilku dniach samo przeszło. Zdarzyło mi się to pierwszy i mam nadzieję ostatni raz. Niezbyt przyjemne uczucie.
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
mam nerwice serca i wypadanie platka zastawki mitralnej - niegrozna choroba ale dokuczliwa , czesto odczuwam kolatanie serca , lek, dusznosci, zawroty glowy , drgawki i migrenowe bole glowy!
 

Kubba

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś także miałem takie kłucia serca... Nie mam pojęcia czym było to spowodowane, ponieważ prowadze dośc aktywny tryb życia...
 

mir123bych

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
@Duda możliwe że to przez grypę miałeś takie objawy
@***KOSMITKA*** brzmi poważnie hii, a jak o siebie dbasz? Ja czytam przepisy sobie o zdrowym odżywianiu, jak się odważę, sam coś sobie zdrowego ugotuję :D
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Akurat problemy z sercem są bardzo nie fajne i najlepiej iść do lekarza żeby się o tym wypowiedział. EKG czy echo serca w końcu nie bolą a mogą wiele wyjaśnić.
 

Verdi

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Czy i Was czasami serce boli, nie tylko w przenośni? Nie mam już wf, na uczelnie jeżdżę samochodem, nie ćwiczę i mam głupie wrażenie że może przez to… macie podobnie?
Ból serce (tzn po lewej stronie) to na ogół jest nerwoból lub też od jedzenia nie odpowiednich potraw - na ogół ostrych i nie trzeba sie tym martwić. Jeśli zacznie boleć po prawej stronie to dopiero zacznij się martwić ;)
Jeśli coś jest nie tak lub masz podejrzenia to idź do lekarza.

Życzę zdrowia:)
 

samanta23

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
mnie na szczescie serce nie boli, ale w mojej rodziny sa przypadki choroby wiencowej wiec ostatnia rzecza, ktora bym radzila jest lekcewazenie jakichkolwiek boli i czekanie az samo przejdzie.
nawet jesli to "tylko" nerwobole to lepiej skontaktowac sie z lekarzem, zrobic rozne badania, zbadac ryzyko zachorowania na choroby ukladu krazenia i zaczac troche wiecej myslec o tym, jak sie odzywiamy, jaki prowadzimy tryb zycia - bo to tak naprawde glownie od takiego codziennego funkcjonowania zaleza nasze problemy z sercem i ukladem krazenia. warto o tym myslec poki jestesmy piekni i mlodzi :D
 
Do góry