Sensation White Czy Black

CiAmCiA

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
:D :D :afro: :afro: :diabel: :daibel2: kture sensation lubicie najbardziej?wykluczam od razu odpowiedz ze obydwa bo było by za łatwo :daibel2: :afro: :desperado: i oczywiscie do swojego wyboru podajcie kilka ulubionych nutek czy secików :daibel2: :D :zakochany: ja wole osobiscie sensation white i najlepiej słucha mi się secik sensation_white_2006_-_megamix-sat-07-02-2006-hsalive :D :D :D
 

Attachments

  • 11vruk4.gif
    11vruk4.gif
    5,9 KB · Wyświetleń: 17
  • clibpic25cs.jpg
    clibpic25cs.jpg
    44 KB · Wyświetleń: 72

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Byłem na Sensation White w polsce i było :cenzura: :)

Odnośnie tematu to bardziej podobają mi się sety z Sensation White, ponieważ są mniej "hardcorowe" niż na Black - harsyle, hardtrance nie, nie to nie dla mnie. Za ostre ;)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Impreza kozacka na maxa. Wkonńu moje wybredne gusta imprezowe zostały zaspokojone szkoda że to nastąpiło dopiero po 4 latach mojego eventowego imprezowania ;]

Mógł bym pisać same syperlatywy, idealnie dopracowany dźwięk, zero pogłosu, ani niesienia się po hali, laserki wymiatające na maxa, światła może nie na bardzo wysokim poziomie ...Intra to istna bajka, ciarki do teraz mi przechodzą, pirotechnika idealnie zgrana z dźwiękiem i światłami-rewelacja :)

Tego się nie da opisać. Trzeba było być właśnie tam tego wieczora żeby doznać tą niesamowitą moc. Gdy już na scenę wkroczył Angelo Mike i zaczął swój wieczór to zapomniałem o małych niedociągnięciach jak np. haosu panującego przed koncertem z powodu żetonów ale takto po za tym wszystko inne :eek:k:
i to bardzo za rok moze uda mi się wyruszyc tylko nie na polską edycje
O tak! Bardzo bym chciał pojechać na Hale Arena w Amsterdamie. Tam to dopiero się dzieje :eek:
 

sOoKaAl

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wolę Sensation White :) Chciaż hardtrance i hardstyle też słucham, ale Gabber? Nie... :/ SW !! :)
 

zer0cool

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Rogów
oczywiście Sensation Black...hardstyle i te klimaty :D a slucham oficjalnych plyt z SB Belgium.
 

LubiszToSuko

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
85
Miasto
CK
Black :lol:
choć nie pogardze zaproszeniem na White do Amsterdam ArenA :D



Sensation_Black_2005_-_The_Prophet_Live
Sensation_Black_2005_-_Yoji_Biomehanika_Live
Sensation_Black_2005_-_Outblast_Live


:walkman: :klaniasie: :sexy: :zakochany:
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
kiedyś white...uwielbiałem te transówki!! teraz tez moze byc...ale Black...mmm...te brzmienia...człowiek ewoluuje i z czasem wybiera cos mocniejszego! Na Black mozna poskakac!
 

wariatka0605

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie Black. Na White już byłam:) I powiem szczerze, że polskie Sensation się chowa choćby do czeskiego. A co do Black? Jeśli kiedyś zrobią Polską edycję to napewno się pojawię. A White z trance'owej imprezy zaczyna robić się bardziej house'owy...
 

jamnik

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
stary!!!;p ja w tym roku niestety nie dam rady jechac na sensation white bo ooncze szkole w tym roku ale za to jade w lipcu do amsterdamu na sensaton:D:D i spelni sie moje najwieksze mazenie :rotfl2: white jest duuuzo lepsze jak dla mnie od black;d bo nie slucham na codzien muzyki takiej jaka jest na black;p ale nie jest wykluczone ze nie zachacze w amsterdamie jeszcze blac;p ale to juz by bylo za duzo hajsu potrzebne;/ co do kawalkow to na www.youtube.pl jest ich pelno;p pozdro
 

Draniu78

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Piechowice (Doloślaskie)
Dokładnie jest tak jak tutaj Większość Wypowiedzi..Wszystko zależy kto jaki klimat lubi.. Czy Hard Czy terz Trance lub Progressive połączone z House'em.Osobiście wole jednak Sensation White..Szkoda tylko ze nie miałem okazji być na chociaż jednej imprezie w Polsce..No Coż pozostaje mi tylko nacieszyć oczy i uszy oglądając filmy z tych imprez :)
 

magda_79

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
witajcie;)
mam pytanko czy byl ktos z Was na sensation white w Amserdamie?
wybieram sie w tym roku i chcialam sie dowiedziec jak to wyglada...
czy na prawde jest rewelacyjna impreza tak jak wszyscy mowia...?
 
Do góry