sen

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Miałem ten sam sen dwa może trzy razy,już nie pamiętam dokladnie.Miałem wtedy chyba 6 lat.Stałem na dużym rynku jakiegoś miasta.Ubrany byłem w taką zieloną kurteczkę jaką wtedy nosiłem.Ale ci ludzie na tym rynku nie byli wspólcześni,były takie wozy konne drabiniaste. Samochodów chyba nie było .Mógł to być XIX wiek. :niepewny:
Bardzo często myślałem i nadal myślę o tym śnie.I tak przychodzi mi na myśl,czy ja nie żyłem w tamtych czasach.Czy ten chłopiec,który tam stał,koło takiego grubego słupa to nie jest moje wcześnejsze wcielenie.
Jako katolik nie powinienem wierzyć w reinkarnację,ale to coś nie daje mi spokoju,tzn.często wracam do tego snu.;)
 
M

MacaN

Guest
Kto wie, jak to jest z tą reinkarnacją... kiedyś czytałem o takim zdarzeniu, że kilkuletni chłopiec ciągle widział we śnie jakiś dom w Australii i twierdził, że żyje już 2 raz. W końcu rodzice pojechali z nim do tego tomu i okazało się, że znał go jak własna kieszeń, wiedział nawet o schowkach, przejściach o których nie wiedzieli właściciele domu :mruga:

A tak odnośnie snu, to zauważyłem że najdziwniejsze ale najciekawsze zarazem sny zdarzają mi się, gdy słucham muzyki, a raczej gdy muzyka się wyłączy, bo gdy słucham muzyki to nigdy nie zasnę, lecz mam tak zrobione playlisty, że czasem jest piosenka która została przeniesiona gdzieś i wtedy aby dalej leciała muzyczka to muszę nacisnąć guzik w telefonie jakikolwiek. Kiedy słucham długo muzyki i przestaje ona grac to zasypiam w ciągu dosłownie paru sekund i wtedy mam niesamowite sny i do tego tak głębokie, że bardzo ciężko mnie wybudzić.
 

DamianSlayer

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań/Wieluń
dokladnie. wszyscy umrzemy jednakowo i zobaczymy co jest po smierci. jakies klotnie o wersje boga sa zalosne. tak samo jak wojny religijne.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
No dobra, ale to temat o snach i proszę, aby tak pozostało.
 

maciek91

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
A pro po snów ktoś wierzy w świadome sny- na czym to polega, co to tak naprawdę jest ?
 

Active_Angel

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
228
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Universe
A ja kiedyś miałam sen, że gonił mnie wielki, żółty i obleśny wąż. Na następny dzień dokładnie tą samą drogą gonił mnie jakiś rottweiler. Dosłownie w ostatniej chwili zamknęłam mu drzwi przed nosem. Miałam więcej takich snów z wężami i mogę powiedzieć z cała pewnością, że wąż w śnie oznacza niebezpieczeństwo na jawie. I to jest sen proroczy. BB)
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Sen sprzed wieluu lat:

śnię sobie, że idę w kierunku długiego czerownego mostu, przejeżdża nim autobus, gdy jestem blisko tego mostu widzę jakiegoś gościa, który gdy przechodzę koło niego to mnie zaczepia, albo chcę mu pomóc albo się z nim kłócę już nie pamiętam, chyba dochodzi do szamotaniny.... mniejsza z tym.

Parę lat później jadę do łodzi na rozmowę kwalifikacyjną, wysiadłem nie na tym przystanku co trzeba, ale że miałem czas to postanowiłem iść na czuja z buta. Jestem pierwszy raz w Łodzi więc nie znam drogi ale tak z grubsza na podstawie tego co zdołałem z mapy wyczytać i zapamiętać. I tak sobie idę, zbliżam się do mostu, przejeżdża autobus.... i w tym momencie uświadamiam sobie, że jest to ten sam most, z tego snu, identyczny, nawet autobus ten sam... Jednak pod mostem nikogo nie spotkałem.


Co do snów ogólnie, to tylko odzwierciedlenie naszego życia tutaj, niekiedy abstrakcyjne sytuacje, coś w stylu symulatora, jak byśmy postąpili w jakiejś sytuacji, dzięki czemu można siebie bliżej poznać. Jednak odradzam stanowczo zabawę w interpretację snów i zabawy z sennikami i innymi pierdołami, bo to świadczy tylko o braku zaufania Bogu.
 
M

MacaN

Guest
A macie może coś takiego, że w śnie w pewnym momencie coś się dzieje i przez ułamek sekundy zdajecie sobie sprawę z tego, że śnicie i próbujecie się obudzić, ale nie możecie ? Nie możecie otworzyć oczu i macie problem z oddychaniem ? Ja tak ostatnio miewam i szczerze mówiąc boję się tego, bo po obudzeniu naprawdę ciężko mi oddychać i to nie przez zatkany nos, nawet ustami nie mogę tego zrobić. Po prostu jakby coś mnie ściskało za płuca i nie mogę nabrać powietrza. Mija to po kilkunastu sekundach po przebudzeniu.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Mam takie sny w których dokładnie zdaję sobię sprawę z tego,że śnię-mówię sobie to tylko sen,jak jest zły .Przyjemne sny próbuję przedłużyć -nie chcę się obudzić.Najciekawsze jest gdy śni mi się zmarła Mama,wtedy też dokładnie wiem ,że nieżyje i tak bardzo chłonę każdą chwilę spędzoną z nią we śnie.Czasami mocno ją przytulam -tak do bólu,bardzo chcę ją poczuć.Fajnie ,że możemy śnić.
 

Active_Angel

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
228
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Universe
A macie może coś takiego, że w śnie w pewnym momencie coś się dzieje i przez ułamek sekundy zdajecie sobie sprawę z tego, że śnicie i próbujecie się obudzić, ale nie możecie ? Nie możecie otworzyć oczu i macie problem z oddychaniem ? Ja tak ostatnio miewam i szczerze mówiąc boję się tego, bo po obudzeniu naprawdę ciężko mi oddychać i to nie przez zatkany nos, nawet ustami nie mogę tego zrobić. Po prostu jakby coś mnie ściskało za płuca i nie mogę nabrać powietrza. Mija to po kilkunastu sekundach po przebudzeniu.
To może mieć związek z paraliżem sennym. Nie radze otwierac wtedy oczu bo jeśli nie wiesz co to jest paraliż senny a jesteś osoba wrazliwą, która boi sie ogladania horrorów, to może ci siąść tak troche na psychę :D przez dwa dni podczas zasypiania i budzenia sie , albo leżenia w łóżku :D A jeśli kochasz horrory i adrenalinę to zyczę miłej zabawy z otwarymi oczami, bo niektóre zjawy czasami zamiast zostać we snie to przedzieraja się w realny świat :D Ale uwaga , to tlko iluzja, zwykłe "zaciecie" się mózgu :D Nie ma sie czego obawiać :D

Mam takie sny w których dokładnie zdaję sobię sprawę z tego,że śnię-mówię sobie to tylko sen,jak jest zły .Przyjemne sny próbuję przedłużyć -nie chcę się obudzić.Najciekawsze jest gdy śni mi się zmarła Mama,wtedy też dokładnie wiem ,że nieżyje i tak bardzo chłonę każdą chwilę spędzoną z nią we śnie.Czasami mocno ją przytulam -tak do bólu,bardzo chcę ją poczuć.Fajnie ,że możemy śnić.
Sen to taki wymiar gdzie nasi świetej pamięci bliscy są w stanie przekazywać nam różne rzeczy, ostrzegaja nas, łączą się z nami i wten sposób pokazują, że tak naprawdę nigdy nie umarli, bo ich dusza żyje i jest nieśmiertelna. :)
 

Monarchy

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2013
Posty
15
Punkty reakcji
1
Moja ciocia miała sen, że jej koleżanki syn pokazywał jej jak się wiesza, następnego ranka miała telefon że się powiesił.
 

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
Kiedyś miałam cyklicznie powtarzający się sen o cmentarzu i gałęziach które nagle zaczynają porastać całe niebo i zakrywać też, po czym miałam wrażenie, że się duszę i wtedy za każdym razem się budziłam.
 

blackcat85

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja śniłam kilka razy o tym, że spadam w przepaść i za każdym razem się nagle budziłam.
 
Do góry