Semilac konkrety

Minzy

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
[SIZE=10.5pt]Czy któraś z Was używa lakierów hybrydowych z semilac i może coś na ich temat powiedzieć?[/SIZE] [SIZE=10.5pt] chętnie bym poczytała na temat tej marki[/SIZE] [SIZE=10.5pt]Jaka bazę do tego polecacie itd.?[/SIZE]
 

45Anneta

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Najlepiej kupić cały zestaw semilac. Ma dobrą cenę iz awiera wszystko czego potrzebujesz, także bazę :) generalnie ta marka jest super na użytek własny. na ich stronie znajdziesz cała instrukcję jak robić hybrydki :) ja używam S od roku, kolorki są super, hybrydę nosze zazwyczaj 2 tyg i zdejmuję ze względu na odrost.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Dostałam w prezencie od chłopaka teraz nie dawno na imieniny Zestaw startowy do wykonywania i usuwania manicure hybrydowego Semilac. Cały zestaw zawiera : Zawiera: lampę UV 36 W 4-żarówkową , Semilac® Base/Top 2 in 1 7 ml, Semilac® kolor 007 Pink Rock - 7 ml, odtłuszczacz Nail Cleaner Pure 50 ml, Semilac® Acetone 50 ml, waciki bezpyłowe 250 szt., Semilac® Striper, blok polerski, 2 pilniki do paznokci. To był mój najpiękniejszy prezent od faceta, dlatego bo przydatny a nie kwiaty które i tak za tydzień zwiędną :) Teraz już nie chodze do kosmetyczki, tylko robie sobie sama, zawsze oszczędnośc czasu i kasy....Prawda
 

Attachments

  • zestaw-semilac-2-lampa-uv-36-w (2).jpg
    zestaw-semilac-2-lampa-uv-36-w (2).jpg
    173 KB · Wyświetleń: 0

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Ja używam semilaca, mam bazę i top tez od nich, aceton i odtluszczacz kupuje z Diamond Cosmetics czy jakoś tak. Coś, co zauważyłam to po dłuższym czasie stosowania bez przerwy paznokcie robią się takie krzywe, w sensie takie.. No np zauważasz garba na paznokciu.
W zasadzie może zapytaj o to, co konkretnie chcesz wiedzieć, to pewnie będę mogła powiedzieć.
 
A

amisia

Guest
Na pewno nie kupuj bazy i topa 2w1. Strasznie się rozpływa na paznokciach. Wcześniej jak chciałam sobie zrobić paznokcie tym 2w1 i wsadziłam rekę pod lampę to zaczęły mnie piec paznokcie. Nie wiem czym to było spowodowane ale uważaj na te lakiery. Moja siostra wcześniej ich używała a teraz ma na nie uczulenie. Mi zaczeły szybciej odpadać i odpryskiwać. Od tamtej pory przerzuciłam się na równie profesjonalne z MakeAR. Akurat na moich paznokciach trzymają się najdlużej
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Dośc długo korzystam z zestawu Semilac, może nie jestem jeszcze dobrze wprawiona ale jeśli mam jakis problem zerkam np: tutaj https://www.youtube.com/watch?v=_2O8leV2aRQ - Nakładanie lakieru albo https://www.youtube.com/watch?v=sg7oNbpIZAE Bezpieczne usuwanie manicure hybrydowego , te krótkie filmiki naprawdę sa bardzo pomocne dla początkujących:) polecam Ci mi pomogły
 

Katrinka777

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja miałam od początku makear, więc nie za wiele wiem o tej firmie. Moja koleżanka jednak mówi, że za nią nie przepada...
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Ja używałam shellac, później długo neonail, zamawiałam na topdrogeria.pl ale zaczęli mieć semilac na promocjach też, więc zamówiłam sobie dwa na próbę i jeszcze gratis dostałam. Od tamtej pory już tylko go zamawiam, bo moim zdaniem jakościowo jest faworytem.. A poza tym się reklamują jako jedyna firma taka na szeroką skalę, co oznacza, że mają sporo użytkowniczek zadowolonych, skoro firma zarabia kokosy...
 
Do góry