Seksualnosc-to co sie stalo z kobietami i facetami w USA

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
Nie chce reklamowac gazety wiec nie podam jej nazwy. W jednym z tygodnikow politycznych jest poruszany temat seksualnosci osob w USA. Polecam przeczytanie. Chcialem poruszyc temat tego co sie dzieje z ludzmi gdy przepisy reguluja intymna strone zycia. Panuje tam straszak w postaci molestowania seksualnego, dzieci od wieku 7 lat juz moga wyladowac w poprawczaku. Np 6 letni chlopak wlozyl 2 palce za gumke spodniczki i zostal zawieszony na 3 dni. a 10 letni zalecajac sie do kolezanki z klasy zdenerwowal mame tejze i zglosila do sadu sprawe o molestowanie... Przez takie traktowanie seksualnosci w USA kobiety dopiely swego - meszczyżczyżni zaczeli sie ich bac, wyjasnia to zjawisko coraz wiekszej ilosci ludzi samotnych i tego ze amerykanie nie szukaja zon u siebie tylko za granica.

co o tym myslicie ?


W magazynie podany jest interesujacy przyklad kolezanka (amerykanka) jednego z wykladowcow przyjechala do polski na wyklad i po wykladzie dostala kwiaty zareagowala histeria...
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
A ja myślałam, że Ameryka to Oaza Seksu! :lol:
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
no to sie mylilas ja juz slyszalem od kumpla co tam byl ze nie jest tam rozowo ale to co przeczytalem niezle mna wstrzasnelo
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
dziwne to troche jakos nie moge uwierzyc jednak wszystko d asie wytrenować nawet zachowanie ludzi :/
 

Carbon

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Ja mam tylko jedno pytanie, które brzmi nie co się dzieje w USA?
Tylko kiedy USA się pogrąży...? ;]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Zdziwiło mnie to, przyznam szczerze. Na większości komedii dla młodzieży produkowanych w USA, sex jest tam na porządku dziennym, że aż się tworzy taka mentalność, że jak już wspomniała Jera - "Ameryka to oaza sexu".
Z drugiej strony, mowa tutaj o małolatach, a owe filmy pokazują życie głównie w collegu/szkole średniej. Ale z trzeciej strony, filmy to fikcja, ale stereotypy pozostają.
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
wyrastasz w takimk srodowisku pomysl taki dzieciak ktory w wieku 7 lat pojdzie do poprawczaka albo do sadu za dootkniecie kolezanki bedzi emial uraz do kobiet a jego koledzy tak samo jak pokaza to w tv to wszyscy jesli bys wyrastal w takim otoczeniu to masakra. W gazecie sa przyklady ze np manager nie zamyka drzwi do swojego gabinetu jesli wejdzie tam kobieta , nei jedzie winda sam z kobieta itd to jest chore...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Kszaczek, z szybkością jaką polskie media robią polskiej młodzieży pranie mózgu to niestety wątpie w to byśmy tego nie dożyli.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
mi się wydaje, że baby znalazły ujście dla swoich kompleksów, oraz pozbywania się natrętów, albo partnerów którcyh już nie chcą. Pewnie wielu facetom nawet do głowy nie przyjdzie molestowanie czy jakieś inne takie, a baba sobie coś uroi (żeby może podwyższczyć swoją samoocenę ) i potem dzieją się takie cyrki :D
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
ale to jest przerażające... Takie podwyższanie swojej samooceny kosztem zgnojenia drugiego człowieka.
Straszne jest ogolnie to co tam dzieje się z ludźmi. Wyścig szczurów, zastkarżanie o byle :cenzura: itd itp ...
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
mi się wydaje, że baby znalazły ujście dla swoich kompleksów, oraz pozbywania się natrętów, albo partnerów którcyh już nie chcą. Pewnie wielu facetom nawet do głowy nie przyjdzie molestowanie czy jakieś inne takie, a baba sobie coś uroi (żeby może podwyższczyć swoją samoocenę ) i potem dzieją się takie cyrki :D


jasne natreci juz nie podchodza ale nomalni faceci tez, kobiety maja tam problem ze znalezieniem meza, pozatym przez ich "histerie" + faceci tam sa bardzo kobiecy (uogolniam) = duzo rozwodow


ale to jest przerażające... Takie podwyższanie swojej samooceny kosztem zgnojenia drugiego człowieka.
Straszne jest ogolnie to co tam dzieje się z ludźmi. Wyścig szczurów, zastkarżanie o byle :cenzura: itd itp ...

tak tam jest niestety, a potem sie tam kobity dziwia ze faceci boja sie usmiechnac
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
:lol: a ja zrobiem reklame a co ... arykuł ten pochodzi z Polityki :p
a reklamuje bo to za******* gazeta !!!!! :D

enylej ... Tam rzadko kto zbliza sie do dzieci. Nawet ojcowie maja z tym problem. pozatym kobiety nauczyły się to dobrze wykorzystywać...
A co sądzicie o tym że na plażach w USA nawet 3letnim dziewczynką zakłada się staniki?? Ciężko mi to zinterpretować bo mam mieszane uczucia. Z jednej strony to może być proba zabezpieczenia się przed pedofilią. Ale zdrugiej to zaczyna sie jakaś psychoza tworzyć na granicach fobii społecznej ... nie wróży to nic dobrego.Może zaowocować tylko kolejnymi rygorystycznymi rozwiązaniami prawnymi.
Co sądzicie ???? :papa:


:papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
No i kolejny wspaniay przykład American dream :| Ludzie tam dla mnie przynajmniej mają straszną mentalnośc. Jak ja byłam dzieckiem ,to nikomu nie przeszkadzało to ,ze ojciec zrobił mi fotkę w wannie do albumu rodzinnego! Albo że ojciec mnie mył, przewijał, karmił, całował w czółko na dobranoc, tulił.... To było NORMALNE! Eh, wydaje mi się, że to nie tyle wina kobiet co mediów.
Moja wizja tego co tam sie dzieje : najpierw był szał na wolną miłość, sex z kim popadnie (dowód - filmów pokoju american pie produkuje się coraz mniej, a american pie część pierwsza jest już dość starym filmem :p) A teraz nagle władze stwierdziły, ze coś tutaj jest nie tak jak być powinno. Faceci zaczęłi być zbyt pewni siebie, kobiety zaczęły się bać i zdrowo przeginać. Media nagle przerzuciły się na pokazywanie pedofilii, morderócw, gwałcicieli i molestowania.
Kurde ogólnie to ta Ameryka jakaś chora jest -.-" Nigdy ich nie lubiłam xD
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Niby ciągle się o jakieś molestowania oskarżają, ale jak już wspomnieliscie Ameryka zawsze uchodzila za oaze sexu.W wieku 14 lat to już ciężko żeby dziewczyna była dziewicą...I co to sie wogole na tych amerykanskich imprezach wyprawia.Głowa mała :/
Oskarżyć 6 czy 10latka za molestowanie???? Chore to jest.Przecież w tym wieku to on nawet nie wie co do czego służy.Włożenie w przedszkolu reki za spodniczke to juz molestowanie? W końcu ja też sie bawiłam w dziecinstwie w doktora...Musze zaskarżyć moich kolegow :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Też musze zaskarżyć Qmpli ... teraz po tylu latach sie dowiaduje że to nie byli lekarze... :lol: :D a tak na serio to przecież śmieszne , tragiczne i załosne. Prawo zabiera sie za takie maluszki ? No bez żartów prosze... To już rola w tym rodziców żeby ywarzać na swoje nastoletnie pociechy ( chciaż wiem jak trudno upilnować dzieciaka , bo zawsze można "obejść" jakoś barierę ).
 
Do góry