Seksowny umysł.

C

Czart

Guest
Rozwinę.

Na jakimś forum czytałem wypowiedzi kobiet odnośnie przystojnych mężczyzn. Można było z nich wywnioskować, że "troszkę ładniejszy od diabła" jest lepszym materiałem na męża z tego względu, iż nie rzuca się on tak w oczy, nie zwraca większej uwagi płci pięknej. Nie trzeba być o niego aż tak zazdrosnym.

Oczywiście nie myślę tak. Nie uprzedmiotawiam kobiet, nie odmawiam im wolnej woli, nie uważam iż można "p:cenzura: yć" komuś kobietę (jak własność, rzecz, jak coś, co nie jest zdolne do podejmowania decyzji).

Jeśli właśnie tak zostało to odebrane, przepraszam. Nie chciałem nikogo urazić.
 
0

03092010

Guest
Czart napisał:
Na jakimś forum czytałem wypowiedzi kobiet odnośnie przystojnych mężczyzn. Można było z nich wywnioskować, że "troszkę ładniejszy od diabła" jest lepszym materiałem na męża z tego względu, iż nie rzuca się on tak w oczy, nie zwraca większej uwagi płci pięknej. Nie trzeba być o niego aż tak zazdrosnym.
Chyba musialy pisac to nie wierzace w siebie kobiety. Mam nadzieje, ze rozwijac nie musze.



Czart napisał:
nie uważam iż można "p:cenzura: yć" komuś kobietę (jak własność, rzecz, jak coś, co nie jest zdolne do podejmowania decyzji).
Mozna. Ale nie nazywalabym ich kobietami.



Czart napisał:
Jeśli właśnie tak zostało to odebrane, przepraszam. Nie chciałem nikogo urazić.
Nie uraziles.
 
Do góry