Seksowna bielizna

Status
Zamknięty.

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Mojemu facetowi podoba się bielizna w takim stylu. Mam ten pas do pończoch i jest świetny, bardzo miły materiał.
Firma to Corin.

corin.JPG
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
A co myślicie o czymś takim? http://marable.pl/BIELIZNA/BIELIZNA-EROTYCZNA/Seksowne-Koszulki/Kabaret.html
Chodzi mi o coś takiego co będzie właśnie co nie co odkrywało :p Też chcę zrobić komuś niespodziankę... :>
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
no nie wiem, to chyba zbyt wiele odsłania. Mi sie podoba taki komplet http://c.wrzuta.pl/wi14825/4ae93d55001200244fdcaff8/seksowna_bielizna_damska
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
A co myślicie o czymś takim? http://marable.pl/BIELIZNA/BIELIZNA-EROTYCZNA/Seksowne-Koszulki/Kabaret.html Chodzi mi o coś takiego co będzie właśnie co nie co odkrywało :p Też chcę zrobić komuś niespodziankę... :>
Eee fajna. Właśnie fajnie prześwitująca, ale teoretycznie kobieta przecież jest ubrana :027:
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja lubię gorsety + majtki + pończochy albo jakieś fajne koszulki. Nie za dużo odsłaniające, żeby bardziej kusiły ;) Moje propozycje poniżej :)
 

Attachments

  • 20121123_kosz.jpg
    20121123_kosz.jpg
    112,4 KB · Wyświetleń: 13
  • Bielizna_Gorteks_Kiki.jpg
    Bielizna_Gorteks_Kiki.jpg
    376,4 KB · Wyświetleń: 19
M

maniek04

Guest
Ja kupiłem mojej żonce w Telimenie - Internetowym sklepie z bielizną taki komplet. Zadowolona z niego, ale jakby nie pasował to zawsze mogłem zwrócić bez żadnych problemów.
 

Attachments

  • 5953_1.jpg
    5953_1.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 13

AgataB

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Alyshia w 100% zgadzam się z Tobą gorset + majteczki + pończochy to jest chyba najseksowniejsza bielizna :)
A jeżeli chodzi o zdjęcia to ten gorset jest mega :)
 

Karolczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Uważam, że gorsety, koszule nocne oraz stringi, a do tego pończochy oraz seksowne buty na pewno spodobają się facetowi. Nie ważne jak bardzo będzie wybredyn. Kobieta w takim zestwie po prostu musi się podobać i działać na mężczyzn, no chyba, że sama dziewczyna nie ma w sobie tego czegoś...ale sam strój na pewno nie odejmie uroku :)

polecam fajny materiał:
http://elegantsuitup.blogspot.com/2012/12/damskie-ponczochy-dziewczyny-w.html
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Bardzo podobają mi się Wasze propozycje, szczególnie ten komplet, który zaprezentował Maniek :). Ja ostatnio sprawiłam sobie (i pewnie nie tylko sobie ;)) taki oto komplet:
1008-violet-01_1.jpg

Na szczęście nie wydałam na niego majątku, bo kupiłam go po obniżce w internetowym outlecie :)
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Midsummer bardzo ładny gorset :)
ja też mam nowy gorset i też kupiłam na promocji :) za połowę ceny w sklepie internetowym Corin :) do tego kupilam majteczki :) mina mojego chłopaka bezcenna :)
 

Attachments

  • 634662973317209048hgfhg.jpg
    634662973317209048hgfhg.jpg
    109 KB · Wyświetleń: 8

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
oaza, to co wkleiłaś mega mi się podoba, bo ogólnie jakoś tak gustuję w gorsetach i wolę to niż np stanik i stringi jak autor wątku pisał ;)
 
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
Haleczki są super, ale do określonej sytuacji, tzn wieczorem się przebierasz, idziesz do łazienki i wyskakujesz w takim czyms...
Jeśli to ma być zaskoczenie to proponuję komplet stanik + majteczki z czarnej koronki i do tego pończochy, bo jest element odkrywania, zaskoczenia. Można najpierw wsiąść do samochodu, albo usiąść tak, żeby co nieco odsłonić, wiesz co mam na myśli ;) Może być też pas do pończoch, ale od się dość odznacza pod ubraniem... I mała porada: jesli pas do pończoch, to koniecznie majteczki wiązane na boku, bo inaczej pozbywanie sie ich będzie problematyczne :D
Możesz też zainwestować w piękne, wzorzyste bodystocking
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
mnie urzekł ten. były jeszcze piękniejszy jakby był czarny
 

Attachments

  • Gracya_147_18249.jpg
    Gracya_147_18249.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 9

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Oooo ta ostatnia propozycja idealna na noc poślubną :D Właśnie czegoś w tym stylu szukam! :)
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
oaza, to co wkleiłaś mega mi się podoba, bo ogólnie jakoś tak gustuję w gorsetach i wolę to niż np stanik i stringi jak autor wątku pisał ;)

Madzia zaobacz cenę tego gorsetu to Ci się jeszcze bardziej spodoba :)
czaiłam się na niego więc jak obnizyli cenę o połowe od razu zamówiłam :)
http://www.sklep.corin.eu/produkt/94/28318/gorset_amethyst_18969.aspx
 
Status
Zamknięty.
Do góry