seks z przyjacielem byłego

Asiura92

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2011
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zachodniopomorskie
ostatnio spotkałam się z przyjacielem mojego byłego narzeczonego by wypić wino, pogadać pierwszy raz na spokojnie, by imię Tomek nie wywoływało we mnie łez od słowa do słowa zaczęliśmy rozmawiać o tym co lubimy w łóżku itp. po chwili znaleźliśmy się razem w łóżku było cudownie, ale teraz dociera do mnie,ze zrobiłam coś co było dla mnie nie do pomyślenia ponieważ mam zasadę,że byłego koleżanki czy przyjaciela swojego byłego no niestety ale w łóżku nie chcę widzieć, a jednak wtedy chciałam a wręcz byłam szczęśliwa od dłuższego czasu nareszcie byłam szczęśliwa i nie myślałam o tym co było ..a jak wy uważacie czy zrobiłam coś złego skoro z moim byłym narzeczonym nie łączy już nas nic on sie przeprowadził zagranicę i tam żyje i choć czasem wspomni,że chciałby spróbować jeszcze raz to wiem,że nie miałoby to sensu. A może to tylko pogląd nas kobiet,że nie powinnyśmy i jest to złe...?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Skoro nie jesteś w związku i on też nie -to co za róznica,że to przyjaciel byłego.Jedyne ryzyko,że mu o tym powie i będzie ci głupio.Szybko wskakujesz facetom do łóżka -problem twojej moralności to tylko twój problem,lub nie jeśli Ci z tym dobrze.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Przepraszam,napisałaś o spotkaniu i po chwili byliście w łóżku-o to mi chodziło,a nie ile minęło od rozstania z chłopakiem.
 

Aliali

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
widocznie was do siebie ciagne. Oj głowa do głory jestes wolana, młoda, to twoje zycie ;)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Jesteście dorośli,sama musisz ocenić czy dobrze ci z tym czy nie.Fakt-faceci się czymś takim nie przejmują-z regóły.
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
Lubie kobitki ktore szybko do lozka wskakuja, nie czepiaja sie i nie udaja potem swietych. Sa potrzebne.

pozdrawiam,
 

xlops

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
To wasza decyzja i to Twoja decyzja z kim pójdziesz do łóżka. Jednak mam wrażenie, że Twój ex nie ucieszy się, że jego przyjaciel poszedł z Tobą do łóżka, zwłaszcza, że napisałaś, że chciałby jeszcze raz spróbować.
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
To ty decydujesz z kim i kiedy pójdziesz do łóżka. Ale jeśli ty nie jesteś w związku i on też i was ciągnie do siebie to to róbcie w końcu to wasza sprawa z kim sypiacie. Jeśli nie jesteś w związku to się nic złego nie stało jedynie to troche może być Ci w styd kiedy twój były chłopak się o tym dowie.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Eeeee spokojnie.
W połowie popieram sewannę:
Skoro nie jesteś w związku i on też nie -to co za róznica,że to przyjaciel byłego
Jesteście duzi, jeśli jesteście w stanie podjąć ryzyko swej zabawy możecie bawić się do oporu.
Jeśli często się z nim spotykałaś, to może wasz etap znajomości wskoczył na "wyższy etap" xD?
A może nie?

Wiem jedno - nie masz co się czuć głupio wobec byłego, bo to jest Twój były, Twoja przeszłość, nawet gdybyście do siebie wrócili, bo przecież teraz jesteś wolna i możesz robić to co uważasz za słuszne.

Kwestia kaca moralnego to osobne zagadnienie.
 

Griffith

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
50
Punkty reakcji
0
Dziwne rozterki. to, że przespałaś się z kolegą byłego nie oznacza, iż zrobiłaś coś nie w porządku. Oboje nie jesteście razem, więc o co chodzi?
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Dokładnie, niby czemu ma być autorce wstyd przed byłym? Były jak sama nazwa wskazuje BYŁ a nie jest więc nie ma co dramatyzować :)

Kobieta też ma swoje potrzeby a seks i bliskość należy do jednej z nich :)

Wstyd to jej może być przed tym chłopakiem, jeśli wyjdzie z tego jakaś niezręczna sytuacja i wynikną jakieś niejasności... a tak to nie powinna się tym przejmować :)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Ma 20 lat, jest wolna, nie lubi zbytnio przeciągać kwestii łóżkowych - każdy żyje jak lubi. Co do byłego - to były i tyle. Każdy ma własne życie seksualne - trudno, żebyś była w celibacie i oglądała się na byłego.
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
mam zasadę,że byłego koleżanki czy przyjaciela swojego byłego no niestety ale w łóżku nie chcę widzieć
i dlatego zgasiłaś światło? :D

znaczy że co, bzyknęłaś się z facetem, który był waszym znajomym i teraz masz dylemat, że uważa cię za szmatę? no coż, może to jest dżentelmen (którego szuka Sewanna) i nie poleciał od razu do byłego, żeby się pochwalić ;)
 

Asiura92

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2011
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zachodniopomorskie
no i tu się łudzę,że nie poleci się pochwalić bo chyba z ich przyjaźni małoby zostało, co do przeciągania właśnie zazwyczaj przeciągam, ale w ciężkich chwilach po rozstaniu z narzeczonym on był obok zbliżyłam się do niego i jakoś wszystko się poniosło dalej samo, a najgorsze jest to,że jak powiedziałam,że chcę o tym zapomnieć i aby on to samo zrobił to stwierdził, że on nie chce zapominać a tym bardziej kończyć tego etapu znajomości i cofnąć się o ten krok do tego co było tylko co jakiś czas wtrąca mi swój komentarzyk
 

art. no

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
75
Punkty reakcji
2
no i tu się łudzę,że nie poleci się pochwalić bo chyba z ich przyjaźni małoby zostało
Dlatego uważam, że problem powinien mieć ten z którym spałaś. Nie sypia się z kobietą przyjaciela/brata nawet jeśli ona jest już eks. To takie mocno nie w porządku. To taka niepisana zasada w niektórych 'społecznościach' :)
 

Asiura92

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2011
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zachodniopomorskie
nie chcę stracić przyjaciela przez jego chęć pochwalenia się choć wcale nie widzę powodów by coś takiego robić bo co to za powód by opowiadać może jeszcze z poczuciem dumy

a no i jeszcze wczoraj spotkaliśmy się ze znajomymi wspólnymi i gdzieś patrząc na mnie wstawiał swoje trzy grosze " nawet nie wiesz jak pociągająca" "a jak smaczna" itp itd całe szczęście się ogarnął widząc moje niezadowolenie
 

art. no

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
75
Punkty reakcji
2
a no i jeszcze wczoraj spotkaliśmy się ze znajomymi wspólnymi i gdzieś patrząc na mnie wstawiał swoje trzy grosze " nawet nie wiesz jak pociągająca" "a jak smaczna" itp itd całe szczęście się ogarnął widząc moje niezadowolenie
Mam wrażenie, że podniecasz się tym, że ktoś chciał Cię zaliczyć..?
 

Asiura92

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2011
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zachodniopomorskie
słuchaj chyba nie należę do takich o ile wiem wcale mnie to nie jara i denerwuje mnie fakt gdy w naszym gronie wspomina coś na ten temat

gdybym jarała się tym to bym poszła pogadać ze wspólnymi znajomymi jak to było fajnie bzyknąć się z nim,ale ja wręcz przeciwnie chciałabym aby on nie wracał do tego co chwila bo nic to nie daje jeszcze jakby to mnie podniecało to miałabym o połowę mniejszy problem i nie miałabym kaca moralnego, a człowiek czasem aby pozbyć się tego kaca musi z kimś porozmawiać i z osobami postronnymi których się nie zna i jest się w jakimś stopniu anonimowym jest łatwiej
 
Do góry