SE xperia neo v czy SE walkman live

Wiktor Mastalerz

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam małe pytanie :

Moja mama za niedługo bierze telefon w T-Mobile ( ma abonament 59zł + 10zł ). Jest ich klientem od dawna i może wybierać wśród wielu telefonów za złotówkę. Sęk w tym, że moja mama nie lubi telefonów dotykowych i cały czas chce mieć taki sprzed kilku lat, ponieważ - "są najlepsze", W takim razie ja dostanę telefon i chciałbym się spytać : jaki smartfon polecacie ? Chciałbym coś z androidem, ponieważ jak wiadomo jest na niego wiele aplikacji.Jak na razie kieruję się ku SE xperia neo v i SE walkman live. Nie wiem tylko jaki wybrać, więc proszę forumowiczów o radę :)
 

mrlukas19

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Oba telefony nie grzeszą podzespołami :) W mojej opinii przemawia Neo V ze względu na większy wyświetlacz, większą rozdzielczość aparatu i mocniejszą baterie. Chyba, ze bardzo zależy Ci na muzyce, to wydaje mi się że wtedy Live będzie trafniejszym wyborem.
Co do reszty do w obu modelach mamy Androida na pokładzie, więc możliwości rozbudowywania telefonu o kolejne aplikacje i funkcje są nieograniczone...
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Jedyną przwagą Walkmana są głośniki stereo i matowa obudowa. Neo V ma większy wyświetlacz o lepszej rozdzielczości i przede wszystkim bravia engine. Jak korzystasz z domyślnej przeglądarki zdjęć, czy odtwarzacza filmów, to poprawia kontrast. Ja sam wziąłem Neo V i to był dobry wybór. Telefon sprawuje się bardzo dobrze i ma już oficjalną aktualizację do Andoida 4.0, na co Walkman będzie musiał jeszcze poczekać. Dowiedz się też, czy nie ma w dobrej cenie LG Swift Black lub HTC Desire S.
 
Do góry