ścięgno achillesa a szpilki

Krystyna Niecko

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2016
Posty
16
Punkty reakcji
0
za trzy tygodnie mam ślub, sukienka kupiona, buty też - szpile i jedno do drugiego dopasowane idealnie, od butów zależała długość sukienki! i dzisiaj rano śpiesząc się do pracy musiałam wykrzywić sobie nogę. wszystko spuchło i boli, nie wiem właściwie nawet gdzie dokładnie. byłam na prześwietleniu i usg na pogotowiu, ani złamania ani zerwania nie ma. powiedziano mi że poboli i przestanie z grubsza. ale czytam na necie że w trzy tygodnie mogę zapomnieć o komfortowym wyjściu w szpilach na imprezę, co ja mam zrobić?!?! Jestem zrozpaczona!!!!!!!!
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Korzystałaś z usług profesjonalisty typu LEKARZ i dałaś się wykręcić z kwitkiem? hmhmhm... Pozostaje Ci inny ktoś. Rehabilitant albo może masażysta, oni też potrafią się zajmować takimi urazami i są znacznie tańsi :p Do tego jeszcze oszczędzanie nogi bezwzględnie. Żebyś mogła na ślubie być w ukochanym zestawie zamiast do końca dni...albo rozwodu, nie wspominała na zdjęciach: a to te paskudne zastępcze trzewiki :D
 

Sandra Jaowiec

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
jak dla mnie to masz średnie poczucie humoru :/ ale ok, z tym masażystą to nienajgorszy pomysł. po ostatniej debacie, nie wiem czy nawet nie na tym forum sama się na masaż zdecydowałam i absolutnie nie żałuję.
 

Krystyna Niecko

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2016
Posty
16
Punkty reakcji
0
Boniu, mam w Warszawie obok jakiegoś masażystę ale tam nikt nie chodzi bo jest to mega obskurne miejsce. Powiem szczerze, że impreza mocno nadszarpnęła mój budżet, obawiam się, że tylko na takie mnie stać :/// a wtedy to wolałabym nigdzie nie iść już lepiej...
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Miejsc jest mnóstwo, nie wszystkie są drogie. Ja chodziłem kilkukrotnie do Paradizzo, tam jest i kosmetyczka, masażystki i co tam jeszcze. Drogo nie jest, natomiast obsługa na najwyższym poziomie. W pakiecie chyba można jeszcze taniej płacić.
 
Do góry