schudnąc z l-karnityną

marek91

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
witam, mam 18 lat, 195cm, 98 kg i chciałbym zgubic około 8 kg. trenuje 3 razy w tygodniu po 2 godziny. mam problem z pozbyciem się tłuszczyku z brzucha i boczków. Jestem na diecie nisko tłuszczowej ale nie jestem zbytnio cierpliwy i chciałbym się wspomóc czymś co przyśpieszy proces odchudzania oraz nie zatruje mojego organizmu. Jestem zainteresowany kupnem l-karnityny bo słyszałem że pomaga szybciej redukowac tkankę tłuszczową podczas cwiczeń. W podanym linku jest ten produkt którym jestem zainteresowany.
http://www.allegro.pl/item624929743_bardzo...bata_18o_k.html
Proszę o porady dotyczące tego produktu lub innych które mogły by mi pomóc przy utracie wagi.
 

alanex

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z siłowni:))
no to tak, na początek kup sobie specjalne pas neoprenowy, który pomoże ci w utracie wody podskórnej i zyskasz 2cm mniej z brzuszka jak nie lepiej.Koszt 20-25zł.Nie stosowalem l-karnityny więc ci nie powiem z której firmy opłaca się kupić, ale zastanów się czy nie lepiej kupić jakiegoś spalacza tłuszczu<termosy tzw>.Do jedzenia dodawaj dużo pikantnych przypraw-powodują one pocenia a jak człowiek się poci to co?traci na wadze:)
 

naddi

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Pas neoprenowy - polecam! Sama taki stosuję, i to nie tylko do ćwiczeń na siłowni. Jest bardzo wygodny, lekki i nie widać go pod ubraniem, ja jeżdżę w nim na rowerze, biegam, gram w tenisa. Polecam Ci sklep hellhound.pl. Tam kupiłam swój pas. Mają też duży wybór suplementów m.in. tzw. spalacze tłuszczu. Najlepiej skontaktuj się z nimi to doradzą Ci konkretny produkt.
 
Do góry