SAN Warszawa

cofluk

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zapisałem się na studia do SAN w Warszawie. Zastanawiałem się jeszcze nad Łazarskim i nie wiem czy nie wybrałem źle. Chodź podobno uczelnie do której się zapisałem jest całkiem dobra. Budynek nie tak efektowny jak Łazarski czy jakiś uniwerek ale przecież renoma czy dobra szkoła nie równa się ładny budynek. Jeśli ktoś coś o niej wie studiował lub zna kogoś kto studiował lub kogoś kto coś wie proszę o pomoc ;p
 

PannaMagda

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, widzę, że nikt Ci nie odpowiedział przez tak długi okres czasu:) jestem ciekawa jakie są Twoje opinie po trzech latach studiowania na SANIE w Warszawie? Ja też tam wylądowałam i studiuję kosmetologię już trzy lata:) Ja jestem zadowolona z uczelni i jestem ciekawa jakie są opinie innych na temat szkoły - moim zdaniem z każdym rokiem jest tu coraz lepiej. Odświażam temat :)! Mam nadzieję, że sie przyłączycie
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Ja mogę powiedzieć ze swojej strony, że uczelnia często nie zachowuje się tak jak należy względem studentów. Wszystko jest robione na ostatnią chwilę np. pojawienie się w USOSie przedmiotów w czasie kiedy już wykładowcy powinni wpisywać tam oceny. Plan sesji zimowej często pojawia się w weekend poprzedzający sesję. Kolejna sprawa to brak wykazu w jakim semestrze są jakie przedmioty, w jakiej ilości godzin, z czego są egzaminy na koniec. Nie ma również konkretnie określonego czasu, w którym wykładowcy mają dyżury/konsultacje itp, a jeśli już jest coś takiego wpisanego to jest to fikcja. Poza tym dość ciężko się skontaktować z dziekanatem (przynajmniej z tym na pietrze 1). Niedopuszczalną sytuacją było też niezdecydowanie (pod koniec przedostatniego semestru) czy 3rok pewnego kierunku musi pisać pracę dyplomową i mieć egzamin praktyczny czy tylko będzie jedna z tych opcji...
Jeśli interesuje Was ten temat to jest wiele opinii na facebook'owym profilu uczelni. Mimo to ta szkoła ma też swoje plusy.
 
E

emilaaa

Guest
Mysle, ze ile osób tyle opinii i ważne jest też jaki kierunek na SANIE się studiuje. Jeżeli chodzi o administrację na sanie to nie mogę złego słowa powiedzieć o tym kierunku. Zarówno pod względem poziomu nauczania czy zwyczajnej atmosfery, uczelnia jest godna polecenia. Jak do tej pory mam same dobre doświadczenia. Na moim kierunku zwykle organizacja jest ok. Panie w dziekanacie dla mnie zawsze były pomocne, serdeczne - wydaje mi się, że uczelnia też się zmienia i z roku na rok jej całokształt jest coraz lepszy. Konkurencja wśród uczelni prywatnych jest duża,a studentów coraz mniej, także tylko najlepsze uczelnie mają szanse się utrzymać. Myslę, że SAN ma w tej chwili mocną pozycję.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
emilaaa każdy ma prawo mieć swoją opinię. Być może zależy to od dziekanatu, dziekana itd Ja na początku też nie mogłam narzekać, ale to co działo się na ostatnim roku wołało o pomstę do nieba. Obecnie mam porównanie do innych uczelni i stąd wyciągnęłam wnioski.
Pozdrawiam i życzę dalej przyjemnego studiowania
 
E

emilaaa

Guest
SzklanaDama napisał:
emilaaa każdy ma prawo mieć swoją opinię. Być może zależy to od dziekanatu, dziekana itd Ja na początku też nie mogłam narzekać, ale to co działo się na ostatnim roku wołało o pomstę do nieba. Obecnie mam porównanie do innych uczelni i stąd wyciągnęłam wnioski.
Pozdrawiam i życzę dalej przyjemnego studiowania
Dzięki oby tak było, rownież pozdrawiam:)
 

Wiewior1997

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dokładnie! Ja akurat też jestem w gronie studentów Społecznej Akademii Nauk i powiem, że akurat w moim przypadku szczęśliwych! :) Nie mogę narzekać na pracę dziekanatu i dostęp do wielu dodatkowych materiałów. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić SAN w Warszawie. Oczywiście, nie podpisuję się za wszystkich, ale raczej osobiście nie spotkałem się z negatywnymi opiniami :)
 

Alicja920

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Sama dopiero od tego roku zaczynam studia na Sanie ,ale poznałam opinie znajomych i myślę,że to będzie dobry wybór;)
Siostra mojej przyjaciółki kończyła tutaj właśnie turystyke i rekreację i bardzo sobie ceniła. Ktoś ostrzegał ja,że po studiach na tej uczelni nie znajdzie pracy i co? Mieszka w tej chwili ma Majorce i jest stewardessa w samolotach, na zarobki tez nie narzeka. Jeśli się chce to wszystko można , wystarczy trochę samozaparcia!
 

Zoska94

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ile osób, tyle opinii. Ja od października zaczynam 3 rok fizjoterapii. Mam na warszawskim SANie sporo znajomych i bardzo zgraną grupę! Faktycznie zauważam zmiany, ale zdecydowanie na lepsze. Moim zdaniem to bardzo dobra szkoła niepubliczna :) Pozdrawiam.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Teraz spróbujcie mi wmówić, że większość kont, z których pojawiają się wypowiedzi w tym temacie nie są fikcyjne, stworzone tylko po to, aby zostawić pozytywną opinię.. Obłuda najprawdopodobniej ze strony uczelni, aby "trzepać" kaskę.
 

Alicja920

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie wiesz SzklanaDamo czy są to konta fikcyjne czy nie, ale sama mówisz,że każdy ma prawo mieć własną opinię, więc nie zarzucaj teraz większości kłamstawa. Tym bardziej,że mam wrażenie,że robisz to tylko dlatego,że nie zgadzają się z Twoją własną opinią. Tobie uczelnia nie przypadła do gustu - rozumiem, Mam jeszcze kilka innych źródeł z których dowiadywałam się na temat SAN Łódzkiego i są to opinie od osób , które studiuja tam lub , które skończyły studia i opinie są pozytywne:)
To tylko pokazuje Nam,że wszystkim nie da się dogodzić,bo ludzie mają różne oczekiwania względem uczelni.
A co do Twojej uwagi myślę,że czytając różne opinie na forach każdy z nas zdaje sobie sprawe,że trzeba podchodzić do nich z lekkim dystansem. Pozdrawiam :)
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Nie znam tej uczelni, ale ogólnie radzę brać pod uwagę wyłącznie studia i uczelnie dające jakieś perspektywy.
Po co spędzać kilka lat na uczelni dla papierka, który nic nie daje? Po co kończyć kierunek, po którym nie ma pracy?
Szkoda czasu... Inna kwestia - wybór uczelni. U mnie to Szkoła Mydłowskiej, ale po dokładnej analizie rynku i sprawdzeniu wielu opcji.
Zresztą nie znaleźliśmy u nikogo kosmetologii na tak dobrym poziomie, z taką kadrę i programem. A właśnie o to chodzi.
 
Do góry